Системи кондиціонування і вентиляції є кліматичним устаткуванням, що забезпечує організований повітрообмін в приміщеннях для підтримки необхідного мікроклімату. Вибір, установка і експлуатація устаткування регламентується вимогами ГОСТ 34060-2017 «Інженерні мережі будівель і споруд», а також нормами ДБН Ст. 2.5-67:2013 «Опалення, вентиляція, кондиціювання».

Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на розробці та впровадженні інженерних мереж на об’єктах різного призначення, виробляє професійне проектування, монтаж, пусконалагодження систем вентиляції та кондиціонування у форматі «під ключ». Ми розробляємо, встановлюємо кліматичне обладнання, керуючись новітніми технологіями та інноваційними напрацюваннями. Наш фахівець виїжджає на об’єкт для проведення аудиту. Після узгодження технічного завдання з замовником ми надаємо кошторис на монтажні роботи й матеріали, і відразу приступаємо до установки устаткування. Перед здачею установок ми здійснюємо настройку і проводимо пусконалагоджувальні роботи.

Монтаж систем вентиляції

Наші фахівці монтують вентиляційні системи будь-яких категорій, залежно від особливостей об’єкта і проектних характеристик клімату в окремих приміщеннях. Ми встановлюємо системи вентиляції наступних типів:

 1. Припливні – призначені для примусової подачі повітря в приміщення, який може додатково підігріватися, охолоджуватися, освіжатися або зволожуватися.
 2. Витяжні – служать для відведення забрудненого або перегрітого повітря з приміщення.
 3. Припливно-витяжні – застосовуються в зонах, які потребують одночасної витяжці відпрацьованого і притоку свіжого повітря.

Ми можемо розробити і впровадити системи будь-якого типу повітрообміну:

 • локальні, здійснюють вентилювання повітря в певній зоні;
 • загальнообмінні, що передбачають створення однакових робочих параметрів повітря у всьому об’ємі приміщення (вологість, температура;
 • комбіновані, що складаються з локальних і загальнообмінних систем, відрізняються підвищеною ефективністю повітрообміну.

Пріоритетний тип вентиляції вибирається на етапі попереднього аудиту з використанням вихідних даних по об’єкту. Проводиться розрахунок повітрообміну подається і видаляється повітря. Від призначення приміщення, розташування і вимог до ефективності повітрообміну його технологічний баланс зміщується в бік припливу або витяжки.

Монтаж систем вентиляції здійснюватися кваліфікованими фахівцями з досвідом роботи не менше 5 років. Такий підхід дозволяє уникнути помилок і проблем у подальшій експлуатації інженерних систем, а також гарантувати надійну, безпечну та ефективну вентиляцію приміщень.

Монтаж систем кондиціювання

Коректна робота кондиціонерів безпосередньо залежить від правильно проведеного монтажу. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» допоможуть вам встановити дороге кліматичне обладнання, зберігши інтер’єр і забезпечивши пріоритетний мікроклімат в приміщенні. Ми встановлюємо:

 • багатофункціональні спліт-системи;
 • канальні, касетні колонні кондиціонери;
 • настінне, підлогове і підстельовий обладнання;
 • мультизональні VRF системи для можливості контролювати характеристики повітря в кожному окремому приміщенні будівлі;
 • кондиціонери прецизійного типу для точного дотримання параметрів повітряного середовища об’єкта.

Компанія «Фенікс-Інстал» має в команді штат висококваліфікованих спеціалістів, які забезпечать монтаж вентиляції на об’єктах будь-якої складності в Києві та регіоні «під ключ». З нами ви заощадите час і гроші, так як ми візьмемо на себе всю роботу, починаючи з розробки проекту і закінчуючи пусконалагоджувальними роботами. Суворе дотримання технологічного процесу і якісні комплектуючі дозволяють нам гарантувати якісне виконання монтажних робіт, незалежно від їх обсягу і рівня складності.

Щоб швидко встановити кліматичне обладнання на об’єктах Києва або регіону, а також попередньо розрахувати вартість послуг за фіксованим прайсу компанії «Фенікс-Інстал», телефонуйте за телефонами технічної підтримки, розміщеним на сайті в розділі «контакти».

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ