При недостатніх можливостях централізованого водопроводу або при його відсутності можна організувати постійне водопостачання приватного будинку з пробуреної на ділянці свердловини або викопаного колодязя. Такий спосіб забезпечення питною водою домогосподарства дозволить скоротити витрати на комунальні послуги, збалансувати сімейний бюджет, отримати незалежність в питанні постачання питної води та навіть в самий жаркий сезон забезпечити своєчасний полив рослин на ділянці. Власник буде завжди буде в змозі задовольнити потребу в питній воді та істотно заощадить на комунальних послугах, вартість яких має тенденцію до постійного зростання.

Компанії, які виконують буріння свердловин, не виконують їх подальше обладнання. Вам самим потрібно буде правильно підібрати насосне обладнання, магістральні труби, гідроакумулятор для забезпечення оптимального напору в мережі водопроводу, запірну арматуру та ін. Власник домогосподарства може вибрати обладнання для водопостачання та виконати монтаж систем самостійно, та краще звернутися за вирішенням важливого питання до фахівців. Компанія «Фенікс-Інстал» на професійному рівні виконує прокладку водопровідних труб, здійснює їх термоізоляцію, підбирає та встановлює ефективні насосне обладнання. Наші фахівці виконують будівництво водопроводу під ключ, запуск системи холодної та гарячої води та проводять гарантійне обслуговування магістралей. Крім того, ми здійснюємо діагностику, модернізацію та сервісне обслуговування вже наявних систем водопостачання.


Організація водопостачання

Однією з основних послуг, які надає наша компанія, є монтаж водопостачання приватного будинку, дачного котеджу, квартири, а також багатоповерхових будинків і офісних будівель. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» мають великий досвід, що підтверджують великою кількістю робіт, виконаних з відмінною якістю і багатьма задоволеними клієнтами. Завдяки програмі партнерства з найбільш рейтинговими європейськими постачальниками обладнання, ми можемо запропонувати найкращі ринкові ціни на насоси, металопластикові труби, запірну арматуру та ін. Високий професіоналізм наших інженерів і майстрів, використання кращого обладнання європейської якості, використання в роботі професійних інструментів, застосування інноваційних технологій дозволяє не тільки якісно виконати водопостачання будинку під ключ, а й підвищити комфорт і зручності проживання в найкоротші термін за найкращою ціною.

Система водопостачання приватного будинку складається з зовнішнього водопроводу, обладнання для подачі й очищення води, резервних ємностей, насосного обладнання та внутрішніх магістралей. Тільки в разі професійного проведення монтажних робіт у власника приміщення буде гарантія безперебійної подачі води на протязі тривалого часу. Наші фахівці достатньо кваліфіковані, щоб якісно провести весь комплекс робіт по організації водопостачання, починаючи від проектування і закінчуючи післягарантійним обслуговуванням.


Послуги водопостачання в компанії «Фенікс-Інстал»

Ми надаємо наступні види послуг по організації водопостачання приватних будинків і квартир:

  • Монтаж гарячого і холодного водопостачання будинку під ключ;
  • Розрахунок і установка насосів всіх типів водяних і насосних станцій;
  • Прокладка зовнішніх і внутрішніх магістральних водопровідних труб;
  • Заміна магістральних водопровідних труб в квартирі і будинку;
  • Підключення, діагностика, сервісне обслуговування водопровідних систем.

Монтаж мийок, раковин, унітазів, ванн, душових, пральних машин та інших пристроїв, пов’язаних з приєднанням до водопровідних магістралей.

Компанія «Фенікс-Інстал» не тільки пропонує якісні послуги з водопостачання приватних домоволодінь, квартир, офісів і підприємств, а й встановлює нові стандарти в області своєчасності, ефективності та собівартості виконаних робіт.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ