Діагностика каналізаційних труб

Пошкодження та засмічення трубопроводів – це серйозні ситуації, які вимагають оперативного та ефективного вирішення. При цьому процес виявлення місця розташування тріщини або затору займає набагато більше часу, ніж процедура ремонту. Для проведення діагностики труб рилися траншеї, руйнуючи тротуари, дороги і навколишній ландшафт. У великій кількісті витрачалися людські та машинні ресурси.

Сьогодні питання обстеження та виявлення проблем у трубопроводах вирішує відео діагностика за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Із застосуванням спеціальних ендоскопів проводиться швидке обстеження стану інженерних мереж, пошук протікання та зон засмічення. Ендоскоп дозволяє обстежити труби діаметром від 50 до 150 мм і вище, розташовані на великій глибині. Відеодіагностика стану труб – це найшвидший і ефективний спосіб виявлення проблем в каналізаційних системах.

Відео інспекція труб в компанії «Фенікс-Інстал» Київ

Процес відео діагностики здійснюється при запуску трубопроводу і введення його в експлуатацію, при планових і аварійних ремонтах магістральних ліній. Інспекція дозволяє виявити тріщини, зони дефектів, а також місце розташування в трубі заторів, які потребують прочистки та ремонту.

Процес діагностики проводиться за допомогою відеокамери з передавальним пристроєм і датчиком, що фіксує місце знаходження апаратури в трубопроводі. Відеокамера дозволяє визначити місце розташування тріщин, отворів, раковин в трубі, виявити зони засмічення або попадання в магістраль твердих предметів. Планова діагностика трубопроводів при ремонті покаже фактичний знос і залишковий робочий ресурс системи.

Протягом короткого проміжку часу телеінспекція дозволить отримати точну інформацію про загальний стан системи трубопроводу, а також виявити проблемні ділянки, ступінь його пошкодження для можливості прийняти вірне рішення про ремонтні роботи . Маючи на руках відеоматеріали, що підтверджують результати дослідження, і точні дані про стан трубопроводу, фахівець може прийняти оперативне і вірне рішення, підібрати інструмент та обладнання для відновлення функціонування мережі, а також визначити технологію усунення несправності.

Замовити послугу відео діагностики трубопроводу в компанії «Фенікс-Інстал», Київ

У нашій компанії клієнти можуть здійснити замовлення сучасної відео діагностики інженерних мереж трубопроводів. Ми швидко, коректно і максимально ефективно зробимо обстеження з ціллю виявлення несправності або огляду загального стану труб. Інспекція проводиться на сучасному обладнанні з можливістю робити відеозапис в цифровому форматі. Фіксація подій на цифровому носії дозволить не тільки підтвердити стан труб, але і виявити дефект або заводський брак, якщо вони мають гарантійне обслуговування.

Наша діагностична апаратура обслуговується навченими та досвідченими фахівцями, які не тільки виконають діагностику на професійному рівні, а й нададуть йому документальне підтвердження. Власники житлових, громадських і виробничих приміщень, які стежать за станом трубопроводів і не допускають створення аварійної ситуації, вибирають послугу відео діагностики в компанії «Фенікс-Інстал». При цьому вони отримують:

 • Професійно виконане швидке обстеження мереж трубопроводу;
 • Високоякісні послуги за саму конкурентну ціну на вітчизняному ринку;
 • Документальне підтвердження інспекції на цифровому носії;
 • Можливість діагностики труб діаметром від 16 до 150 мм;
 • Використання відеодіагностіческого обладнанням камери d.22, d.8 і d.5,5 мм;
 • Консультацію фахівця за підсумками ендоскопічного обстеження;
 • Можливості усунення несправності і ремонту трубопроводу фахівцями «Фенікс-Інстал».

При необхідності отримати більше інформації про послугу ендоскопічної діагностики трубопроводів, користуйтеся контактними телефонами, зазначеними на сайті нашої компанії або залиште електронну заявку на зворотний дзвінок.

Гідродинамічна прочищення мереж трубопроводів

Гідродинамічна прочищення труб – це інноваційний метод відновлення внутрішніх і зовнішніх магістральних мереж водопроводу та каналізації в житлових, виробничих приміщеннях, адміністративних і торгових центрах. Процес очищення виконується за допомогою подачі в систему води під тиском до 190 Мпа за допомогою промивної апаратури зі спеціальними насадками для різних типів засмічень.

Потік води, що рухається з великою швидкістю під високим напором, дозволяє прибирати не тільки сторонні предмети, що засмічують трубу, а й ліквідувати утворений на її стінках наліт іржі і вапняних відкладень. При гідродинамічної прочищення не використовуються хімічно активні речовини, тому такий спосіб є екологічно безпечним. Спеціаліст, який виконує роботу, має можливість регулювати діапазон робочого тиску води, а також вибирати насадки, за допомогою яких виконується очищення. Така технологія дозволяє відновлювати працездатність і збільшувати термін експлуатації навіть старих трубопровідних мереж.

Очищення трубопроводів гідродинамічним способом, переваги проведення процедури в компанії «Фенікс-Інстал»

Процес очищення труб гідродинамічним способом здійснюється, завдяки створюваній напірним струменем води реактивній тязі. Насадка здійснює подачу води, як вперед, так і назад, що дозволяє одночасно проштовхувати прилад по трубі і ефективно очищувати її стінки від накипу.

Промивання труб гідродинамічним способом є затребуваною і популярною послугою, яку надають фахівці компанії «Фенікс-Інстал». Така процедура дозволяє:

 • Провести ефективну очистку навіть при максимальному засміченні трубопроводу;
 • Прочистити труби без необхідності виконання демонтажу магістралі;
 • Виконати очищення швидко в мінімально короткі терміни;
 • Провести роботи екологічно чисті і безпечні для людей і навколишнього середовища;
 • Мати коректний і щадний режим очищення для старих труб з виробленим робочим ресурсом.

Гідродинамічне прочищення каналізації застосовується з метою профілактики, дозволяючи підтримувати пропускну здатність зливів і зменшувати ризики виникнення аварійних ситуацій та засмічення трубопроводу.

Замовити послугу гідродинамічної очистки трубопроводу в компанії «Фенікс-Інстал», Київ

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує популярну і доступну послугу гідродинамічної очистки магістральних трубопроводів в житлових, громадських і виробничих приміщеннях. Наші водострумні апарати високого тиску ефективно справляються з усіма видами засмічень, а їх компактність і мобільність дозволяє виконувати якісне прочищення труб навіть у самих важкодоступних місцях. Клієнти, які звертаються за послугою в нашу компанію, отримують:

 • Оперативність виконання робіт, виїзд майстра для попереднього обстеження;
 • Високоякісне прочищення і відновлення працездатності трубопроводів будь-якого призначення;
 • Професійну послугу з гарантією якості робіт за саму конкурентну ціну на вітчизняному ринку;
 • Швидке і ефективне проведення профілактичних або аварійних робіт;
 • Можливість прочищення труб діаметром від 50 до 150 мм.

Щоб знати більше про процедуру гідродинамічної очистки труб, вартості послуг і гарантії виконання робіт, користуйтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на нашому сайті.

Механічне прочищення каналізації

Засмічення каналізації – проблема, що виникає в інженерних мережах при порушенні правил їх експлуатації або у зв’язку з нерегулярним профілактичним обслуговуванням. Засмічення – це проблема, яка потребує негайного реагування і швидкого усунення. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» можуть вирішити задачу очищення каналізаційних магістралей і впоратися з проблемами самого складного рівня.

Механічне прочищення каналізації проводиться у разі складного засмічення – потрапляння в труби будівельного сміття, предметів гігієни і навіть проростання коренів дерев. Процес очищення полягає в руйнуванні засмічення в результаті впливу на нього спеціального обладнання з механічними насадками. Можливість застосування насадок різного діаметру і конструкції дозволяє чистити труби діаметром від 40 до 100 мм, як у внутрішніх, так і зовнішніх магістральних мережах. Механічні насадки забезпечені подрібнювачами, які ліквідують засмічення, а подача води сприяє виведенню сміття з труб.

Послуга механічного очищення каналізації в компанії «Фенікс-Інстал»

Незважаючи на появу високотехнологічних методів чищення каналізації, механічне видалення сторонніх предметів з магістральних труб є ефективним, а іноді і незамінним способом впоратися з неприємною ситуацією засмічення. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» мають великий досвід і сучасне обладнання, щоб вирішити задачу ліквідації засмічень каналізації найскладнішого рівня.

Механічне очищення виконується із застосуванням спеціального електромеханічного обладнання, яке впорається з будь-якими видами засмічень внутрішньо будинкових і зовнішніх каналізаційних мереж. Спеціальні спіральні секції та насадки швидко витягнуть з труб сторонні предмети і відновлять роботу каналізаційних мереж.

З метою недопущення аварійної ситуації, фахівці нашої компанії виконають профілактичне очищення труб в житлових багатоквартирних приміщеннях, заміських будинках і виробничих комплексах.

Компанія «Фенікс Інстал» вже більше 15 років надає послуги на вітчизняному ринку по монтажу і професійному обслуговуванню каналізаційних інженерних мереж. Наші переваги:

 • Оперативне реагування, якісне та швидке обслуговування;
 • Наявність професійного обладнання;
 • Колектив висококваліфікованих і відповідальних працівників;
 • Самі конкурентні ціни на послуги на вітчизняному ринку;
 • Гарантія якості виконаних робіт.

Для того, щоб знати більше про механічне очищення каналізаційних мереж в нашій компанії, її вартість та якість, можна скористатися телефонами, зазначеними в розділі «контакти».

Очищення поверхонь піскоструменем

Мийка асфальту та фасадів

Є ПИТАННЯ?

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

НАПИСАТИ НАМ

ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Перейти на сторінку оформлення.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ