Мрієте про облаштований заміський будинок, не бажаєте відмовлятись від звичних зручностей? На вашій ділянці відсутнє централізоване водовідведення, і ви вирішили встановити автономну систему очищення? Сучасний септик – кращий спосіб створити комфорт там, де немає можливості підключитися до централізованої каналізації.

Компанія «Фенікс-Інстал» займається установкою септиків під ключ, призначених для очищення стічних вод в приватних будинках, котеджах і дачах. У нашому асортименті – тільки надійна і сертифікована продукція провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. Партнерська програма дозволяє запропонувати кращу вартість обладнання, що відповідає європейським стандартам якості і безпеки, та провести встановлення систем водовідведення в найкоротші терміни в залежності від складності робіт.

01-021


Вибір та монтаж септиків

Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» здійснюють монтаж септика під ключ в найкоротші терміни за найдемократичнішими цінами. Партнерська програма дозволяє отримувати обладнання та матеріали від провідних європейських фірм без посередників. Наші фахівці підберуть оптимальну модель септика для вашої родини і здійснять всі необхідні роботи по його введення в експлуатацію.

Тривалий термін роботи в області водовідведення та каналізації, наявність висококваліфікованих фахівців і хороша практика дозволяють нам швидко встановити септик в будь-який ґрунт, з повним дотриманням необхідних технологічних і санітарних норм і правил.

01-022


Роботи, що виконуються нашими фахівцями:

  • Визначення розташування септика на ділянці, розрахунок і вибір оптимальної моделі септика, розробка схем монтажу;
  • Земляні роботи по влаштуванню котловану і магістралей;
  • Під’єднання  каналізаційних, підвідних і відвідних труб до септика;
  • Монтаж дренажного насоса, якщо є необхідність в примусовому відведення води;
  • Пусконалагоджувальні роботи;
  • Сервісні роботи очисної споруди.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ