Автономна каналізація для дому

Ви ведете будівництво приватного будинку або котеджу, бажаєте забезпечити його максимальним комфортом, збираєтеся користуватися сучасною побутовою технікою – пральної і посудомийної машинами, плануєте установку ванної, душа або басейну? Вам потрібно заздалегідь подбати про систему очищення стічних вод.

Згідно з діючими санітарними нормами, житлові об’єкти, що не мають доступу до централізованої системи збору стічних вод, повинні мати її автономний аналог. Автономна каналізація в обов’язковому порядку облаштовується з урахуванням обсягів переробляються стоків і ступеня їх забрудненості. Тільки при правильній організації відведення стічних вод і їх подальшого очищення можна забезпечити як комфортне проживання в будинку, так і екологічну безпеку на вашій ділянці і всієї навколишнього його території.

01-021


Установка автономної каналізації в приватному будинку з компанією «ФЕНІКС-Інстал»

Автономна заміська каналізація спрямована на ефективне вирішення таких завдань як:

 • Збір стічних вод від сантехнічних приладів, встановлених у домоволодінні;
 • Якісна очистка та утилізація стічних вод.

Компанія «ФЕНІКС-Інстал» спеціалізується на обладнанні заміських будинків очисними спорудами. Ми прокладемо труби, робимо їх розведення і підключення, проводимо установку сантехнічного обладнання в будинку (раковини, ванни, унітази, душові кабіни, підключення і установка пральних машин та ін.). Наша компанія пропонує найкращі умови для укладання договору на виконання сантехнічних робіт та гарантує їх якісне виконання без посередників. Ми пропонуємо конкурентну ціну за наші послуги завдяки прямій співпраці з партнерами – постачальниками європейського та вітчизняного обладнання.

01-022


Наші переваги

Компанія «ФЕНІКС-Інстал» встановить автономну каналізацію в вашому домі з вигрібною ямою або септиком Наші кваліфіковані фахівці зроблять розрахунок, підберуть необхідне обладнання, проведуть монтаж і пусконалагоджувальні роботи по установці автономної каналізації в вашому домі на професійному рівні. Ми встановимо очисні споруди, прокладемо внутрішні і зовнішні каналізаційні магістралі, зробимо підключення і установку сантехнічного обладнання та побутової техніки. Наш персонал має високу кваліфікацію і хороший досвід завдяки багаторічній роботі з надання послуг у цій сфері. Всі роботи не вимагають обов’язкової присутності замовника. Ви отримаєте якісну функціональну автономну каналізацію вашого заміського будинку за демократичну ціну в найкоротші терміни.

01-023

Монтаж дренажної системи

Дренажні системи складаються зі спеціальних колодязів, водозливів та використовуються для відводу ґрунтових вод або інших стоків. Залежно від призначення колодязів виділяють їх три основних типи і конструкцій:

 • Поглинальні колодязі призначені для відведення дощових або підземних вод на безпечну відстань. Їхня функція – перешкоджання накопиченню води на нерівних поверхнях. Скидання води здійснюється на ґрунт, для швидкого її поглинання;
 • Накопичувальні колодязі поглинають і накопичують воду для очищення і повторного її застосування. Найчастіше використовуються на промислових підприємствах, в умовах, де неможливо використовувати поглинальні системи або там, де дощова вода може бути єдиним джерелом вологи;
 • Оглядові колодязі встановлюються разом з першими двома видами. Іноді дренажні системи засмічуються різним сміттям або ґрунтом, що йде разом зі стоками, тому необхідно регулярно проводити профілактику. Оглядові колодязі використовуються для зручного доступу в систему, очищення та проведення комплексного огляду.

01-021


При проектуванні дренажної системи необхідно розрахувати відстань для відводу води, кількість колодязів, їх діаметр і місце розташування. Після вибору розрахункового обладнання, необхідно вирити котлован на всю висоту колодязя, після установки колодязя необхідно під’єднати труби для відводу (або приєднання до іншого колодязя, якщо в системі їх декілька) і вивести їх в зливну зону. Місце зливу не повинно нікому заважати і ймовірно має виходити на ґрунтову місцевість для подальшого поглинання.

Робота по монтажу дренажного колодязя вимагає високого професіоналізму і спецобладнання. Ви можете виконати монтажні роботи самостійно, закупивши у нас обладнання по кращої ринкової ціни, що надається нашими партнерами – прямими постачальниками продукції європейської якості. Ви також можете замовити у нас установку дренажного колодязя під ключ.

01-022


Монтаж дренажної системи під ключ в компанії «ФЕНІКС-Інстал»

При впорядкуванні заміського ділянки особливу увагу слід приділити створенню дренажної системи. Такі комунікації прокладають для запобігання руйнуванню фундаменту будинку в результаті впливу на нього ґрунту, перенасиченого вологою. Довговічність будинку багато в чому залежить від якісно виконаної дренажу заміського ділянки.

Дренажна система також захищає стіна будинку від впливу вологи: влітку на стінах не буде цвілі, а взимку інію. Від якості розрахунків і правильного монтажу залежить майбутнє вашого фундаменту, а значить і будинку в цілому. Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує монтаж дренажних систем під ключ: ми виберемо оптимальне місце для дренажних колодязів, встановимо, який вид дренажу вам підходить – пластовий, пристінний або кільцевий, розрахуємо обладнання в залежності від типу грунту, змонтуємо систему водовідведення, встановимо дренажні насоси або каналізаційних насосних станцій (партнерські поставки обладнання всесвітньо відомої німецької компанії Wilo), проведемо тестування.

Ми здамо дренажну систему під ключ в найкоротші терміни, вартість наших робіт вас приємно здивує – партнерські програми з прямими постачальниками кращого європейського та вітчизняного обладнання дозволяють скоротити ваші витрати, оплачуючи тільки вартість робіт та обладнання від виробника. Професіоналізм наших майстрів і інженерів та хороша багаторічна практика на ринку надання послуг у сфері водовідведення дозволяють виконувати роботу швидко і якісно. Ваша присутність знадобиться тільки при прийманні роботи після пуско-налагоджувального процесу.

01-023

Система каналізації і водовідведення домогосподарства

Сучасний приватний будинок неможливо уявити без набору основних зручностей. Крім підведений води, повинен бути організований і відтік  стоків та фекальних мас. Для цього необхідно пристрій каналізаційної системи в будинку – внутрішньої (стояки, фанові труби, розводка труб до кухні, ванній, туалету) і зовнішньої (відведення труб до септика або станції глибокого очищення).

Іноді відбувається підтоплення підвальних приміщень або земельної ділянки, і тоді виникає питання установки дренажної системи. Послуга каналізація для будинку під ключ дозволить уникнути проблем і турбот з часом, а її доступна ціна, стане додатковим плюсом і можливістю зберегти бюджет. Компанія «ФЕНІКС-Інстал» готова запропонувати Вам найефективніші рішення і послуги європейської якості за кращими ринковими цінами.

01-021


Послуги з установки систем каналізації, очищення та дренажу в компанії «ФЕНІКС-Інстал»

Компанія «ФЕНІКС-Інстал» надає весь комплекс послуг по влаштуванню надійної каналізаційної системи для будинку і господарських об’єктів. Наші фахівці можуть якісно провести дренажні роботи на ділянці, відкачати воду з підтоплених підвальних приміщень, встановити фекальні насоси і станції необхідної потужності. Також ви можете провести розрахунки самостійно, вибрати обладнання на нашому сайті за найкращими ринковими цінами від надійних європейських виробників – дренажні насоси для водовідведення або фекальні насоси і станції для очищення води, септики, каналізаційні труби, запірну арматуру та ін. Обладнання.

Компанія «ФЕНІКС-Інстал» також пропонує власні послуги з проведення всіх монтажних робіт від проекту і до налагодження системи. Ми виконуємо весь комплекс робіт з виготовлення надійної каналізаційної системи, здатної обслуговувати Ваш будинок,  забезпечити його мешканцям максимум комфорту та заощадити ваші кошти. Ми пропонуємо:

 • Скласти план системи, з урахуванням обсягів стічних вод і правильним розміщенням очисних споруд на ділянці;
 • Виконати монтаж системи трубопроводу;
 • Встановити септики або змонтувати вигрібну яму;
 • Провести підключення, запуск і налаштування системи.

Для роботи використовуються обладнання та витратні матеріали від наших партнерів – прямих постачальників кращої продукції європейської якості. Каналізація для заміського дому під ключ, зроблена нашими високопрофесійними фахівцями, обійдеться Вам недорого, а роботи не будуть потребувати вашої участі.

01-022


Послуги каналізації, водовідведення, дренажу і очищення в компанії «ФЕНІКС-Інстал»

Наша компанія представляє професійні послуги в обладнанні каналізації, дренажних систем і очищення стічних вод:

 • Вигрібна яма в приватному будинку
 • Автономна каналізація для дому
 • Автономна каналізація в приватному будинку під ключ
 • Встановлення септика під ключ
 • Проектування і монтаж септиків
 • Встановлення дренажної системи під ключ
 • Проектування і встановлення дренажного насоса
 • Проектування і монтаж фекального насоса, фекальної станції.

01-023

Вибір і встановлення дренажного насоса

Монтаж дренажного насоса актуальний для тих власників, чиї будинки розташовані в місцевості з високим розташуванням ґрунтових вод і ймовірністю їх проникнення в приміщення. Найбільше страждають підвальні приміщення, особливо коли гідроізоляція фундаменту або неякісно виконана, або відсутня зовсім. Тому, щоб швидко відкачати воду, у власників таких будинків завжди повинен існувати в господарстві дренажний насос.

Основним призначенням дренажних насосів є перекачування нев’язких рідин з незначними включеннями механічних елементів. Необхідність відкачування виникає в період інтенсивного танення снігу і затяжних дощів, коли природним шляхом відвести воду з зон зниженого рельєфу немає можливості. Також, не дивлячись на основну функцію по відкачці забруднених стоків, вони придатні і для подачі питної води. Зокрема, щоб «добути» воду з колодязя або закачати в високо розташовану ємність для поливу.

01-021


Типи дренажних насосів

За характеристиками кожен насос призначений для роботи в конкретних умовах, до яких слід віднести необхідні обсяги перекачки, висоту підйому рідини і розташування точок її забору. Цими параметрами визначається не тільки потужність дренажного насоса, але і його тип, що залежить від способу розміщення. Дренажні насоси підрозділяються на:

 • Поверхневі, коли силовий блок знаходиться поверхні, а в воду опускається лише забірний патрубок. При його установці корпус приладу встановлюється неподалік від резервуара, з якого слід відкачувати рідину, і куди подається забірний шланг.
 • Занурювані насоси цілком опускаються в воду, а забір води здійснюється не за допомогою шланга, а самим пристроєм через отвори у його дні. Діаметр цих отворів визначає допустимі розміри механічних включень, які в змозі прокачати даний прилад.

01-022

Установка дренажного насоса з компанією «ФЕНІКС-Інстал»

Перш ніж придбати і встановити насос, треба з’ясувати , для яких цілей встановлюється насос, і в яких умовах він буде експлуатуватися. Вибираючи тип дренажного насоса і його основну характеристику – розрахункову потужність, потрібно ще врахувати:

 • Температуру рідини, її можливу агресивність;
 • Рівень забрудненості, що визначає кількостей і розмірів механічних включень;
 • Мінімально необхідні обсяги рідини за одиницю часу (продуктивність).
 • Також потрібно знайти місце установки насоса і правильно виконати його монтаж.

Ви можете зробити це самостійно або довірити вибір і монтаж дренажного обладнання високопрофесійним працівникам компанії «ФЕНІКС-Інстал». Наші інженери проведуть розрахунок і виберуть оптимальну модель дренажного насоса для вашого будинку. Завдяки партнерській програмі з німецькою компанією Wilo ми маємо можливість встановити в вашому домі найкраще обладнання європейського класу за найвигіднішими цінами.

Ми працюємо без посередників і отримуємо обладнання за цінами виробника. Наші працівники мають високу кваліфікацію і великий досвід надання послуг в цьому сегменті. Ми в найкоротші терміни виберемо оптимальний тип насоса для вашого домоволодіння, розрахуємо необхідну потужність, проведемо монтаж, підключимо його і виконаємо пусконалагоджувальні роботи.

01-023

Проектування і монтаж фекального насоса

Не так часто власник приватного будинку має можливість підключитися до централізованого водовідведення. Тому він змушений самостійно організовувати автономну каналізацію і самостійно займатися її обслуговуванням. Якщо приватний будинок знаходиться в місті або приміських районах, можна користуватися послугами асенізаційних машин. Якщо ж будинок знаходиться на відстані від місця базування служб, і виклик буде коштувати дорого, оптимальним варіантом буде встановлення фекального насоса з можливістю самостійної відкачування забруднені води з автономної системи каналізації в будь-який зручний час.

Крім того, установка каналізаційного насоса вирішує ще одну проблему в приватному будинку – знімає обмеження на можливість встановлення сантехнічного та побутового обладнання в будь-якому місці, не залежно від розташування основної каналізаційної труби. Ви можете розташовувати унітази, ванни, душові кабіни, пральні і посудомийні машини на цокольному рівні або у верхніх поверхах.

01-021


Як вибрати фекальний насос

Щоб придбати обладнання, вам потрібно буде вирішити, який тип фекального насоса буде оптимально ефективний для вашого будинку – зовнішній або занурюваний. Вибір типу насоса залежить від технічних вимог до обладнання, насамперед його потужності. Важливо також, які завдання він буде виконувати:

 • Чи потрібен буде насос з подрібнювачем;
 • Обладнання з одно- чи двоканальними робочими колесами;
 • Якої температури воду устаткування буде прокачувати;
 • Потрібен один фекальний насос або кілька.
 • Також обов’язково треба розрахувати потужність приладу і його продуктивність.

Багато сучасні домоволодіння обладнають фекальними станціями, які представляють собою устаткування, призначене для відводу води на очисні споруди. Їх використання незамінне в разі, коли немає можливості виконувати скидання стічних вод самопливом. Сучасні автоматичні каналізаційні насосні станції вимагають мінімальних зусиль для здійснення технічного обслуговування і можуть працювати в будь-яких кліматичних умовах.

Обладнання відрізняється економічністю і оптимальними габаритами. Фекальні станції можуть використовуватися не тільки в комунальному господарстві, а й для підтримки тиску в водопроводі будинку, автономного поливу на дачній ділянці та ін. Крім того, вони характеризуються практично безшумною роботою, що дозволяє експлуатувати пристрої в приватних домоволодіннях.

01-022


Вибір і монтаж каналізаційних насосів, станцій з «ФЕНІКС-Інстал»

В процесі будівництва чи реконструкції приватної споруди багато хто стикається з проблемою вибору і придбання каналізаційного обладнання для відведення, очищення стічних вод задля підвищення рівня комфорту мешканців будинку. Ви можете самостійно, вибрати потрібний тип насоса або станції для вашого будинку, провівши розрахунки потужності та ефективності обладнання, придбати потрібний насос і виконати монтажні роботи з його встановлення. Ми пропонуємо придбати обладнання у нас або довірити проектування та монтажні роботи нашим високопрофесійним фахівцям.

Наші інженери зроблять необхідні розрахунки потужності і продуктивності обладнання, виберуть оптимальний тип каналізаційного насоса і зроблять точний монтаж в самому оптимальному місці вашого будинку. Ми можемо запропонувати обладнання провідних європейських компаній (насоси та насосні станції Wilo). Завдяки партнерській програмі ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробника, без посередників. Професіоналізм наших майстрів і інженерів і хороша багаторічна практика на ринку надання послуг у сфері водовідведення та водоочищення дозволяють виконувати роботу швидко і якісно.

01-023

Автономна каналізація приватного будинку під ключ

Якщо приватний будинок або дача не мають можливості підключитися до централізованої системи каналізації, а його власники бажають користуватися всіма благами цивілізації і оснастити своє господарство сучасними побутовими приладами, то актуальним буде питання установки автономної системи каналізації.

 Ви не будете залежати від ринкових цін на комунальні послуги, отримаєте надійне і безвідмовне обладнання, яке можна експлуатувати протягом десятиліть, а також чистоту  та комфорт в будинку. Система складається з труб та резервуарів і володіє великими можливостями виконання робіт з різним обладнанням. На дачі можна встановити вигрібну яму, в котеджі – септик, великий будинок обладнати насосами або облаштувати фекальною станцію з можливістю подрібнення відходів.

01-021


Розрахунок і вибір оптимального обладнання для автономної каналізації

Тільки при правильній організації відведення стічних вод та їх подальшого очищення можна забезпечити, як комфортне проживання в будинку, так і екологічну безпеку на ділянці і всієї навколишнього його території. Щоб забезпечити правильну роботу каналізації потрібно враховувати багато факторів:

 • Знати, яку ємність використовувати для стічних вод;
 • Вміти розрахувати глибину монтажу устаткування;
 • Правильно вибрати тип фекальних насосів або станцій, враховуючи їх потужність і продуктивність;
 • Провести кваліфікований монтаж.

Також потрібно розрахувати діаметр магістральних труб і можливість правильного їх відведення з зон зливу. Крім усього, потрібно виконати енергоємні і важкі земляні роботи з використанням спеціальної вантажопідйомної техніки,  та провести запуск всіх систем автономної каналізації. Якщо у вас достатньо можливостей і кваліфікації, можливо виконати ці роботи самостійно. Весь комплекс робот з облаштування автономної каналізації ви маєте можливість довірити фахівцям компанії Фенікс – Інстал, які ось уже на протязі багатьох років надають високопрофесійні послуги в сфері водопостачання та водовідведення.

01-022


Встановити автономну каналізацію під ключ з компанією ФЕНІКС – ІНСТАЛ

Послуги компанії Фенікс – Інстал – це не тільки продаж обладнання, проведення робіт в повному обсязі по організації автономної каналізації в приватному будинку або на дачі. Ми надаємо послуги:

 • Проектування, вибору і розрахунку необхідного обладнання;
 • Проведення земляних робіт;
 • Виконуємо прокладку магістралей, установку і підключення обслуговуючих систему приладів:
 • Проводимо монтаж всіх вузлів каналізації;
 • Забезпечуємо пусконалагоджувальні роботи і запуск системи.

Наші фахівці можуть провести підключення до каналізації приладів побутової техніки – ванн, унітазів, мийок. Наші фахівці мають достатній рівень кваліфікації, щоб впоратися з роботами будь-якої складності. Ми використовуємо найбільш якісне і надійне обладнання від європейських і вітчизняних партнерів і маємо можливість робити своїм клієнтам кращі ринкові пропозиції.

Власники приватних будинків, які скористалися нашими послугами, отримали можливість повноцінно користуватися душовими кабінами, ванною, туалетом, пральними і посудомийними машинами. Ми гарантуємо якість і довговічність встановленої системи каналізації. Ефективна автономна каналізація, змонтована нашими фахівцями, відповідає всім санітарним нормам і технологічним вимогам, а також умовам безпеки при її експлуатації.

01-023

Облаштування і монтаж септиків

Відсутність можливості підключення до централізованої системи каналізації змушує жителів приватного сектора шукати альтернативні рішення. Деякі споруджують вигрібні ями, які не відрізняються особливою ефективністю і вимагають періодичного очищення. Інші використовують септики, які вважаються сьогодні найбільш оптимальним рішенням проблеми переробки відходів заміського будинку. Септики – це ємності, в які надходять стічні води і нечистоти з дому і господарчих будівель. В них відбуваються процеси акумуляції та переробки органічних відходів.

01-011


Конструкції септиків

За типом накопичення і переробки стічних вод септики ділять на наступні групи:

 • Накопичувальний септик – представляє ізольовану ємність, яка відкачується асенізаційної машиною при заповненні відходами. Це самий бюджетний варіант септика, встановлюється на дачі або в будинку, не призначеному для постійного проживання;
 • Септик відстійник – місткість, в яку надходять органічні і фекальні відходи, що підлягають відстоювання. Після певного терміну стоки очищаються на 70% від важких домішок і переходять в спеціально облаштовану аераційну площадку, де відбувається повний біологічний розпад залишилися включень. Такі септики теж потребують очищення, але процес відбувається не частіше одного разу на рік;
 • Септик глибокої очистки вважається найбільш ефективним в області переробки відходів, так як розпад всіх з’єднань в ньому становить 95%. Очищення від біологічного мулу проводять вручну без виклику асенізаційної машини, а монтаж відрізняється особливою легкістю в порівнянні з септиками-відстійниками.

Від точного вибору типу обладнання буде залежати якість водовідведення и комфорт при користуванні комунікаційними системами.

01-013


Встановлення і монтаж септика з «ФЕНІКС-Інстал»

Компанія «ФЕНІКС-Інстал» пропонує свої послуги з підбору оптимальної моделі септика для вашого будинку і допоможе в подальшій установці та налагодженні системи. Основні проблеми, що виникають під час експлуатації септика, пов’язані саме з непрофесійним проведенням монтажних робіт. Наші кваліфіковані фахівці зроблять облаштування котловану відповідно до санітарних норм і, з огляду на тип ґрунту, проведуть роботи з прокладання та монтажу труб, при необхідності обладнають аераційне поле, встановлять обрану модель септика і налагодять систему водовідведення.

Ми використовуємо обладнання та матеріали наших партнерів, тому можемо запропонувати найкращі ринкові ціни. Наші партнери постачають всі види септиків, а також полімерні труби і фітинги з поліпропілену Ostendorf (Німеччина), що відповідають стандартам європейської якості. Наша компанія має все необхідне обладнання для проведення земляних та монтажних робіт, а наші фахівці – всі види кваліфікаційних допусків для виконання відповідального монтажу та наладки системи. Монтаж проводиться без участі замовника в найкоротші терміни в залежності від складності виконання робіт.

01-012

Встановлення септика під ключ

Мрієте про облаштований заміський будинок, не бажаєте відмовлятись від звичних зручностей? На вашій ділянці відсутнє централізоване водовідведення, і ви вирішили встановити автономну систему очищення? Сучасний септик – кращий спосіб створити комфорт там, де немає можливості підключитися до централізованої каналізації.

Компанія «ФЕНІКС-Інстал» займається установкою септиків під ключ, призначених для очищення стічних вод в приватних будинках, котеджах і дачах. У нашому асортименті – тільки надійна і сертифікована продукція провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Партнерська програма дозволяє запропонувати кращу вартість обладнання, що відповідає європейським стандартам якості і безпеки, та провести встановлення систем водовідведення в найкоротші терміни в залежності від складності робіт.

01-021


Вибір та монтаж септиків

Фахівці компанії «ФЕНІКС-Інстал» здійснюють монтаж септика під ключ в найкоротші терміни за найдемократичнішими цінами. Партнерська програма дозволяє отримувати обладнання та матеріали від провідних європейських фірм без посередників. Наші фахівці підберуть оптимальну модель септика для вашої родини і здійснять всі необхідні роботи по його введення в експлуатацію.

Тривалий термін роботи в області водовідведення та каналізації, наявність висококваліфікованих фахівців і хороша практика дозволяють нам швидко встановити септик в будь-який ґрунт, з повним дотриманням необхідних технологічних і санітарних норм і правил.

01-022


Роботи, що виконуються нашими фахівцями:

 • Визначення розташування септика на ділянці, розрахунок і вибір оптимальної моделі септика, розробка схем монтажу;
 • Земляні роботи по влаштуванню котловану і магістралей;
 • Під’єднання  каналізаційних, підвідних і відвідних труб до септика;
 • Монтаж дренажного насоса, якщо є необхідність в примусовому відведення води;
 • Пусконалагоджувальні роботи;
 • Сервісні роботи очисної споруди.

01-023

Компанія Фенікс-Інстал пропонує послугу монтажу каналізації і водопроводів в приватних і багатоквартирних будинках Києва і Київської області, а також на промислових підприємствах і в офісних приміщеннях. Роботи ведуться під контролем високопрофесійного інженерно-технічного персоналу. При організації інженерних мереж ми підтримуємо гарантію виробника на обладнання, робимо найактуальніші пропозиції вартості послуг на ринку України і відповідаємо за якість виконаних нами робіт.

НАШ БЛОГ

Вся цікава і нова інформація в світі будівництва.

ЧИТАТИ

НАПИШІТЬ НАМ

Задайте питання яке вас цікавить.

НАПИСАТИ