Колектор UPONOR 1 “є компонентом мереж водо- і теплопостачання, виконаний з нержавіючої сталі і є попередньо зібраним комплектом устаткування, що складається з:

  • Подаючого та зворотного колекторів з відводом повітря;
  • Двох кронштейнів із звукопоглинальними хомутами;
  • Двох бічних поворотних вузів з виходами для заповнення / зливу і заглушками 3/4 “.

Входи пристроїв виконані з накидною гайкою 1 “НГ під пласке ущільнення і забезпечені торцевими прокладками. Виходи на петлі мають зовнішню різьбу 3/4 “НР” євроконус »по DIN V 3838. З’єднання сумісні з різьбовими адаптерами Uponor 3/4″ ВР «євроконус». Відстань між виходами 50 мм.

Подавальний колектор UPONOR 1 “оснащений регульованими витратомірами зі шкалою від 0 до 4 л / хв для врівноваження витрат в петлях і можливістю повного закриття кожної з них. Зворотний колектор має регулювальні клапани з маховиками для їх регулювання в ручному режимі. Пристрій розрахований на роботу при максимальній температурі 60 ° C. Колектор UPONOR 1 “може функціонувати при максимально тиску в системі 6 бар. Пристрій сертифіковане в Україні і відповідає вимогам ДСТУ-Н Б В.2.5-40: 2009 «Інженерне обладнання будинків і споруд» та ДСТУ Б EN ISO 15876-1 діє до: 2012 «Системи пластмасових трубопроводів для гарячого та холодного водопостачання».

Write a comment:

*

Your email address will not be published.