У зв’язку з подорожчанням комунальних послуг та ціни на природний газ актуальною знову стала необхідність установки котлів на твердому паливі. Опалення твердим паливом – вугіллям, дровами, пресованими брикетами з соломи і тирси і пр.- не менш ефективне і більш економічне, ніж природним газом. Недороге тверде паливо та нові технології в його виготовленні роблять привабливою ідею установки котлів на дровах. Для приватних господарств і котеджів підходять котли з ручним завантаженням.

Твердопаливні котли по конструкції розрізняють на кілька класів, в яких враховується різна технологія згоряння. Класичні моделі можуть споживати будь-який вид твердого горючого матеріалу – вугілля, деревину, картон, папір, відходи переробки сільськогосподарської продукції.

Пелетний Котел Кронас

Котел класичний  Кронас

Котел класичний  Кронас

Котел тривалого горіння Альтеп

Піролізні котли мають дві камери згоряння, в одній з яких відбувається переробка палива при мінімальному рівні кисню. Процес піролізу забезпечують продукти переробки деревини і дрова. Піролізні гази направляються в друге відділення разом з вторинним повітрям, що сприяє мінімізації втрат тепла при згорянні.

Також активно розвивається технологія використання горіння твердого палива з довгим циклом. Котли тривалого горіння забезпечують максимальну ефективність і продуктивність при опаленні приміщень завдяки методу «верхнього горіння». При цьому ККД таких котлів досягає 90%, відбувається мінімальний викид вуглекислих газів і досягається висока економія сировини.

Пелетний Котел Kostzewa

blog-01-05

Екологічний котел Kostrzewa Mini Bio

blog-01-06

Пелетні котли ОРОР Woody/Biopel

blog-01-07

blog-01-08

Установка твердопаливних котлів в компанії «Фенікс – Інстал»

Наша компанія обладнає підприємства і приватні володіння ефективним інноваційним обладнанням для опалення – твердопаливними котлами з різними технологіями спалювання. Ми встановлюємо класичні, пелетні, піролізні котли з урахуванням особливостей конструкції приміщення і можливості використання певного виду палива на території господарства. Наші фахівці допоможуть підібрати, розрахувати і встановити найефективніший обладнання по найбільш актуальною ціною. Використовуючи партнерські програми та співпрацюючи з кращими вітчизняними та європейськими постачальниками для створення систем опалення, ми встановлюємо обладнання за ціною виробника.

Ми встановлюємо твердопаливні котли найпопулярніших виробників: Altep. Kronas. Kostzewa, Opop і т.д. Ми підберемо котел з оптимальною тепловою потужністю для опалювального приміщення. Котли, які ми встановлюємо, відповідають всім вимогам безпеки, мають автоматичний контроль процесу спалювання. Спеціальна конструкція теплообмінників в різних конструкціях котлів дозволяють вибрати найбільш ефективний і економічний спосіб для виробництва тепла та здійснення опалення. Високотехнологічні котли з інноваційними ідеями дозволяють мінімізувати ручну працю при обслуговуванні котла. Котли на твердому паливі, які встановлюють наші фахівці, відрізняються ефективністю і високою продуктивністю.

                

Замовити установку котла для твердого палива в компанії «Фенікс Інстал»

Замовити установку твердопаливних котлів нового покоління в компанії «Фенікс Інстал» – це значить обладнати свій будинок інноваційною системою опалення недорого. Ми надаємо послуги установок систем теплопостачання в перебігу багатьох років і маємо достатньо досвіду і кваліфікації, щоб провести роботи швидко, ефективно, з мінімальними витратами. Замовнику будуть запропоновані варіанти установок високотехнологічного обладнання, максимально підходить для опалення його будинку. Всі котли постачають компанії – партнери по ціні виробника. Головна перевага котлів на твердому паливі від «Фенікс Інстал»:

  • Висока продуктивність з ККД від 80% і більше;
  • Зручність в обслуговуванні і експлуатації;
  • Можливість працювати на різних видах твердого палива: дрова, вугілля, пелети, торф, органічні брикети;
  • Економічність в споживанні палива;
  • Контроль температури в автоматичному режимі;
  • Кращі твердопаливні котли в категорії ціна / якість.

У разі необхідності обладнання приміщення системою опалення «під ключ», наші фахівці виконають монтаж, підключення і пусконалагоджувальні роботи всього опалювального комплексу. З переліком послуг, які надає наша компанія по обладнанню системами опалення, знайомтеся в розділі «Опалення».

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ