Відсутність можливості підключення до централізованої системи каналізації змушує жителів приватного сектора шукати альтернативні рішення. Деякі споруджують вигрібні ями, які не відрізняються особливою ефективністю і вимагають періодичного очищення. Інші використовують септики, які вважаються сьогодні найбільш оптимальним рішенням проблеми переробки відходів заміського будинку. Септики – це ємності, в які надходять стічні води і нечистоти з дому і господарчих будівель. В них відбуваються процеси акумуляції та переробки органічних відходів.

01-011


Конструкції септиків

За типом накопичення і переробки стічних вод септики ділять на наступні групи:

  • Накопичувальний септик – представляє ізольовану ємність, яка відкачується асенізаційної машиною при заповненні відходами. Це самий бюджетний варіант септика, встановлюється на дачі або в будинку, не призначеному для постійного проживання;
  • Септик відстійник – місткість, в яку надходять органічні і фекальні відходи, що підлягають відстоювання. Після певного терміну стоки очищаються на 70% від важких домішок і переходять в спеціально облаштовану аераційну площадку, де відбувається повний біологічний розпад залишилися включень. Такі септики теж потребують очищення, але процес відбувається не частіше одного разу на рік;
  • Септик глибокої очистки вважається найбільш ефективним в області переробки відходів, так як розпад всіх з’єднань в ньому становить 95%. Очищення від біологічного мулу проводять вручну без виклику асенізаційної машини, а монтаж відрізняється особливою легкістю в порівнянні з септиками-відстійниками.

Від точного вибору типу обладнання буде залежати якість водовідведення и комфорт при користуванні комунікаційними системами.

01-013


Встановлення і монтаж септика з «Фенікс-Інстал»

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує свої послуги з підбору оптимальної моделі септика для вашого будинку і допоможе в подальшій установці та налагодженні системи. Основні проблеми, що виникають під час експлуатації септика, пов’язані саме з непрофесійним проведенням монтажних робіт. Наші кваліфіковані фахівці зроблять облаштування котловану відповідно до санітарних норм і, з огляду на тип ґрунту, проведуть роботи з прокладання та монтажу труб, при необхідності обладнають аераційне поле, встановлять обрану модель септика і налагодять систему водовідведення.

Ми використовуємо обладнання та матеріали наших партнерів, тому можемо запропонувати найкращі ринкові ціни. Наші партнери постачають всі види септиків, а також полімерні труби і фітинги з поліпропілену Ostendorf (Німеччина), що відповідають стандартам європейської якості. Наша компанія має все необхідне обладнання для проведення земляних та монтажних робіт, а наші фахівці – всі види кваліфікаційних допусків для виконання відповідального монтажу та наладки системи. Монтаж проводиться без участі замовника в найкоротші терміни в залежності від складності виконання робіт.

01-012

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ