Якщо ви є власником будинку або дачі, до якого не підведено централізоване водопостачання, то вам потрібно буде вирішити питання способу автономного забору води та постачання її в будинок і на ділянку. Якщо у вас на ділянці є колодязь або свердловина, то подача води може здійснюватися тільки за допомогою насоса або насосної станції.

Навіть при наявності централізованого водопостачання власники приватних домогосподарств стикаються з численними проблемами – часте відключення води, перебої з її подачею, маленький натиск і низький тиск в системі водопостачання та ін. Виходом з неприємних ситуацій може стати установка насоса або автономної насосної станції, яка б змогла забезпечити водою окремий житловий будинок. При цьому власник стає незалежним ні від подачі води з централізованої системи водопостачання, ні від коливань цін на ринку комунальних послуг.


Види насосів, параметри і характеристики при виборі обладнання

За принципом роботи водяні насоси можуть бути свердловинні, колодязні, ручні і самовсмоктуючі, а за способом забору води вони поділяються на заглибні, зовнішні і інжекторні. Занурювальні насоси встановлюються при заборі води з свердловин і колодязів. Вони занурюються безпосередньо у воду, тому не потребують встановлення захисту сухого ходу. Перевага заглибних насосів полягає в тому, що ніколи не виникає проблем з повітряними пробками і заповненням системи, вони продуктивні і тихі в роботі.

Зовнішні насоси використовуються для забору води з басейнів, колодязів, систем водопостачання і відкритих водойм, при цьому вода всмоктується через трубу, кінець якої повинен знаходитися у воді. Від потужності насоса залежить:

  • глибина, з якою він здатний поглинати воду,
  • висота, на яку він здатний підняти стовп води,
  • продуктивність – кількість поданих літрів води за хвилину.

Зовнішні насоси поділяють на 2 групи –  відцентрові і вихрові. Відцентрові насоси дозволяють викачувати воду з досить глибоких свердловин або колодязів. Вихрові насоси ідеально використовувати для видобутку води з дрібних свердловин, при цьому вони забезпечують більш сильний натиск води.

Іноді виникає необхідність відбору води з глибини більше 10 м. У такій ситуації встановлюють станцію з інжекторним насосом. Його головна відмінність полягає в тому, що кількість всмоктуючих труб не одна, а дві. Одна з них більшого діаметру, інша меншого. Обидві труби закінчуються спеціальною насадкою – інжектором. Саме він і дозволяє насосу всмоктувати воду з великої глибини.

Вибравши потрібний тип насоса, належить розрахувати його потужність і продуктивність. Для цього потрібно враховувати потреби сім’ї в кількості води, умови з місця забору і установки устаткування, а також знати алгоритм розрахунку продуктивності і параметри водопроводу – діаметр магістральних труб, їх матеріал, загальну довжину, наявність фітингів (поворотні, тройникові деталі й клапани). Якщо ви досить компетентні, можете провести розрахунки самостійно і придбати у нас необхідне обладнання. А можете звернутися до фахівців компанії «Фенікс-Інстал» для розрахунку обладнання згідно з вашими потребами і виробничою задачею, яка буде вирішуватися у вашому домоволодінні.


Вибір, розрахунок і установка водяного насоса з компанією «Фенікс-Інстал»

Завдяки партнерству з рейтинговими виробниками обладнання, фахівці «Фенікс-Інстал» можуть вам зробити найбільш привабливі пропозиції по установці будь-якого виду насоса або насосної станції. Європейські  компанії гарантують якість, довговічність і високу продуктивність продукції, сертифікованої за міжнародними стандартами.

Ми вивчимо особливості вашої ділянки, виберемо оптимальний тип насоса, розрахуємо його потужність, виходячи з ваших потреб, способу забору води та параметрів водопроводу. При необхідності ми можемо доукомплектувати насос для його більш ефективної роботи гідроакумулятором і реле тиску. Наші фахівці достатньо кваліфіковані, щоб вибрати, встановити і запустити в роботу насосну станцію, виходячи з розрахункових параметрів, технічних  показників обладнання, автоматичних режимів роботи, обсягу розширювального бака та ін.

Перш ніж купити водяний насос, обов’язково варто ознайомитися з витратними матеріалами, якими комплектується обладнання. Ми виберемо і встановимо витратні матеріали та допоміжне обладнання – змінні фільтри, шланги, металопластикові труби, перехідники, запірну арматуру, системи електронного управління, кабелі та троси. Ми працюємо безпосередньо, без посередників, з кращими постачальниками вітчизняного та європейського обладнання, яке постачає технічне оснащення для систем водопостачання. Всі насоси і комплектуючі відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Компанія «Фенікс-Інстал» надає гарантовано якісні послуги на ринку водопостачання та має можливість зробити своїм клієнтам найбільш актуальні пропозиції.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ