Монтаж під ключ систем опалення

Система опалення в кожному будинку є найважливішою комунікацією, від якості та продуктивності якої залежить комфорт і здоров’я людей. Необхідність створення автономної системи опалення для багатьох власників будинків і котеджів є актуальним питанням. Також важливим є створення систем опалення в багатоповерхових будинках, офісах і адміністративних будівлях, заміни застарілого обладнання на більш енергоефективне і продуктивне. Створити в будинку комфортний температурний режим непросто. Якісне рішення даного завдання потребує проведення цілого комплексу робіт, включаючи:

 • Розрахунок систем опалення будинку;
 • Підбір обладнання;
 • Безпосереднє виконання робіт по установці всіх необхідних компонентів;
 • Тестування і введення в експлуатацію.

Для того, щоб забезпечити максимальну ефективність і економічність функціонування систем опалення, а також виключити ймовірність появи збоїв або відмови її компонентів, важливо, щоб виконання монтажу обладнання виконувалося на професійному рівні.

01-011


Монтаж систем автономного опалення виконується з урахуванням особливостей підключення інших інженерних комунікацій так, щоб забезпечити їх якісну, безперебійну і безпечну для людини взаємодію. Ключовим моментом в наданні послуги з монтажу опалення є вибір типу системи – від цього буде залежати і вартість, і ефективність її експлуатації. Також в більшості випадків встановлюється опалення, в якому в якості теплоносія використовується вода. Тому додатково стоїть завдання вибрати вид джерела тепла для системи. Підігрів води здійснюється котлом, який може бути газовим, електричним, твердопаливним або комбінованим. Крім того, потрібно правильно здійснити монтаж магістралей і вибрати тип і кількість опалювальних радіаторів. У будь-якому випадку важливо, щоб монтаж опалення виконувався сертифікованим обладнанням, досвідченими працівниками із суворим дотриманням всіх вимог проектної документації. Тільки в цьому випадку можна гарантувати якість результату.

01-013


Компанія Фенікс-Інстал – кваліфікований монтаж систем опалення під ключ, Київ

Наші фахівці мають високу кваліфікацію, володіють всіма навичками і знаннями, необхідними для якісного створення інженерних комунікацій. Монтаж систем опалення від компанії Фенікс – Інстал – це комплексне обслуговування, спрямований на створення продуктивних, ефективних, надійних і безпечних опалювальних комунікацій. Ми виконуємо монтаж опалення під ключ в кілька етапів: виробляємо попередній розрахунок системи, підбір обладнання, монтаж всіх вузлів і магістралей теплопостачання, встановлюємо, тестуємо технічні системи. На всіх етапах виконання робіт присутність замовника не вимагається. Наші клієнти приймають готові системи і присутні вже на пусконалагоджувальних заходах.

Послуги з монтажу опалення розпочинаються з виїзду фахівців для оцінки обсягу робіт. На даному етапі виконується обмір приміщень, первинний огляд, загальна оцінка проекту, консультування замовника з виникаючих питань. Далі послуги з монтажу системи опалення припускають розрахунок майбутніх комунікацій, характеристик обладнання та навантаження на нього, визначення передбачуваної комплектації, а також розташування комунікацій. За результатами замовник отримує повністю готові схеми, що включає в себе детальну інформацію про те, як повинен виконуватися монтаж систем опалення в організації або житловому приміщенні, а також всі необхідні схеми та інструкції по експлуатації.

Заключний етап – монтаж систем опалення, який передбачає доставку необхідного обладнання, складання окремих елементів, прокладку труб, установку котлів, радіаторів та іншого обладнання. Роботи вважаються завершеними тільки після технічних випробувань опалювальних систем. Все обладнання встановлюється завдяки партнерській програмі за ціною прямого постачання від європейських і вітчизняних постачальників. Кваліфіковані співробітники нашої компанії можуть забезпечити установку систем опалення будь-якої складності. Пропонуючи монтаж системи опалення, ми працюємо з повітряними, водяними, настінними і підлоговими комунікаціями.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією Фенікс-Інстал – альтернатива центрального теплопостачання. Енергоефективний розподіл теплоресурсів, вибір найбільш якісного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету забезпечать системи теплопостачання від Фенікс-Інстал.

01-012

Монтаж систем Тепла підлога

Займаючись облаштуванням комфорту в своїй оселі, в першу чергу потрібно подбати про тепло в приміщенні. Нарівні з традиційним облаштуванням дому радіаторним обігрівом, в останні роки значною популярністю користуються системи «тепла підлога». Можливе використання двох систем одночасно, в залежності від кліматичних умов домоволодіння та побажань його мешканців.

Володарі таких систем мають можливість завжди тримати ноги в теплі, що запобігає простудним захворюванням. Вони також отримують можливість контролю над температурою в помешканні і створенні здорового мікроклімату. Тепла підлога не пересушує повітря в приміщенні, а система опалення не впливає на рівень вологості, створюючи додаткову зону комфорту для дорослих, дітей та людей з ослабленим імунітетом і чутливих до алергенів і подразників.

01-021


Водяна тепла підлога

Маючи традиційну систему опалення, можна додатково встановити водяну теплу підлогу. Принцип роботи її досить простий: на підлозі розташовуються гнуті труби невеликого діаметру, по яких подається гаряча вода з системи централізованого опалення або котельної установки. Тепловий потік проходить через труби, потім через шар стяжки, що представляє собою гріючу плиту, а також через покриття підлоги і передається в навколишнє середовище. Підпільне водяне опалення віддає тепло рівномірно, що має велике значення для приміщень з різним рівнем стель. Зазвичай конвективні потоки в високих приміщеннях збирають тепло вгорі, створюючи, таким чином, різницю температур в зоні знаходження людей до 7-8 градусів.

Системі теплих водяних підлог властива саморегуляція. Будь-яке зростання температури повітря в приміщенні призводить до падіння віддачі підпільного опалення та, тим самим, до реакції протидії зростанню температури. При постійній витраті води в гріють контурах, це спричинить зростання температури води на виході і до економії енергії джерела тепла, оснащеного автоматикою для управління теплоносія. В системі опалення підлоги перекриття добре ізольовані, що зменшує втрати тепла.

01-022


Замовити установку теплої підлоги в компанії Фенікс-Інстал

Система теплих водяних підлог передбачає прокладку в шарі бетонної стяжки змійовиків нагрівальних труб, по яких буде подаватися теплоносій. Якість опалювання буде залежати від виконання робіт та проведення заходів з:

 • Вирівнювання підлоги;
 • Вибору і укладання утеплювача;
 • Створення підкладки з фольгованого шару;
 • Укладання армованої сітки;
 • Вибору матеріалів для теплої підлоги та проведення монтажних робіт.

Монтаж теплих водяних підлог вимагає спеціальних навичок і знань, тому, якщо ви вирішили у власному будинку реалізувати опалення подібним методом, слід звертатися виключно до професіоналів.

Фахівці компанії Фенікс -Інстал позбавлять вас від необхідності займатися розрахунками про потрібну кількість матеріалу і обсязі робіт, розраховувати та підбирати обладнання,  проводити монтажні роботи. Наші співробітники зроблять вам найактуальніші пропозиції по монтажу теплої підлоги, виходячи з ваших можливостей. Завдяки партнерській програмі з постачальниками європейського та вітчизняного обладнання, ви гарантовано отримаєте теплу підлогу в бездоганному виконанні за розумною ціною. Робота по монтажу труб, модулів підмішування і колекторних груп та переходів буде проведена швидко і якісно. Монтаж виконується  професійними фахівцями, що мають величезний досвід і знання в сфері теплопостачання.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією Фенікс-Інстал – альтернатива центрального теплопостачання. Грамотний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

01-023

Монтаж котлів, радіаторів, магістральних трубопроводів, реставрація та модернізація старих опалювальних систем

Монтаж котлів, радіаторів, магістральних трубопроводів, реставрація та модернізація старих опалювальних систем в компанії Фенікс-Інстал

Якісний монтаж систем опалення – основна складова в забезпеченні комфортних умов проживання в будинку. Найважливішим етапом при проведенні робіт є вибір і підключення опалювального обладнання. Найбільш популярним видом устаткування є опалювальні котли, які залежно від типу енергоносія поділяються на кілька категорій: твердопаливні; рідкопаливні; електричні та газові.

Вибрати оптимальну модифікацію котла і правильно його встановити – це досить складне завдання. Монтаж і підключення всіх типів котлів повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці. Це має значення не тільки з точки зору максимально ефективної та якісної роботи системи, але і дотримання вимог безпеки. Крім цього, сучасні моделі котлів часто використовують складну автоматику, коректне налаштування якої може виконати тільки професіонал.

01-021


Вимоги до монтажу систем опалення

Установка радіаторів і прокладка магістрального трубопроводу є обов’язковий етап монтажу системи опалення. Радіатори являють собою один з основних елементів системи, який забезпечує тепловіддачу від теплоносія повітрю в приміщенні. Їх вибір і монтаж повинен здійснюватися з урахуванням кількох ключових вимог. Теплові радіатори підбираються з урахуванням максимальної надійності. Опалювальні прилади повинні забезпечувати хорошу тепловіддачу. Установка радіаторів обов’язково виконується із суворим дотриманням горизонтального рівня, в іншому випадку в них буде накопичуватися повітря. Підключення радіаторів до трубопроводів повинно виконуватися максимально надійно і повністю герметично.

01-022


Монтаж трубопроводів систем опалення здійснюється поетапно:

 • Попереднє складання деталей у великі вузли;
 • Підйом і установка вузлів на опори і підвіски;
 • З’єднання вузлів між собою;
 • Перевірка та уточнення положення змонтованого трубопроводу.

В процесі роботи монтаж водопроводу ув’язується з технологічною послідовністю установки іншого теплового обладнання і конструкцій приміщень. Монтаж трубопроводів починають з основних магістралей, а потім виконують відгалуження до обладнання.

01-023


Монтаж опалення, реставрація та модернізація старих опалювальних систем в компанії Фенікс-Інстал

Якщо ви вирішили забезпечити власний будинок надійною системою теплопостачання та бажаєте, щоб на всіх етапах роботи були виконані бездоганно, відповідали вимогам безпеки, а обладнання працювало максимально ефективно, вам навряд чи вдасться виконати весь комплекс робіт самостійно. Установка і підключення котлів, радіаторів, прокладка магістральних труб теплопостачання може бути виконана тільки фахівцями на професійному обладнанні.

Компанія Фенікс – Інстал пропонує установку всіх систем і вузлів сучасної системи теплопостачання на будь-якому етапі, а також модернізацію та реконструкцію старих систем в приватних будинках, квартирах, офісах і промислових приміщеннях. Завдяки партнерській програмі з постачальниками кращого європейського та вітчизняного обладнання, ми можемо зробити замовникам найактуальніші пропозиції на ринку послуг з теплопостачання України. Наші фахівці мають достатній досвід і знаннями, щоб виконати монтажні роботи всіх вузлів систем і магістралей тепломережі будь-якої складності.

Ми допоможемо підібрати обладнання для вашої системи опалення, встановити котли, розрахувати і підібрати опалювальні радіатори і прокласти магістральні теплопроводи з матеріалу, який ви виберете. Ви будете приємно здивовані відповідністю якості наших послуг і їх вартістю. Користуючись послугами компанії Фенікс – Інстал, ви заощадите кошти і час. Роботи будуть виконані в обумовлені терміни, і відповідати всім санітарним нормам, вимогам безпеки та енергоефективності.


02-034

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією Фенікс-Інстал – альтернатива центрального теплопостачання. Грамотний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

Розробка котельні

Розробка котельні з можливістю установки газових, електричних, твердопаливні котлів, бойлерних станцій з компанією Фенікс – Інстал

У зв’язку з нестабільністю цін на послуги теплопостачання, з кожним роком облаштування будинків різного призначення автономними котельнями стає все більш затребуваним у всіх регіонах України. Котельнями оснащують приватні котеджі і багатоквартирні будинки, промислові підприємства, торгові і складські приміщення, офіси та інші споруди.

Для обладнання опалення використовують котельні, що складаються з окремих видів котлів, їх комбінованих модифікацій або модулів, обладнаних різними типами пристроїв. Їх можна підібрати для найбільш оптимального виду палива у відповідному регіоні. Потужність модульної котельні завжди можна збільшити, додавши ще один блок. Вони можуть працювати на газі, електриці, твердому або рідкому паливі. Також досить актуальним є питання модернізації старих котельнь з відпрацьованим ресурсом і заміни їх на більш енергоефективне та продуктивне обладнання.

01-021


Монтаж котельних установок всіх типів в приватних, багатоквартирних будинках, промислових будівлях і офісах з компанією «Фенікс – Інстал»

Вибір і монтаж котельні – процес, що вимагає виконання робіт фахівців високого рівня. Монтаж теплових котелень, незалежно від типу обладнання, включає в себе виконання наступних завдань:

 • Вибір місця розташування котельні;
 • Розрахунок потужності котла з урахуванням параметрів обігріва будівлі;
 • Вибір відповідно до галузевих нормативів місця, де будуть розміщені димові труби і вентиляція;
 • Підбір монтажного обладнання.

Після проведення попередніх робіт можна приступати до монтажних робіт. Монтаж котельних установок вимагає високої кваліфікації відповідно до вимог правил безпеки. Компанія «Фенікс – Інстал» завдяки партнерській програмі співпраці з виробниками найнадійніших котлів європейського і вітчизняного якості, може зробити своїм клієнтам найактуальніші пропозиції. Замовник також може підібрати обладнання самостійно і замовити послуги монтажу нашими фахівцями.

01-022


Переваги монтажу котельнь в компанії Фенікс – Інстал

Ми вже багато років успішно працюємо в сфері послуг теплопостачання України. Завдяки партнерській програмі, ми співпрацюємо з виробниками високоякісних котельних установок, надаємо послуги вибору, налагодження, складання і монтажу всіх систем і теплових пунктів, а також їх гарантійне обслуговування і ремонт. Наші фахівці мають величезний досвід і досить кваліфікації, щоб виконати роботи по установці котелень будь-якої складності.

Ми напряму працюємо з кращими виробниками котлів різних видів. Своїм клієнтам з Києва та інших регіонів України ми робимо найактуальніші пропозиції на всі види послуг з монтажу котельних установок будь-якої складності і гарантуємо своєчасне виконання робіт в найкоротші терміни.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією Фенікс-Інстал – альтернатива центрального теплопостачання. Грамотний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

01-023

Система теплопостачання домогосподарства

Система теплопостачання домогосподарства

Монтаж системи теплопостачання в приватному будинку необхідний для створення комфортного температурного режиму. Професійно виконані роботи, правильно розрахована конфігурація магістралей, оптимальний вид котельні установки, достатня ізоляція дозволить забезпечити комфортне проживання в будинку, а також заощадити до 50% на оплаті за газ. Проектування і правильний вибір систем опалення, магістральних труб і радіаторів можуть бути зроблені виключно професійним фахівцем. Від правильного вибору і установки устаткування залежить ефективність і безперебійність роботи опалювальної системи.

Щоб правильно провести розрахунок і вибрати необхідне обладнання, потрібно враховувати архітектурні особливості будови, ступінь ізоляції, можливість доступу до джерел енергії, води та електроенергії та ін. Показники. Ви можете самі зробити розрахунки, підібрати і замовити на нашому сайті потрібний вам опалювальний котел, купити опалювальний радіатор, придбати магістральні труби, запірну арматуру та інше обладнання і матеріали бездоганної якості за найкращими ринковими цінами від наших європейських партнерів. Ми також проводимо монтаж опалення під ключ в квартирах, будинках, котеджах, в адміністративних будівлях та установах з можливістю установки котелень. Ми складемо проект і запропонуємо до розгляду найоптимальніші варіанти встановлення обладнання для вашого приміщення. Також ми проводимо гарантійне і післягарантійне обслуговування опалювальних систем, діагностику їх роботи, модернізацію старих систем. Наші фахівці мають достатній досвід і професіоналізм у проведенні робіт по установці систем Тепла підлога і Тепла доріжка.

Монтаж опалювальної системи під ключ з «ФЕНІКС-Інстал»

Якщо кваліфіковано вибрати систему опалення, то можна зберегти в будинку досить тепла для комфортного проживання та додатково заощадити в сімейному бюджеті на оплату вартості за споживання енергоносіїв до 50%. Установка і монтаж опалювальних систем – частина професійної діяльності компанії «ФЕНІКС-Інстал». Наші професійні інженери-проектанти допоможуть підібрати потрібну систему опалення, провести розрахунок для вибору оптимального опалювального агрегату, вибрати кращі магістральні труби і батареї опалення.

Наші професійні майстри, які мають досить кваліфікації, з високотехнологічним обладнанням та інструментами швидко і якісно проведуть монтаж всіх опалювальних вузлів, протестують систему в пусковому режимі і здадуть клієнту готову роботу під ключ. Ми надаємо гарантійне обслуговування на наші послуги, а також пропонуємо післягарантійний сервіс. Команда майстрів Фенікс-Інстал працює, щоб створити якісну систему опалення, яка гарантовано забезпечить дому тепло і затишок, а також збереже ваші гроші.

Послуги теплопостачання в компанії «ФЕНІКС-Інстал»

Наша компанія має багаторічний досвід робіт в системі теплопостачання, сотні виконаних замовлень і велика кількість постійних клієнтів. Ми надаємо наступні види послуг в сфері теплопостачання:

 • Розробка котельні з можливістю установки газових, електричних, твердопаливні котлів, бойлерних станцій;
 • Монтаж котлів, радіаторів, магістральних трубопроводів, реставрація та модернізація старих опалювальних систем;
 • Установка під ключ систем опалення в квартирах, будинках, адміністративних будівлях, офісах і установах;
 • Монтаж систем Тепла підлога і Тепла доріжка.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією Фенікс-Інстал – альтернатива центрального теплопостачання. Співпраця з нами – це запорука енергоефективного розподілу теплоресурсів, вибір найбільш якісного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією Фенікс-Інстал – альтернатива центральному теплопостачанню. Розумний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

НАШ БЛОГ

Вся цікава і нова інформація в світі будівництва.

ЧИТАТИ

НАПИШІТЬ НАМ

Задайте питання яке вас цікавить.


НАПИСАТИ