Автономне водопостачання в приватному будинку – це одна з необхідних умов комфортного проживання, а також спосіб бути незалежним від якості і вартості однієї з найважливіших комунальних послуг. Розрахунок, підбір обладнання, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи по подачі в будинок гарячої та холодної води вимагають професійних знань, великого досвіду і наявності якісного інструментарію для виконання всіх видів робіт. Потрібно:

 • Вибрати схему підключення, спосіб і можливість подачі води з колодязя, свердловини або інших джерел;
 • Підібрати продуктивні насоси;
 • Розрахувати діаметр перетину труб для магістралей;
 • Знайти спосіб, як вірно прокласти і здійснити розводку труб;
 • Вираховувати кількість накопичення води, розглянути необхідність установки гідроакумулятора.

Також необхідно розділити подачу води в будинок і на ділянку і вибрати систему фільтрації. Потрібно здійснити поділ води на гарячу і холодну, підвести воду до нагрівального елементу, відвести до колектора, встановити при необхідності датчики та ін. Кожен етап робіт по забезпеченню водопостачання дуже відповідальний. Від проведення грамотного вибору обладнання та дотримання технології монтажних робіт буде залежати якість виконаних робіт та ефективність надходження води в домоволодіння.

03-031


Як правильно організувати водопровід для приватного будинку

Щоб забезпечити свій будинок чистою і якісною водою, потрібно вирішити, з якого джерела вона буде надходити. Врізка в центральне водопостачання простіша і менш витратна на етапі монтажу. При експлуатації такого водопроводу власник має нестабільний натиск, необхідність установки лічильника, плата за послуги водопостачання Водоканалу.

Автономні системи водопостачання є сьогодні надзвичайно популярними і затребуваними. Власники приватних будинків хочуть мати якісну питну воду з колодязя або свердловини в необхідних кількостях, не залежати від напору в центральній системі водопостачання та не залежати від змін вартості на ринку тарифів. Яка система водопостачання для вашого будинку буде краще? Це залежить від ваших вимог, бюджету, кількості часу і зусиль, яке ви готові витратити на монтаж водопроводу в приватному будинку, ваших знань і умінь вибрати потрібне обладнання чи провести монтаж. Якщо ви не маєте досвіду і відповідної кваліфікації, але бажаєте якісно налагодити подачу води в дім, ми рекомендуємо скористатися послугами фахівців компанії «Фенікс-Інстал» і замовити монтаж гарячого і холодного водопостачання «під ключ».


Організація водопостачання під ключ з компанією «Фенікс-Інстал»

Для організації систем гарячого та холодного водопостачання необхідно виконати комплекс заходів і здійснити:

 • Вибір насоса або насосної станції по характеристикам потужності і продуктивності;
 • Прокладку траншеї від джерел водопостачання до будинку для виконання монтажу водопроводу;
 • Вибір магістральних труб і запірної арматури для відключень і переключень систем водопостачання;
 • При необхідності, вибір гідроакумулятора і резервних ємностей, а також реле для контролю над тиском водопроводу;
 • Здійснення магістральної розводки з урахуванням кількості точок забору води та підключення до нагрівальних елементів для подачі гарячої води;
 • Монтаж усіх компонентів системи згідно з регламентною документацією, державними стандартами та рекомендаціями виробників обладнання;
 • Підключення систем водопостачання, здійснення пуско-налагоджувальних робіт.


Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» вже кілька років надають високоякісні послуги водопостачання квартир, приватних домоволодінь, підприємств і організацій та мають достатньо досвіду та кваліфікації, щоб бездоганно виконати весь комплекс робіт. Наші партнери поставляють краще вітчизняне і зарубіжне обладнання без посередників, завдяки чому ми можемо зробити своїм клієнтам найактуальніші пропозиції щодо організації водопостачання під ключ.

Перед початком робіт, зробивши основні розрахунки, ми зробимо вам кілька пропозицій, серед яких ви виберете оптимальний варіант, виходячи з ваших можливостей і бажань. Ми працюємо з кращими виробниками європейського та вітчизняного обладнання, наші фахівці мають весь набір інструментарію і унікальний досвід виконання робіт будь-якої складності. Ваша присутність не потрібно на всіх етапах проведення робіт. Замовляючи послугу «водопостачання під ключ», ви отримуєте готову виконану роботу, присутні тільки на пуско-налагоджувальних заходах і прийомі змонтованої системи водопостачання.

03-034

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ