Система водопостачання домогосподарства

При недостатніх можливостях централізованого водопроводу або при його відсутності можна організувати постійне водопостачання приватного будинку з пробуреної на ділянці свердловини або викопаного колодязя. Такий спосіб забезпечення питною водою домогосподарства дозволить скоротити витрати на комунальні послуги, збалансувати сімейний бюджет, отримати незалежність в питанні постачання питної води та навіть в самий жаркий сезон забезпечити своєчасний полив рослин на ділянці. Власник буде завжди буде в змозі задовольнити потребу в питній воді та істотно заощадить на комунальних послугах, вартість яких має тенденцію до постійного зростання.

Компанії, які виконують буріння свердловин, не виконують їх подальше обладнання. Вам самим потрібно буде правильно підібрати насосне обладнання, магістральні труби, гідроакумулятор для забезпечення оптимального напору в мережі водопроводу, запірну арматуру та ін. Власник домогосподарства може вибрати обладнання для водопостачання та виконати монтаж систем самостійно, та краще звернутися за вирішенням важливого питання до фахівців. Компанія Фенікс-Інстал на професійному рівні виконує прокладку водопровідних труб, здійснює їх термоізоляцію, підбирає та встановлює ефективні насосне обладнання. Наші фахівці виконують будівництво водопроводу під ключ, запуск системи холодної та гарячої води та проводять гарантійне обслуговування магістралей. Крім того, ми здійснюємо діагностику, модернізацію та сервісне обслуговування вже наявних систем водопостачання.


Організація водопостачання

Однією з основних послуг, які надає наша компанія, є монтаж водопостачання приватного будинку, дачного котеджу, квартири, а також багатоповерхових будинків і офісних будівель. Фахівці компанії «ФЕНІКС-Інстал» мають великий досвід, що підтверджують великою кількістю робіт, виконаних з відмінною якістю і багатьма задоволеними клієнтами. Завдяки програмі партнерства з найбільш рейтинговими європейськими постачальниками обладнання, ми можемо запропонувати найкращі ринкові ціни на насоси, металопластикові труби, запірну арматуру та ін. Високий професіоналізм наших інженерів і майстрів, використання кращого обладнання європейської якості, використання в роботі професійних інструментів, застосування інноваційних технологій дозволяє не тільки якісно виконати водопостачання будинку під ключ, а й підвищити комфорт і зручності проживання в найкоротші термін за найкращою ціною.

Система водопостачання приватного будинку складається з зовнішнього водопроводу, обладнання для подачі й очищення води, резервних ємностей, насосного обладнання та внутрішніх магістралей. Тільки в разі професійного проведення монтажних робіт у власника приміщення буде гарантія безперебійної подачі води на протязі тривалого часу. Наші фахівці достатньо кваліфіковані, щоб якісно провести весь комплекс робіт по організації водопостачання, починаючи від проектування і закінчуючи післягарантійним обслуговуванням.


Послуги водопостачання в компанії «ФЕНІКС-Інстал»

Ми надаємо наступні види послуг по організації водопостачання приватних будинків і квартир:

 • Монтаж гарячого і холодного водопостачання будинку під ключ;
 • Розрахунок і установка насосів всіх типів водяних і насосних станцій;
 • Прокладка зовнішніх і внутрішніх магістральних водопровідних труб;
 • Заміна магістральних водопровідних труб в квартирі і будинку;
 • Підключення, діагностика, сервісне обслуговування водопровідних систем.

Монтаж мийок, раковин, унітазів, ванн, душових, пральних машин та інших пристроїв, пов’язаних з приєднанням до водопровідних магістралей.

Компанія «Фенікс-Інстал» не тільки пропонує якісні послуги з водопостачання приватних домоволодінь, квартир, офісів і підприємств, а й встановлює нові стандарти в області своєчасності, ефективності та собівартості виконаних робіт.

Заміна водопровідних труб в квартирі та будинку

Сигналом до того, що водопровідні труби в будинку вимагають заміни, є слабкий напір води в крані, повна її відсутність, а також виявлення зон протікання. Ситуація виникає раптом і відразу, але передумови до неї складаються поступово. Зазвичай, труби з часом зношуються, на внутрішніх поверхнях накопичується вапняковий наліт та іржа. З часом подача води стає неякісною, напір струменя зменшується. Якщо ви плануєте виконувати якісний і ефективний ремонт в будинку, то його слід проводити разом з заміною водопровідних труб. В іншому випадку є ризик демонтажу дорогою плитки або сантехніки, якщо старі труби почнуть протікати.

До процесу заміни старих і вибору якісних нових труб водопостачання потрібно підходити відповідально. Водопровідні труби виробляються з різних матеріалів. За типом матеріалу труби виготовляють з поліпропілену, металопластика, міді, сталі та із зшитого поліетилену. Найкращими є мідні труби, вони найменше схильні до корозії і тривалість їх експлуатації складає більше 200 років. Вартість таких труб надзвичайно висока і неприйнятна для середнього споживача. Сталеві труби схильні до корозії, на їх стінках відкладається іржа, яка в подальшому призводить до виходу з ладу підключених пристроїв. Реальний термін служби сталевих труб – не довше 10 – 15 років. Металопластикові труби добре гнуться і легко укладаються, термін їх служби складає до 50 років. Вони термостійкий, тому можуть використовуватися як для водопроводу, так і для опалення. Поліпропіленові труби не схильні до корозії, хімічно нейтральні, не токсичні і безпечні. Гарантійний термін їх служби складає близько 15 років, реальний – до 30 років. PEX-труби являють собою моноліт з молекулярно зшитого поліетилену, мають високу міцність і твердість, їх гарантійний термін експлуатації становить 50 років.

Також труби для зовнішніх та внутрішніх ліній різняться розміром діаметру. Для магістральних водопроводів використовуються труби діаметром не менше 110 мм. Для внутрішніх стояків застосовуються труби перетином 40 мм, а труби з перетином 15 – 20 мм використовуються для розведення холодної і гарячої води.


Додаткове обладнання при заміні водопровідних труб

При заміні водопровідних труб слід звернути увагу на додаткове обладнання – водонагрівач, розширювальний бак і насос підкачки, а також запірна арматура, фільтри, нарізні сполучення. Деякі роботи слід планувати з урахуванням заміни стояків. Монтаж нагрівального елементу проводиться після його ретельного вибору з урахуванням оптимального виду підігріву. Розширювальний бак виконує завдання вирівнювання тиску і відведення зайвої води, яка згодом охолоджується і повертається назад. Насос підкачки допоможе підвищити тиск в трубах і зробить подачу води більш ефективною. Також слід знати, що разом з трубами приходять в непридатність вентиля. Їх слід міняти на більш продуктивні пристрої кульової конструкції. Незалежно від того, який тип змішувачів для кухні і ванної кімнати ви виберете, установка фільтрів після вентилів – обов’язкова процедура. Вибір і установка фільтра, навіть самого простого грубого очищення, вимагає знань і досвіду. Всередині фільтра повинна бути сітка з нержавіючого металу і маленький відстійник, в якому накопичується шлак. Фільтри завжди монтуються кришкою вниз, інакше шлак буде потрапляти в воду для пиття.


Демонтаж старих водопровідних труб і установка нового водопостачання в квартирі, будинку або офісі з компанією «Фенікс – Інстал»

Якісна і професійна заміна старих водопровідних труб на нові в будинку або квартирі – це досить відповідальний етап для створення комфортних умов проживання та забезпечення мешканців якісною питною водою. Компанія «Фенікс – Інстал» надає своїм клієнтам послуги з проведення заміни водопровідних труб і магістралей внутрішніх і зовнішніх мереж водопроводу а також пропонує заміну додаткового обладнання, пов’язаного з подачею гарячої та холодної води. Ми підберемо труби і обладнання відповідно до ваших вимог і можливостей.

Завдяки партнерській програмі з вітчизняними та європейськими постачальниками обладнання, ми можемо запропонувати заміну водопровідних труб у вашому будинку з найактуальніших цінами. Наші фахівці володіють всім необхідним набором інструментарію, а також виключним досвідом і кваліфікацією, щоб виконати всі роботи, пов’язані з заміною труб і різних засобів для подачі холодної і гарячої води.

Монтаж гарячого та холодного водопостачання будинку під ключ

Автономне водопостачання в приватному будинку – це одна з необхідних умов комфортного проживання, а також спосіб бути незалежним від якості і вартості однієї з найважливіших комунальних послуг. Розрахунок, підбір обладнання, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи по подачі в будинок гарячої та холодної води вимагають професійних знань, великого досвіду і наявності якісного інструментарію для виконання всіх видів робіт. Потрібно:

 • Вибрати схему підключення, спосіб і можливість подачі води з колодязя, свердловини або інших джерел;
 • Підібрати продуктивні насоси;
 • Розрахувати діаметр перетину труб для магістралей;
 • Знайти спосіб, як вірно прокласти і здійснити розводку труб;
 • Вираховувати кількість накопичення води, розглянути необхідність установки гідроакумулятора.

Також необхідно розділити подачу води в будинок і на ділянку і вибрати систему фільтрації. Потрібно здійснити поділ води на гарячу і холодну, підвести воду до нагрівального елементу, відвести до колектора, встановити при необхідності датчики та ін. Кожен етап робіт по забезпеченню водопостачання дуже відповідальний. Від проведення грамотного вибору обладнання та дотримання технології монтажних робіт буде залежати якість виконаних робіт та ефективність надходження води в домоволодіння.

03-031


Як правильно організувати водопровід для приватного будинку

Щоб забезпечити свій будинок чистою і якісною водою, потрібно вирішити, з якого джерела вона буде надходити. Врізка в центральне водопостачання простіша і менш витратна на етапі монтажу. При експлуатації такого водопроводу власник має нестабільний натиск, необхідність установки лічильника, плата за послуги водопостачання Водоканалу.

Автономні системи водопостачання є сьогодні надзвичайно популярними і затребуваними. Власники приватних будинків хочуть мати якісну питну воду з колодязя або свердловини в необхідних кількостях, не залежати від напору в центральній системі водопостачання та не залежати від змін вартості на ринку тарифів. Яка система водопостачання для вашого будинку буде краще? Це залежить від ваших вимог, бюджету, кількості часу і зусиль, яке ви готові витратити на монтаж водопроводу в приватному будинку, ваших знань і умінь вибрати потрібне обладнання чи провести монтаж. Якщо ви не маєте досвіду і відповідної кваліфікації, але бажаєте якісно налагодити подачу води в дім, ми рекомендуємо скористатися послугами фахівців компанії «Фенікс – Інстал» і замовити монтаж гарячого і холодного водопостачання «під ключ».


Організація водопостачання під ключ з компанією «Фенікс – Інстал»

Для організації систем гарячого та холодного водопостачання необхідно виконати комплекс заходів і здійснити:

 • Вибір насоса або насосної станції по характеристикам потужності і продуктивності;
 • Прокладку траншеї від джерел водопостачання до будинку для виконання монтажу водопроводу;
 • Вибір магістральних труб і запірної арматури для відключень і переключень систем водопостачання;
 • При необхідності, вибір гідроакумулятора і резервних ємностей, а також реле для контролю над тиском водопроводу;
 • Здійснення магістральної розводки з урахуванням кількості точок забору води та підключення до нагрівальних елементів для подачі гарячої води;
 • Монтаж усіх компонентів системи згідно з регламентною документацією, державними стандартами та рекомендаціями виробників обладнання;
 • Підключення систем водопостачання, здійснення пуско-налагоджувальних робіт.


Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» вже кілька років надають високоякісні послуги водопостачання квартир, приватних домоволодінь, підприємств і організацій та мають достатньо досвіду та кваліфікації, щоб бездоганно виконати весь комплекс робіт. Наші партнери поставляють краще вітчизняне і зарубіжне обладнання без посередників, завдяки чому ми можемо зробити своїм клієнтам найактуальніші пропозиції щодо організації водопостачання під ключ.

Перед початком робіт, зробивши основні розрахунки, ми зробимо вам кілька пропозицій, серед яких ви виберете оптимальний варіант, виходячи з ваших можливостей і бажань. Ми працюємо з кращими виробниками європейського та вітчизняного обладнання, наші фахівці мають весь набір інструментарію і унікальний досвід виконання робіт будь-якої складності. Ваша присутність не потрібно на всіх етапах проведення робіт. Замовляючи послугу «водопостачання під ключ», ви отримуєте готову виконану роботу, присутні тільки на пуско-налагоджувальних заходах і прийомі змонтованої системи водопостачання.

03-034

Підключення, діагностика, обслуговування систем водопостачання

На різних етапах експлуатації водопроводу в квартирах, приватних будинках, офісах або промислових приміщеннях виникає питання проведення діагностики та сервісного обслуговування, а також підключення нових пристроїв систем водопостачання. Це відбувається в разі:

 • Поломки або виходу з ладу обладнання систем водопостачання;
 • При некоректному функціонуванні систем водопостачання, наприклад, коли знизився натиск води, з’явився специфічний запах і присмак, у воді помітні сторонні суспензії та ін. Необхідно терміново виявити, що спровокувало ці негативні наслідки і вжити оперативних заходів щодо їх ліквідації;
 • При виявленні сторонніх шумів, які вказують на некоректне функціонування систем. При проведенні профілактики можуть бути своєчасно виявлені і усунені причини, які з часом можуть призвести до поломки обладнання. Профілактична діагностика автономного водопостачання – запорука довгого і повноцінної роботи системи водопостачання вашого будинку;
 • При покупці житлового будинку, коли новий господар хоче знати, в якому стані знаходиться система водопостачання і що потрібно своєчасно переробити і відремонтувати, щоб не мати проблем з доступом до питної води в помешканні;
 • Також ревізія системи буде не зайвою при проведенні монтажу у діючу магістраль нового устаткування для подачі гарячої чи холодної води.


Діагностика та обслуговування водопостачання на етапі реконструкції та капітального ремонту приміщення

Дуже часто власники об’єктів нерухомості стикаються з необхідністю реконструкції або модернізації існуючої системи водопостачання. Іноді ця необхідність продиктована зміною функціонального призначення приміщення або проведенням перепланування та бажанням мати більш сучасне і ефективне обладнання. При цьому важливим моментом є правильність перенесення і заміни існуючих елементів системи водопостачання з урахуванням функціонального призначення інших супутніх комунікацій і в цілому приміщень.

Етап планового обслуговування може забезпечуватися як на постійній основі за рахунок щотижневого або щомісячного ведення об’єкта, так і одноразово – в разі виникнення необхідності аварійного обслуговування і ремонту. Він може включати в себе: планову діагностику елементів системи водопостачання, усунення неполадок в роботі системи, а також її ремонт.


Діагностика, оцінка якості та обслуговування функціонуючих систем водопостачання з компанією «Фенікс – Інстал»

Сервісна компанія «Фенікс – Інстал» пропонує послуги з комплексного обслуговування систем водопостачання для власників квартир і приватних будинків, підприємств, офісів, торгових центрів, установ, котеджних містечок та ін. об’єктів. Наші фахівці проведуть діагностику систем водопостачання, з’ясують ступінь зносу вузлів і устаткування, проведуть профілактику всіх механізмів і додаткового устаткування, що беруть участь у водопостачанні. Своєчасне виявлення і ліквідація несправностей в загальній системі подачі води, заміна зношеного обладнання – фільтрів, труб і запірної арматури, буде запобіжним заходом, який не допустить аварійної ситуації та зробить використання системи водопостачання довговічним.

Завдяки партнерській програмі ми пропонуємо своїм клієнтам найкраще обладнання та витратні матеріали без переплат від вітчизняних і європейських постачальників. Кваліфіковані й досвідчені фахівці «Фенікс – Інстал» вчасно визначать неполадки в системі водопостачання і запропонують вам найкраще рішення по їх усуненню.

Діагностика, оцінка якості та обслуговування функціонуючих систем водопостачання з компанією «Фенікс – Інстал»

Сервісна компанія «Фенікс – Інстал» пропонує послуги з комплексного обслуговування зовнішніх та внутрішніх систем водопостачання для:

 • власників квартир і приватних будинків;
 • підприємств, офісів, складів та комерційних об’єктів;
 • багатоповерхових будинків, котеджних містечок та ін.

Наші фахівці проведуть діагностику систем водопостачання, з’ясують ступінь зносу вузлів і устаткування, проведуть профілактику всіх механізмів і додаткового обладнання, що бере участь у водопостачанні.

Завдяки партнерській програмі ми пропонуємо своїм клієнтам найкраще обладнання та витратні матеріали без переплат від вітчизняних і європейських постачальників. Кваліфіковані й досвідчені фахівці «Фенікс – Інстал» вчасно визначать неполадки в системі водопостачання і запропонують вам найкраще рішення по їх усуненню.

Прокладка зовнішніх і внутрішніх магістральних водопровідних труб

Прокладка труб – це технічно складний і трудомісткий процес, який повинен відповідати основним стандартам якості і безпеки. Прокладка трубопроводу передбачає ретельне планування, великий обсяг підготовчих робіт, аналіз ґрунтів та інші необхідні роботи. Матеріали, які використовуються для виготовлення магістральних водопроводів – метали і полімери.

З металів застосовують звичну сталь для опалення та емальоване покриття для гарячого і холодного водопостачання, а також дорогу і довговічну мідь. Вибір в групі полімерів дуже широкий: поліетилен різних видів, полівінілхлорид, поліпропілен та ін. Для більшої надійності зовнішніх мереж застосовуються передізольовані трубопроводи з утепленням.


Монтаж зовнішніх і внутрішніх водопровідних магістралей

Монтаж зовнішніх водопровідних труб реалізується шляхом риття траншей на проектну глибину (промерзання від 0,8-1,2 метра), їх утеплення і прокладання магістралі. Основні етапи укладання зовнішнього водопроводу складаються з:

 • Вирівнювання дна траншеї  відповідно до проектної разуклонки;
 • Захист стін траншеї від осипання;
 • Відсипання подушки для трубопроводу з піску;
 • Ізоляція труб;
 • Прокладка труб;
 • Засипка траншеї.

Монтаж внутрішніх водопровідних магістралей також має свої особливості. Для невеликих будинків або дач застосовується послідовна схема підключення джерел споживання води. Для котеджів і великих приміщень необхідно буде здійснити колекторне розведення водопроводу, тобто під’єднання окремої труби до кожної точки водозабору.

При виконанні монтажу колекторного водопроводу потрібно буде врахувати всі наступні деталі:

 • Вибрати точки забору водних ресурсів, від яких прокладаються зовнішні підземні труби, і за якими вода буде подаватися до колектора. Обов’язково врахувати, що для запобігання спустошення внутрішньої магістралі від води потрібно встановити зворотний клапан;
 • Розширювальний бак, який накопичує запас води для підтримки стабільного рівня тиску в системі;
 • Установка за гідроакумулятором трійника з запірною арматурою, завдяки якому можна зробити окремі відводи для води, використовуваної в домашніх і технічних цілях (полив ділянки);
 • Приєднання магістралі для домашнього споживання до водоочисної системи для фільтрації води зі свердловини або колодязя від домішок;
 • Відразу за системою фільтрації встановлюється трійник для поділу водопроводу на гаряче і холодне водопостачання;
 • Трубу холодного водопроводу під’єднують до колектора, що розподіляє холодні водні ресурси, на кожну лінію окремий запірний механізм;
 • Ділянка гарячого водопроводу під’єднують до водонагрівальних пристрою;
 • Труба після водогрійного елемента приєднується до колектора гарячого водопостачання.

Крім того, існує безліч технічних особливостей, які потрібно враховувати при укладанні водопровідних труб. Горизонтальні водопроводи укладають з ухилом 0,002 – 0,005 в бік введення для спорожнення труб від води при ремонті. На внутрішніх водопровідних мережах ставиться арматура: вентилі, засувки, водорозбірні крани, зворотні клапани, змивні крани і змішувачі. Монтаж водопровідної мережі здійснюється таким чином, щоб труби відступали від стін на 15 – 20 мм і мали ухил 0,002 – 0,005 в бік водорозбірних кранів. При цьому в найнижчих ділянках магістралі встановлюють пробки для випуску води.


Прокладка і монтаж магістральних водопровідних труб з компанією «Фенікс – Інстал»

Розробка і монтаж водопровідних труб – особливий процес, який вимагає кваліфікації, уваги і трудовитрат. Компанія «Фенікс – Інстал», яка ось уже кілька років надає своїм клієнтам послуги з організації внутрішніх та зовнішніх мереж водопроводу, пропонує виконати монтаж водопровідних магістралей з вибором перетину і матеріалу труб, а також запірної арматури. Завдяки партнерській програмі з вітчизняними та європейськими постачальниками обладнання, ми можемо запропонувати монтаж водопроводу в вашому домі з найактуальніших цінами.

Наші фахівці володіють необхідною технічною базою, а також виключним досвідом і кваліфікацією, щоб виконати роботи про монтажу водопроводу на самій важкій. Ми надаємо своїм клієнтам вибір матеріалу по фінансовим і технічним можливостям. Після завершення підготовчих робіт, наші фахівці виконають весь комплекс монтажних и пуско-налагоджувальних робіт для утворення водопровідних магістралей в вашому домі чи на підприємстві. Ми виконуємо роботу надійно, гарантовано якісно, і у межах встановленого договором терміну.

Розрахунок і установка насосів всіх типів водяних і насосних станцій

Якщо ви є власником будинку або дачі, до якого не підведено централізоване водопостачання, то вам потрібно буде вирішити питання способу автономного забору води та постачання її в будинок і на ділянку. Якщо у вас на ділянці є колодязь або свердловина, то подача води може здійснюватися тільки за допомогою насоса або насосної станції.

Навіть при наявності централізованого водопостачання власники приватних домогосподарств стикаються з численними проблемами – часте відключення води, перебої з її подачею, маленький натиск і низький тиск в системі водопостачання та ін. Виходом з неприємних ситуацій може стати установка насоса або автономної насосної станції, яка б змогла забезпечити водою окремий житловий будинок. При цьому власник стає незалежним ні від подачі води з централізованої системи водопостачання, ні від коливань цін на ринку комунальних послуг.


Види насосів, параметри і характеристики при виборі обладнання

За принципом роботи водяні насоси можуть бути свердловинні, колодязні, ручні і самовсмоктуючі, а за способом забору води вони поділяються на заглибні, зовнішні і інжекторні. Занурювальні насоси встановлюються при заборі води з свердловин і колодязів. Вони занурюються безпосередньо у воду, тому не потребують встановлення захисту сухого ходу. Перевага заглибних насосів полягає в тому, що ніколи не виникає проблем з повітряними пробками і заповненням системи, вони продуктивні і тихі в роботі.

Зовнішні насоси використовуються для забору води з басейнів, колодязів, систем водопостачання і відкритих водойм, при цьому вода всмоктується через трубу, кінець якої повинен знаходитися у воді. Від потужності насоса залежить:

 • глибина, з якою він здатний поглинати воду,
 • висота, на яку він здатний підняти стовп води,
 • продуктивність – кількість поданих літрів води за хвилину.

Зовнішні насоси поділяють на 2 групи –  відцентрові і вихрові. Відцентрові насоси дозволяють викачувати воду з досить глибоких свердловин або колодязів. Вихрові насоси ідеально використовувати для видобутку води з дрібних свердловин, при цьому вони забезпечують більш сильний натиск води.

Іноді виникає необхідність відбору води з глибини більше 10 м. У такій ситуації встановлюють станцію з інжекторним насосом. Його головна відмінність полягає в тому, що кількість всмоктуючих труб не одна, а дві. Одна з них більшого діаметру, інша меншого. Обидві труби закінчуються спеціальною насадкою – інжектором. Саме він і дозволяє насосу всмоктувати воду з великої глибини.

Вибравши потрібний тип насоса, належить розрахувати його потужність і продуктивність. Для цього потрібно враховувати потреби сім’ї в кількості води, умови з місця забору і установки устаткування, а також знати алгоритм розрахунку продуктивності і параметри водопроводу – діаметр магістральних труб, їх матеріал, загальну довжину, наявність фітингів (поворотні, тройникові деталі й клапани). Якщо ви досить компетентні, можете провести розрахунки самостійно і придбати у нас необхідне обладнання. А можете звернутися до фахівців компанії «Фенікс – Інстал» для розрахунку обладнання згідно з вашими потребами і виробничою задачею, яка буде вирішуватися у вашому домоволодінні.


Вибір, розрахунок і установка водяного насоса з компанією «Фенікс – Інстал»

Завдяки партнерству з рейтинговими виробниками обладнання, фахівці «Фенікс – Інстал» можуть вам зробити найбільш привабливі пропозиції по установці будь-якого виду насоса або насосної станції. Європейські  компанії гарантують якість, довговічність і високу продуктивність продукції, сертифікованої за міжнародними стандартами.

Ми вивчимо особливості вашої ділянки, виберемо оптимальний тип насоса, розрахуємо його потужність, виходячи з ваших потреб, способу забору води та параметрів водопроводу. При необхідності ми можемо доукомплектувати насос для його більш ефективної роботи гідроакумулятором і реле тиску. Наші фахівці достатньо кваліфіковані, щоб вибрати, встановити і запустити в роботу насосну станцію, виходячи з розрахункових параметрів, технічних  показників обладнання, автоматичних режимів роботи, обсягу розширювального бака та ін.

Перш ніж купити водяний насос, обов’язково варто ознайомитися з витратними матеріалами, якими комплектується обладнання. Ми виберемо і встановимо витратні матеріали та допоміжне обладнання – змінні фільтри, шланги, металопластикові труби, перехідники, запірну арматуру, системи електронного управління, кабелі та троси. Ми працюємо безпосередньо, без посередників, з кращими постачальниками вітчизняного та європейського обладнання, яке постачає технічне оснащення для систем водопостачання. Всі насоси і комплектуючі відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Компанія «Фенікс – Інстал» надає гарантовано якісні послуги на ринку водопостачання та має можливість зробити своїм клієнтам найбільш актуальні пропозиції.

Монтаж пристроїв з підключенням до магістралей водопостачання

Побутові прилади, пов’язані з підключенням до систем подачі гарячої та холодної води – це високотехнологічні пристрої, їх монтаж вимагає кваліфікованих знань і досвіду. Багато власників квартир, приватних будинків, офісів при проведенні ремонту міняють сантехніку, водонагрівальні котли, ванни, встановлюють душові кабіни, пральні і посудомийні машини. Їх правильне підключення і під’єднання до систем подачі води – процес відповідальний.

Досить часто разом з їх монтажем доводиться встановлювати додаткове обладнання або прокладати трубопроводи, запірну арматуру, фітинги, а також ставити прокладки, картриджі, фільтри та ін. Іноді, крім підключення до водних комунікацій, такі прилади вимагають приєднання до систем електропостачання. Також монтаж будь-якого побутового приладу вимагає застосування професійного інструменту. Тому спеціалісти «Фенікс-Інстал» радять замовляти підключення побутових приборів до ліній водопостачання у професіоналів.


Послуги по зміні обладнання та приладів, що приєднуються до системи водопостачання

Більшість людей переробляють чи ремонтують кухні, ванні кімнати тільки один раз в житті, тому їх досвід обмежується знаннями, отриманими багатьма роками раніше. При виникненні питання заміни старого обладнання і монтажу нових високотехнологічних пристроїв прості споживачі стикаються з проблемою відсутності інформації і досвіду по роботі, як  з новими приладами, так  і додатковими матеріалами.

Навіть досить прості роботи, пов’язані з установкою унітазу або мийки слід довіряти професіоналам. У цьому разі ви не будете мати проблем з протіканням і засміченням. Крім того, об’єкти, що часто виходять з ладу і приєднані до загально будинкової системи водопостачання, порушують звичний ритм її функціонування. Це позбавляє комфорту не тільки мешканців квартири, але й сусідів. При зверненні до професіоналів, ви ніколи не будете мати неприємностей з функціонуванням побутових приладів, які можуть призвести до неприємних наслідків і серйозного збитку.


Заміна і монтаж приладів, пов’язаних з системами подачі води, з компанією «Фенікс – Інстал»

При необхідності встановити якісну сантехніку, забезпечити свій будинок приладами підігріву води, встановити ванну, душову кабінку, пральну машину та ін., звертайтесь до спеціалістів «Фенікс – Інстал». Обладнання, пов’язане з врізкою або підключенням до систем водопостачання в будинку, найкраще встановити за допомогою професійного фахівця. Компанія «Фенікс – Інстал» вже багато років займається наданням послуг в системі водопостачання. Ми маємо величезний досвід і досить знань, щоб вирішити будь-які питання, пов’язані з роботою пристроїв, що створюють комфорт в будинку.

Компанія має найсучасніше обладнання, матеріали та інструментарій. Завдяки партнерській програмі співпраці з провідними вітчизняними та європейськими постачальниками обладнання для систем водопостачання, ми можемо зробити своїм клієнтам найпривабливіші пропозиції. Ви будете приємно здивовані професіоналізмом наших фахівців, а також якістю і вартістю наших послуг.

Компанія «Фенікс – Інстал» не лише пропонує якісні послуги з водопостачання приватних домоволодінь, квартир, офісів і підприємств, але і встановлює нові стандарти в області своєчасності, ефективності та собівартості вироблених робіт.

НАШ БЛОГ

Вся цікава і нова інформація в світі будівництва.

ЧИТАТИ

НАПИШІТЬ НАМ

Задайте питання, яке вас цікавить.

НАПИСАТИ