Блоки автоматичного управління роботи опалювальної системи TERMOJET ™ є комплексним обладнанням і створені на базі контролерів:

  1. TERMOJET MAXI-S перейти ->
  2. TERMOJET MAXI-M перейти ->
  3. TERMOJET MAXI-L перейти ->
  4. TERMOJET MAXI-ADxD перейти ->

Блоки автоматики призначені для погодозалежного управління опалювальною системою і можуть самостійно забезпечувати оптимальний режим опалення в залежності від того, яка кількість тепла необхідно для того або іншого приміщення. Налагодження та управління автоматичними пристроями може здійснюватися вручну, з віддалених ПК або мобільних гаджетів, на яких встановлено штатне програмне забезпечення. Устаткування забезпечує можливість встановлювати температурні режими в конкретному опалювальному контурі, що забезпечує максимальну енергоефективність системи. Доступна вартість автоматичних блоків TERMOJET ™ і висока економічність при експлуатації дозволяє швидко окупити витрати на їх установку.

Автоматика TERMOJET ™ зібрана в пластиковому корпусі на DIN-рейці і укомплектована контролерами і блоком живлення. До блоку через внутрішні клемні колодки підключаються датчики температури, тиску, термостати, запірно-регулююча арматура, насоси, котли, згідно застосовуваної схемою системи опалення та ГВП. Датчики не входять до комплекту блоків автоматики. Автоматичні блоки пройшли тестування, мають сертифікати і відповідають нормам ДСТУ Б EN ISO 7730: 2011 «ергономіки теплової середовища будівель. Розрахункові параметри мікроклімату », ДБН В.2.5-67 – 2013. «Опалення, вентиляція і кондиціювання», а також відповідають правилам БНіП 2.04.05-91 * У.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.