*

ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТИ?

"Величезне спасибі співробітникам компанії"

ТЕТЯНА
Ми вирішили відмовитися від газу, так як стало дуже дорого опалювати будинок. Не знали що робити звернулися в цю компанію, нам все розповіли, інженер дав розрахунки, запропонував хороше обладнання (котел). Майстри все встановили і пояснили як це працює. Опалювальний сезон пройшов чудово і ми платили менше ніж сусіди.
ЮРІЙ
Звертався в компанію, щоб мені зробили розводку холодного водопостачання. Хлопці приїхали швидко, порадили матеріал. Роботи зробили професійно, всім задоволений.
СЕРГІЙ
Хлопці робили прочищення каналізації, зараз все працює відмінно. Спасибі зо хорошу роботу. Раджу.

"Спасибі співробітникам компанії"

НАТАЛІЯ
Так як ціни на гарячу воду постійно зростають , вирішили в себе встановити бойлер. Хлопці приїхали, швидко і якісно все підключили. Всі їх рекомендації до ладу, ціни без накруток. І хочу попросити керівництво фірми, щоб якось їх преміювали. Молодці!

"Вирішили в будинку на першому поверсі зробити теплу підлогу"

ТЕТЯНА
Сподобалося те, що співробітники компанії запропонували кілька варіантів використання матеріалу, як бюджетного так і дорогого. Вибирай по своєму гаманцю. Дуже приємні хлопці, працюють якісно, після себе прибирають. Зараз тепла підлога нас радує - ходиш, а ніжкам тепло.

"Хотів би подякувати вам за виконану роботу"

ВОЛОДИМИР
Мені потрібно було зробити опалення в заміському будинку - фахівці Фенікс-Інстал подивилися споруду, спроектували план роботи і практично відразу приступили до роботи. По закінченню робіт надали схеми і акт виконаних робіт. Все зробили просто ідеально і ціна мене здивувала - я готувався до більшої сумі ... Тепер тільки до вас, і родичам вже рекомендую!