Сервісне обслуговування інженерних мереж

Всі компоненти інженерних мереж, обладнання газо-, водопостачання і каналізації потребують регламентному обслуговуванні. При цьому обстежується стан трубопроводів, виконується пошук і усунення явних та прихованих дефектів (тріщин, засмічень, протікання). Сервісні роботи включають комплекс робіт з підтримки ефективності роботи нагрівального і опалювального обладнання – чищенні ТЕНів від накипу та відкладень, звільнення пальників і камер котлів від нагару. Після пошкоджень або в результаті закінчення терміну служби змінюються сантехнічні прилади, ділянки трубопроводів, фітинги та арматура.

Сервісне обслуговування спрямоване на підтримку інженерних систем в працездатному стані, продовження їх заявлених технічних показників і терміну експлуатації, а також можливості знизити ризики виникнення аварій. Компанія Фенік-Інстал, що спеціалізується на проектуванні та монтажі систем газо-, водопостачання і каналізації, виконує весь комплекс регламентних і позапланових сервісних робіт.

Комплекс сервісних послуг в «Фенікс-Інстал»

Високотехнологічне обладнання, великий досвід в проведенні планових та аварійних ремонтних робіт фахівців дозволяє запропонувати нашим клієнтам послуги обслуговування систем професійного рівня. Їх перелік включає:

 1. Діагностику, ендоскопію трубопроводів із застосуванням тепловізорів та комп’ютерної телеметрії;
 2. Усунення засмічень і протікання будь-якої складності;
 3. Ремонт, заміна труб, фітингів систем ХВП і ГВП
 4. Ремонт, заміна труб каналізації;
 5. Заміна унітазів, інсталяцій, умивальників, душових кабін, піддонів, ванн та ін. сантехнічного обладнання;
 6. Ремонт чистка електро-, газових і твердопаливних котлів;
 7. Чистка бойлерів і теплообмінників.

Для виконання робіт застосовується новітнє обладнання, а також спеціальні інструменти, що забезпечують дотримання технології проведення сервісного обслуговування і дозволяє виконавцям гарантувати його якість.

Замовити сервісне обслуговування систем ХВП, ГВП, каналізації та опалення в Києві

Компанія Фенікс-Інстал пропонує комплекс професійних послуг приватним особам та організаціям для проведення на цивільних і промислових об’єктах сервісного обслуговування інженерних комунікацій. Завдяки наявності сучасної матеріально-технічної бази і досвідченого персоналу, постійно підвищує кваліфікацію, ми забезпечуємо нашим замовникам:

 • Виконання комплексу планового обслуговування систем, обсяг і терміни якого встановлені галузевими нормативами і держстандартів;
 • Проведення аварійних робіт з відновлення роботи магістралей і устаткування водопостачання, опалення та водовідведення;
 • Використання в роботі професійного обладнання та матеріалів від рейтингових виробників;
 • Доступну вартість послуг професійного рівня з гарантією якості всіх виконаних робіт;

Виїзд на об’єкти в Києві і інші регіони України.

Залишилися питання про умови укладення договору та вартості обслуговування інженерних систем? Користуйтеся контактними телефонами, зазначеними на сайті нашої компанії або залиште електронну заявку на зворотний дзвінок.

Акустичні методи пошуку витоків води в Києві

Акустичний моніторинг інженерних мереж водопостачання – це новий метод обстеження трубопроводів, що працюють під тиском, доступ до яких утруднений шаром ґрунту, води або будівельними конструкціями. В процесі експлуатації трубопроводів утворюються робочі дефекти – стоншення стінок труб, тріщини, порушення герметичності з’єднань, які призводять до витоку води, збільшення об’єму використаного ресурсу та додаткових витрат на комунальні послуги.

Актуальне завдання пошуку місць витоку в трубах, що подають питну, технічну воду, а також в магістралях теплопостачання, вирішують фахівці компанії «Фенікс-Інстал» з використанням акустичних течошукачів. Устаткування дозволяє вести пошук і точно визначати локацію витоків води в підземних трубопроводах. Якщо показники витрати води необґрунтовано збільшені, а видима частина магістралі функціонує нормально, послуга пошуку дефектів трубопроводу течошукачем Mikron3, яку надає наша спеціалізована фірма, допоможе вирішити задачу швидкого і ефективного ремонту з мінімальними витратами.

Як проводиться пошук протікання

Суть технології пошуку витоків полягає в тому, що витікаючи з дефектних зон вода створює акустичні шуми, які можна зафіксувати на самому трубопроводі або з поверхні ґрунту. Для уловлювання сигналу уздовж діагностуємої ділянки в штатних точках доступу (гідранти, клапани) встановлюються реєстратори і датчики, здатні вловлювати вібрацію, створювану акустичними сигналами від протікання. Місце витоку визначається по максимальному рівню сигналу в смузі частот, яка залежить від типу трубопроводу, його конфігурації і умов прокладки.

Акустичні сигнали, зареєстровані датчиками, передаються через канали зв’язку 3G, GPRS або SMS на наземний мікрофон і надходять для подальшої обробки в блок оператора течошукача. Мікрофон з технологією широкосмугового визначення низькочастотних шумів дозволяє визначати місця «тихих» витоків і фіксувати дефектні зони на початковій стадії руйнування стінок труб.

Результати обстеження виводяться на дисплей з функцією миттєвого заморожування сигналу для можливості його точного інтерпретування. Оператор в навушниках просувається з течошукачем уздовж магістралі, прослуховуючи сигнали і фіксуючи отриману з дисплея інформацію. Таким чином, швидка і точна діагностика труб за допомогою акустичного обладнання дозволяє виявити витік води на ранній стадії, до того, як він перетвориться в аварію на тепломережах або магістралях водопостачання.

Замовити інспекцію труб водо- і теплопостачання течошукачем в Києві

Комунальні служби та приватні особи, які потребують профілактичної діагностики мереж водопостачання та опалення в Києві, можуть скористатися послугами пошуку протікання акустичним течошукачем в компанії «Фенікс-Інстал». Ми пропонуємо ефективні та доступні послуги, які дозволять замовнику:

 • Організувати швидкий і точний пошук витоків води в трубах із застосуванням не руйнуючої технології акустичного обстеження;
 • Мати уявлення про робочі характеристики трубопроводів для можливості планування поточного ремонту, запобігання аварій в системах водопостачання і тепломережах;
 • Отримати на руки документальне підтвердження виявлених дефектів трубопроводів для можливості ефективного і економного проведення ремонтних робіт;
 • Замовити у професійного виконавця усунення неполадок роботи інженерних мереж за чесною ціною.

Дізнатися більш детальну інформацію про пошук протікання і додаткові послуги в «Фенікс-Інстал» можна з використанням контактних телефонів, здавалося на сайті нашої компанії.

Гідродинамічна прочищення мереж трубопроводів

Гідродинамічна прочищення труб – це інноваційний метод відновлення внутрішніх і зовнішніх магістральних мереж водопроводу та каналізації в житлових, виробничих приміщеннях, адміністративних і торгових центрах. Процес очищення виконується за допомогою подачі в систему води під тиском до 190 Мпа за допомогою промивної апаратури зі спеціальними насадками для різних типів засмічень.

Потік води, що рухається з великою швидкістю під високим напором, дозволяє прибирати не тільки сторонні предмети, що засмічують трубу, а й ліквідувати утворений на її стінках наліт іржі і вапняних відкладень. При гідродинамічної прочищення не використовуються хімічно активні речовини, тому такий спосіб є екологічно безпечним. Спеціаліст, який виконує роботу, має можливість регулювати діапазон робочого тиску води, а також вибирати насадки, за допомогою яких виконується очищення. Така технологія дозволяє відновлювати працездатність і збільшувати термін експлуатації навіть старих трубопровідних мереж.

Очищення трубопроводів гідродинамічним способом, переваги проведення процедури в компанії «Фенікс-Інстал»

Процес очищення труб гідродинамічним способом здійснюється, завдяки створюваній напірним струменем води реактивній тязі. Насадка здійснює подачу води, як вперед, так і назад, що дозволяє одночасно проштовхувати прилад по трубі і ефективно очищувати її стінки від накипу.

Промивання труб гідродинамічним способом є затребуваною і популярною послугою, яку надають фахівці компанії «Фенікс-Інстал». Така процедура дозволяє:

 • Провести ефективну очистку навіть при максимальному засміченні трубопроводу;
 • Прочистити труби без необхідності виконання демонтажу магістралі;
 • Виконати очищення швидко в мінімально короткі терміни;
 • Провести роботи екологічно чисті і безпечні для людей і навколишнього середовища;
 • Мати коректний і щадний режим очищення для старих труб з виробленим робочим ресурсом.

Гідродинамічне прочищення каналізації застосовується з метою профілактики, дозволяючи підтримувати пропускну здатність зливів і зменшувати ризики виникнення аварійних ситуацій та засмічення трубопроводу.

Замовити послугу гідродинамічної очистки трубопроводу в компанії «Фенікс-Інстал», Київ

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує популярну і доступну послугу гідродинамічної очистки магістральних трубопроводів в житлових, громадських і виробничих приміщеннях. Наші водострумні апарати високого тиску ефективно справляються з усіма видами засмічень, а їх компактність і мобільність дозволяє виконувати якісне прочищення труб навіть у самих важкодоступних місцях. Клієнти, які звертаються за послугою в нашу компанію, отримують:

 • Оперативність виконання робіт, виїзд майстра для попереднього обстеження;
 • Високоякісне прочищення і відновлення працездатності трубопроводів будь-якого призначення;
 • Професійну послугу з гарантією якості робіт за саму конкурентну ціну на вітчизняному ринку;
 • Швидке і ефективне проведення профілактичних або аварійних робіт;
 • Можливість прочищення труб діаметром від 50 до 150 мм.

Щоб знати більше про процедуру гідродинамічної очистки труб, вартості послуг і гарантії виконання робіт, користуйтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на нашому сайті.

Енергоаудит систем опалення та горячого водопостачання
за допомогою тепловізора

Обстеження систем опалення та ГВП на предмет витоків в прихованих трубопроводах із застосуванням тепловізора – це один з швидких і недорогих методів, що дозволяють достоменно знати про стан тепломереж та їх енергоефективність. Підозрюєте, що в магістралі системи опалення вашого будинку повітряна пробка, тепла підлога пошкоджена, а затишок порушує зона холодного повітря? Обстеження тепловізором – це можливість точно визначити зони тепловтрат, а також встановити місця несправностей прихованих інженерних комунікацій.

Компанія «Фенікс-Інстал» надає послугу діагностики комунікаційних мереж за допомогою тепловізора. Такий аудит дозволяє швидко обстежити тепломережі і отримати термограмму в PDF-форматі, на якій візуально відзначені всі проблемні зони. Кожен знімок чітко зазначає ділянку конструкції, що потребує доопрацювання або ремонту. Наші фахівці супроводжують зображення коментарями з поясненнями та рекомендаціями щодо оптимального виправлення дефектів.

Завдання діагностики опалювальних систем тепловізором

Основною проблемою в обстеженні інженерних мереж є те, що опалювальні труби часто розміщують в стяжках або під оздобленням ГКЛ. Це ускладнює доступ до труб, а технологічні несправності проявляються в протіканнях, джерело яких важко виявити. І тільки на етапі серйозних несправностей системи помітно зниження ефективності обігріву, з’являються зони вогкості з цвіллю. Часто власники приміщень, не маючи точного уявлення про схему укладання труб, особливо в системах теплих підлог, можуть випадково пошкодити цілісність мереж під час проведення ремонтних або монтажних робіт. В цьому випадку діагностика тепловізором буде єдиною можливістю визначити проблемне місце в тепломережі.

Неруйнуюче обстеження мереж опалення та ГВП тепловізором – це можливість об’єктивно оцінити термоізоляційні якості огороджувальних конструкцій, виявити місця енерговитрат, перевірити цілісність систем і прихованих комунікацій. Іноді власники приміщень підозрюють про наявність витоків в системах опалення або недостатньої тепловіддачі радіаторів, але візуально виявити проблемні зони і локалізувати несправність не мають можливості через обмежений доступ до комунікацій. Термограма при обстеженні тепловізором наочно покаже, де розташовуються протікання, приховані зони зволоження конструкцій і інші дефекти. Обстеження тепловізором дозволить визначити точну схему ліній прокладки опалювальних труб, місця засмічень в радіаторах, зони витоку тепла та ін. дефектів при проведенні ремонту або встановленні нового обладнання.

Переваги діагностики тепломереж із застосуванням тепловізора

Застосування методу обстеження систем опалення за допомогою термозйомки дозволяє:

 • Точно визначити рівномірність прогріву контурів і забезпечити у всіх приміщеннях комфортну температуру;
 • Визначити місця засмічень і повітряних прорбок в радіаторах опалення, дізнатися настільки вони ефективно працюють у встановленій системі;
 • Знати температурний режим нагрівального обладнання (котлів, бойлерів).

Даний метод енергоаудиту приміщень відрізняється великою точністю і об’єктивністю. Обстеження не займає багато часу, а послуги діагностики тепловізором доступні навіть сім’ям з невеликими доходами.

Замовити обстеження опалювальних систем тепловізором в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує актуальну послугу енергоаудиту приміщень в Києві та регіоні за допомогою сучасних мобільних тепловізорів. З нашою допомогою кожен власник будинку або квартири буде знати, наскільки ефективно працює опалювальне обладнання, зможе визначити якість ремонту або монтажу мереж, а при покупці житла буде впевнений, що взимку в приміщенні буде тепло і затишно.

Зйомка тепловізором в компанії «Фенікс Інстал» – швидка процедура, яка не займе більше однієї години. Ви призначаєте зручний час для проведення аудиту, готуєте приміщення, і в режимі реального часу отримуєте знімок термограмми, на якій видно області критичних температур. Дзвінок для заявки на обстеження ваших квартир, котеджів, офісних приміщень тепловізором – найкраща профілактика виникнення аварій в системах опалення та економії витрат при оплаті комунальних послуг.

Механічне прочищення каналізації

Засмічення каналізації – проблема, що виникає в інженерних мережах при порушенні правил їх експлуатації або у зв’язку з нерегулярним профілактичним обслуговуванням. Засмічення – це проблема, яка потребує негайного реагування і швидкого усунення. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» можуть вирішити задачу очищення каналізаційних магістралей і впоратися з проблемами самого складного рівня.

Механічне прочищення каналізації проводиться у разі складного засмічення – потрапляння в труби будівельного сміття, предметів гігієни і навіть проростання коренів дерев. Процес очищення полягає в руйнуванні засмічення в результаті впливу на нього спеціального обладнання з механічними насадками. Можливість застосування насадок різного діаметру і конструкції дозволяє чистити труби діаметром від 40 до 100 мм, як у внутрішніх, так і зовнішніх магістральних мережах. Механічні насадки забезпечені подрібнювачами, які ліквідують засмічення, а подача води сприяє виведенню сміття з труб.

Послуга механічного очищення каналізації в компанії «Фенікс-Інстал»

Незважаючи на появу високотехнологічних методів чищення каналізації, механічне видалення сторонніх предметів з магістральних труб є ефективним, а іноді і незамінним способом впоратися з неприємною ситуацією засмічення. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» мають великий досвід і сучасне обладнання, щоб вирішити задачу ліквідації засмічень каналізації найскладнішого рівня.

Механічне очищення виконується із застосуванням спеціального електромеханічного обладнання, яке впорається з будь-якими видами засмічень внутрішньо будинкових і зовнішніх каналізаційних мереж. Спеціальні спіральні секції та насадки швидко витягнуть з труб сторонні предмети і відновлять роботу каналізаційних мереж.

З метою недопущення аварійної ситуації, фахівці нашої компанії виконають профілактичне очищення труб в житлових багатоквартирних приміщеннях, заміських будинках і виробничих комплексах.

Компанія «Фенікс Інстал» вже більше 15 років надає послуги на вітчизняному ринку по монтажу і професійному обслуговуванню каналізаційних інженерних мереж. Наші переваги:

 • Оперативне реагування, якісне та швидке обслуговування;
 • Наявність професійного обладнання;
 • Колектив висококваліфікованих і відповідальних працівників;
 • Самі конкурентні ціни на послуги на вітчизняному ринку;
 • Гарантія якості виконаних робіт.

Для того, щоб знати більше про механічне очищення каналізаційних мереж в нашій компанії, її вартість та якість, можна скористатися телефонами, зазначеними в розділі «контакти».

Ремонт, заміна труб та фітингів ХВП та ГВП

Серед всіх видів інженерних мереж системи холодного і гарячого водопостачання частіше за інших мають потребу в ремонті. Це пов’язано, як з інтенсивністю їх експлуатації, так і з якістю води, в якій розчинені солі, що утворюють осад на стінках трубопроводів.

З метою продовження терміну експлуатації мереж ХВП і ГВП рекомендовано виконувати регламентне обслуговування і плановий ремонт, який включає діагностику трубопроводів, виявлення зношених ділянок і проведення заміни труб та фітингів, що вийшли з ладу. Навіть найнадійніші системи вимагають регламентного проведення сервісних робіт, які позитивно впливають на ефективність роботи систем водопостачання.

Причини пошкоджень систем водопостачання

Залежно від конфігурації водопровідної мережі, способу забору води і доставки її до споживача, до порушень цілісності магістралей можуть привести:

 • Пошкодження цілісності внаслідок розвитку корозійних процесів, обмерзання труб, механічних деформацій під час виконання будівельних робіт та ін .;
 • Розстикування труб через їх зміщення (відсутність піщаної подушки, тиску ґрунту), неякісна зварювання, знос фітингів;
 • Видалення накипу на внутрішніх стінках труб, якщо в системі не були встановлені фільтри очищення води;
 • Ліквідація засмічень.

Гідравлічні удари, зношені прокладки, неякісний монтаж і неправильно встановлені кріплення призводять до виникнення шумів і сторонніх звуків в системі, що також вказують на несправності, які потребують невідкладної ревізії та ремонту водопроводу.

Ремонт і сервіс систем водопроводу в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на проектуванні та монтажі інженерних мереж, виконує комплекс робіт по професійному обслуговуванню і ремонту систем гарячого й холодного водопостачання. Наші фахівці проводять всі види планового сервісу, поточного, аварійного ремонту трубопроводів і обладнання.

На об’єктах цивільного і промислового призначення ми виконуємо:

 • Усунення аварійних протікань з ліквідацією причин їх виникнення;
 • Монтаж додаткових елементів систем з установкою фільтрів, розводок та ін.;
 • Екстрене прочищення трубопроводів;
 • Встановлення лічильників витрати холодної і гарячої води.

Компанія Фенікс Інстал проводить всі види професійного ремонту та обслуговування мереж ХВП / ГВП з гарантією якості виконання робіт. Наші фахівці в будь-який зручний час готові виїхати на об’єкт, виконати діагностику мереж, а також провести плановий або аварійний ремонт водопровідних мереж.

Ремонт, заміна труб каналізації

Експлуатація і ремонт систем водопроводу та каналізації регламентується ДБН В.2.5-64:2012, ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012, а також відомчими нормативами. Існують планові терміни ревізії, ремонту каналізаційних трубопроводів і заміни їх ділянок. У цей період проводиться виявлення зношених ділянок магістралей та заміна їх новими трубами. Встановлений виробником робочий резерв труби може бути істотно зменшений складними умовами експлуатації інженерних мереж, механічними пошкодженнями, засміченням або помилками при проведенні монтажних робіт.

Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на монтажі, обслуговуванні та ремонті інженерних мереж цивільних, комерційних і промислових об’єктів, виконує весь комплекс робіт по відновленню функціональності каналізаційних магістралей. Наші досвідчені фахівці оперативно відреагують на аварійні ситуації (засмічення, протікання) та запропонують індивідуальні рішення для планового ремонту каналізаційних трубопроводів.

Причини пошкоджень систем водовідведення

У системах водовідведення будівель найбільш часто зустрічаються такі несправності, як засмічення трубопроводів і гідрозатворів, пошкодження внутрішніх і зовнішніх стінок труб, запірної арматури, неприємний запах та шум в системі водовідведення. До загальних причин пошкодження каналізаційної системи і порушення її функціонування відносяться:

 • Корозійні процеси в чавунних системах, які в перспективі ведуть до її прориву;
 • Тріщини в пластикових і поліпропіленових трубах якщо температура води перевищує номінальні показники для матеріалу.

Будь-який тип труб, незалежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, може давати протікання через надмірне внутрішнього тиску води в системі або перевищує допустимі нормативи міцності ваги грунту, якщо магістраль прокладена під землею.

Як проводиться заміна труб каналізації

Незалежно від матеріалу, з якого виготовлені зливні труби, застосованої технології монтажу або призначення об’єкта, ремонтні роботи по повній або частковій заміні каналізаційної магістралі проводиться з урахуванням наступних правил:

 1. Заміна ділянок трубопроводів виконується знизу вгору;
 2. Труби стояків каналізації замінюються виключно на якісні бездефектні аналоги з точним дотриманням розмірів;
 3. Розтруби монтуються назустріч напрямку руху води;
 4. Встановлюється коректний нахил для внутрішньої і зовнішньої частини системи каналізації, який перешкоджає утворенню засмічення труб.

Оформлюючи замовлення на ремонт або заміну каналізаційних труб в нашій компанії, ви можете бути впевнені в якості проведення всього комплексу робіт і відповідності вимогам діючим нормативам.

Послуга ремонту і заміни труб каналізації в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує власникам приватного житла, комерційних і виробничих організацій послугу планового, капітального, аварійного ремонту каналізаційних мереж з повною або частковою заміною труб. Ми здійснюємо:

 • Повний комплекс робіт, без залучення фірм-субпідрядників, і гарантуємо якість всього обсягу виконаного ремонту;
 • Використання в роботі виключно сертифікованих труб, фітингів, запірної арматури;
 • Ремонтні роботи професійного рівня за доступною ціною. Оптимізація ремонтної кошторису можлива завдяки партнерству з найбільш рейтинговими виробниками труб і наявності високотехнологічної матеріально-технічної бази;
 • Всі типи ремонту каналізації з виїздом на об’єкти різного призначення Києва і регіону.

Більш детальну інформацію про послугу можна отримати, зробивши дзвінок в офіс нашої компанії за телефонами, розміщеним на сайті.

Заміна унітазів, інсталяцій, умивальників, душ.кабін, піддонів, ванн та ін.

До складу інженерних комунікаційних систем житлових, офісних і виробничих приміщень входять різноманітні сантехнічні прилади. Всі вони забезпечують комфорт при використанні сучасних благ цивілізації. Хоч би яким не був високотехнологічним сантехнічний прилад, у нього є кінцевий експлуатаційний ресурс, який може бути істотно скорочений поганою якістю води, засміченням або механічними пошкодженнями. Ремонт житла також часто пов’язаний з переплануванням, заміною унітазів і раковин, установкою нових душових кабін, ванн, приладів для нагрівання води та ін.

Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» на професійному рівні виконують заміну і установку всіх видів сантехнічних приладів, забезпечуючи їх надійну і безвідмовну подальшу експлуатацію. Як показує практика, самостійна установка, недотримання важливих вимог технології і рекомендацій виробників обладнання призведе до зниження якості роботи, поломки приладів або навіть до затоплення сусідів.

Що ми пропонуємо

Фахівці компанії Фенікс-Інстал проводять весь комплекс монтажних  і демонтажних робіт по заміні наступного сантехнічного обладнання:

 1. Підлогових унітазів з горизонтальним, вертикальним і косим випуском, з бачком «компакт», системою інсталяції, прямим і зворотним змивом.
 2. Збірних і моноблочних душових кабін з відмінною конструкцією піддонів, а також додатковим функціоналом.
 3. Підвісних, кутових, вбудованих мийок, умивальників типу «тюльпан», з цоколем і тумбою. Ми працюємо зі склом, металом, каменем, фаянсом, полімерами і керамікою.
 4. Керамических, чавунних, акрилових і кам’яних ванн будь-яких форм і розмірів.
 5. Приладів накопичувального або проточного дії для підігріву води.

Ми також виконуємо роботи, пов’язані із заміною змішувачів, сифонів, запірної арматури, водоподводящих, зливних труб та ін.

Замовити заміну унітазу, ванни, умивальника в Києві

Власникам житлових, офісних приміщень, комерційних і розважальних закладів, які потребують професійної заміні сантехнічних приладів, компанія «Фенікс-Інстал» пропонує послугу встановлення сучасного обладнання для ванн, туалетів, душових, кухонь.

Висока кваліфікація наших фахівців, використання якісної фурнітури, фітингів і витратних матеріалів забезпечує високу якість проведення робіт. Ми пропонуємо доступні ціни на весь комплекс монтажних і  демонтажних  робіт, а також гарантуємо дотримання всіх технологічних нормативів.

Уточнити умови укладення договору та отримати додаткову інформацію про послуги в «Фенікс Інстал» можна за контактними телефонами, розміщеним на сайті компанії.

Ремонт, чистка електро-, газових і твердотопалевних котлів

Поточний ремонт та чищення нагрівальних електро-, газових і твердопаливних котлів є важливою умовою, яка забезпечує їх довге та надійне функціонування. Дотримання регламентних термінів проведення сервісних робіт є обов’язковою умовою збереження гарантії обладнання, а також загальних правил його безпечної експлуатації.

Обслуговування та поточний ремонт котлів, що працюють на різних видах палива, виконують фахівці компанії «Фенікс Інстал», основним напрямком діяльності якої є проектування, будівництво і сервіс інженерних мереж. Наші висококваліфіковані фахівці володіють всіма практичними знаннями і необхідної матеріально-технічною базою для проведення обслуговування котлів на об’єктах цивільного і промислового призначення на професійному рівні.

Показання для проведення очистки котлів

Ознаки, що вказують на необхідність проведення сервісних робіт, що включають чистку і поточний ремонт нагрівального обладнання, включають:

 • Підвищення температури вихідних газів;
 • Зниження ККД котла;
 • Збільшення гідравлічного опору котла до 1.5 раз в порівнянні з паспортними характеристиками;
 • Різке збільшення витрати палива при падінні потужності нагріву.

Котли, що працюють на твердому паливі та газі, в процесі експлуатації накопичують сажу, за своїм складом близьку до вугілля. Чистка котельного обладнання допоможе уникнути загоряння обладнання і знизити ризик виникнення пожежі. 

Обслуговування котлів в «Фенікс Інстал»

Регламентні сервісні роботи, які виконують наші фахівці, включає список обов’язкових заходів:

 1. Перевірка рівня тяги в димоході і отворів для припливу повітря до пальників;
 2. Чистка форсунок, газопальникового обладнання, теплообмінників від накипу, сажі, нальоту і інших видів забруднень;
 3. Ревізія процесу спалювання палива;
 4. Перевірка роботи датчиків, запобіжників і автоматичних систем контролю безпеки;
 5. Ревізія стану кабельних ліній, клемників, автоматів, кінцевих вимикачів і виконавчих пристроїв;
 6. Перевірка герметичності з’єднань і заміна ущільнювачів.

Сервісне обслуговування в нашій компанії включає також ремонтні заходи опалювального обладнання і котельних агрегатів різної потужності.

Замовити ремонт і обслуговування котлів в Києві

Компанія «Фенікс Интал» пропонує послуги з проведення планово-попереджувальних робіт, а також виконання поточного та капітального ремонту електро-, газових і твердопаливних опалювального обладнання. Ми надаємо послуги професійного сервісу власникам опалювальних приладів і котелень, встановлених в житлових, громадських і виробничих об’єктах та пропонуємо:

 • Проведення всього комплексу заходів відповідальними і кваліфікованими співробітниками, які мають доступ до інструментарію та інноваційного діагностичного устаткування;
 • Доступні ціни на виконання сервісних та ремонтних робіт;
 • Відповідальне ставлення до виконання всіх без винятку умов укладеного договору в строки, передбачені регламентом;
 • Оперативний виїзд на об’єкт замовника в Києві і регіоні при виникненні нештатних ситуацій.

Отримати більш детальну інформацію про послуги та умови укладення договору на обслуговування і ремонт котлів ви можете, зробивши дзвінок за телефонами, розміщеним на нашому сайті.

Чистка бойлерів і теплообмінників

Чистка бойлерів є регламентним видом обслуговування, який продовжує експлуатаційний термін обладнання. На поверхні водонагрівача поступово з’являється накип, що утворюється від розпаду солей кальцію і магнію під час підігріву води. Чим жорсткіше вода, тим інтенсивніша швидкість утворення відкладень. Накип грає роль теплоізолятора, що знижує продуктивність приладу і веде до збільшення витрат електроенергії.

Компанію «Фенікс Інстал» проводить професійне обслуговування водонагрівальних бойлерів, а також теплообмінників газових колонок та котлів. Ми використовуємо сучасні засоби очищення, які забезпечують збереження дорогого обладнання і відновлюють робочі характеристики приладів до показників, заявлених виробником.

Коли потрібно чистити водонагрівальні прилади

Виробники бойлерів і газових колонок в технічних паспортах вказують терміни обов’язкового обслуговування обладнання. Як правило, воно проводиться один раз в 1-2 роки. Але, з урахуванням якості води в магістралях, ознаки, що вказують на таку необхідність, можуть з’явитися раніше:

 • Істотно знижується температура води, що нагрівається, при зростанні споживання електроенергії або газу;
 • Під час роботи бойлера чути гуркіт і неприємний сірчаний запах;
 • Устаткування часто включається на підігрів;
 • Шумить циркуляційний насос, що подає воду в теплообмінник. Чути перебої в його роботі.

Більшість бойлерів оснащуються магнієвим анодом, який є захистом водонагрівальної ємності від корозії і повинен своєчасно замінюватися. Несвоєчасна заміна анода веде до іржавіння бака, утворення протікання і повного виходу приладу з ладу.

Обслуговування водонагрівальних приладів в «Фенікс Інстал»

Конструкція сучасних водонагрівальних приладів розрахована на тривалу експлуатацію, і вартість її значна. Компанія «Фенікс Інстал», що спеціалізується на створенні та обслуговуванні інженерних мереж, проводить на професійному рівні сервісне обслуговування водонагрівачів, забезпечуючи їм надійність і довговічність. Чистка бойлерів і теплообмінників проводиться з використанням наступних технологій:

 • Механічне очищення ручним інструментом і промивка спеціальними сумішами;
 • Гідродинамічна чистка для видалення накипу із стінок обладнання струменем води високого тиску;
 • Хімічне очищення з використанням спеціальних бустерів, які вводяться в розчин для промивання.

Наші фахівці в процесі обслуговування водонагрівальних приладів виконують заміну магнієвих анодів, промивку клапанів, ревізію бака, ущільнювачів, перевірку заземлення та ін. Види сервісних робіт, передбачених регламентом.

Замовити чистку бойлерів і теплообмінників в Києві

Компанія «Фенікс Інстал» пропонує приватним особам та організаціям послугу професійного сервісу водогрійного обладнання з проведенням чистки бойлерів і теплообмінників. Висока кваліфікація і великий досвід наших майстрів в обслуговуванні та ремонті водонагрівальних приладів, а також партнерські відносини з виробниками обладнання дозволяють запропонувати нашим клієнтам вигідні умови співпраці:

 • Повний комплекс регламентних робіт, що включають чистку бойлерів і теплообмінників, а також проведення поточного ремонту обладнання;
 • Доступні ціни на послуги професійного рівня;
 • Оперативне реагування на позаштатні ситуації і швидкий виїзд фахівця на об’єкти в Києві і регіоні.

Більш детальну інформацію про послугу та умови укладення договору можна отримати за телефонами, розміщеним на сайті «Фенікс Інстал».

Очищення поверхонь піскоструменем

Мийка асфальту та фасадів

Є ПИТАННЯ?

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

НАПИСАТИ НАМ

ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ

Перейти на сторінку оформлення.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ