На різних етапах експлуатації водопроводу в квартирах, приватних будинках, офісах або промислових приміщеннях виникає питання проведення діагностики та сервісного обслуговування, а також підключення нових пристроїв систем водопостачання. Це відбувається в разі:

  • Поломки або виходу з ладу обладнання систем водопостачання;
  • При некоректному функціонуванні систем водопостачання, наприклад, коли знизився натиск води, з’явився специфічний запах і присмак, у воді помітні сторонні суспензії та ін. Необхідно терміново виявити, що спровокувало ці негативні наслідки і вжити оперативних заходів щодо їх ліквідації;
  • При виявленні сторонніх шумів, які вказують на некоректне функціонування систем. При проведенні профілактики можуть бути своєчасно виявлені і усунені причини, які з часом можуть призвести до поломки обладнання. Профілактична діагностика автономного водопостачання – запорука довгого і повноцінної роботи системи водопостачання вашого будинку;
  • При покупці житлового будинку, коли новий господар хоче знати, в якому стані знаходиться система водопостачання і що потрібно своєчасно переробити і відремонтувати, щоб не мати проблем з доступом до питної води в помешканні;
  • Також ревізія системи буде не зайвою при проведенні монтажу у діючу магістраль нового устаткування для подачі гарячої чи холодної води.


Діагностика та обслуговування водопостачання на етапі реконструкції та капітального ремонту приміщення

Дуже часто власники об’єктів нерухомості стикаються з необхідністю реконструкції або модернізації існуючої системи водопостачання. Іноді ця необхідність продиктована зміною функціонального призначення приміщення або проведенням перепланування та бажанням мати більш сучасне і ефективне обладнання. При цьому важливим моментом є правильність перенесення і заміни існуючих елементів системи водопостачання з урахуванням функціонального призначення інших супутніх комунікацій і в цілому приміщень.

Етап планового обслуговування може забезпечуватися як на постійній основі за рахунок щотижневого або щомісячного ведення об’єкта, так і одноразово – в разі виникнення необхідності аварійного обслуговування і ремонту. Він може включати в себе: планову діагностику елементів системи водопостачання, усунення неполадок в роботі системи, а також її ремонт.


Діагностика, оцінка якості та обслуговування функціонуючих систем водопостачання з компанією «Фенікс-Інстал»

Сервісна компанія «Фенікс-Інстал» пропонує послуги з комплексного обслуговування систем водопостачання для власників квартир і приватних будинків, підприємств, офісів, торгових центрів, установ, котеджних містечок та ін. об’єктів. Наші фахівці проведуть діагностику систем водопостачання, з’ясують ступінь зносу вузлів і устаткування, проведуть профілактику всіх механізмів і додаткового устаткування, що беруть участь у водопостачанні. Своєчасне виявлення і ліквідація несправностей в загальній системі подачі води, заміна зношеного обладнання – фільтрів, труб і запірної арматури, буде запобіжним заходом, який не допустить аварійної ситуації та зробить використання системи водопостачання довговічним.

Завдяки партнерській програмі ми пропонуємо своїм клієнтам найкраще обладнання та витратні матеріали без переплат від вітчизняних і європейських постачальників. Кваліфіковані й досвідчені фахівці «Фенікс-Інстал» вчасно визначать неполадки в системі водопостачання і запропонують вам найкраще рішення по їх усуненню.

Діагностика, оцінка якості та обслуговування функціонуючих систем водопостачання з компанією «Фенікс-Інстал»

Сервісна компанія «Фенікс-Інстал» пропонує послуги з комплексного обслуговування зовнішніх та внутрішніх систем водопостачання для:

  • власників квартир і приватних будинків;
  • підприємств, офісів, складів та комерційних об’єктів;
  • багатоповерхових будинків, котеджних містечок та ін.

Наші фахівці проведуть діагностику систем водопостачання, з’ясують ступінь зносу вузлів і устаткування, проведуть профілактику всіх механізмів і додаткового обладнання, що бере участь у водопостачанні.

Завдяки партнерській програмі ми пропонуємо своїм клієнтам найкраще обладнання та витратні матеріали без переплат від вітчизняних і європейських постачальників. Кваліфіковані й досвідчені фахівці «Фенікс-Інстал» вчасно визначать неполадки в системі водопостачання і запропонують вам найкраще рішення по їх усуненню.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ