Якщо приватний будинок або дача не мають можливості підключитися до централізованої системи каналізації, а його власники бажають користуватися всіма благами цивілізації і оснастити своє господарство сучасними побутовими приладами, то актуальним буде питання установки автономної системи каналізації.

Ви не будете залежати від ринкових цін на комунальні послуги, отримаєте надійне і безвідмовне обладнання, яке можна експлуатувати протягом десятиліть, а також чистоту  та комфорт в будинку. Система складається з труб та резервуарів і володіє великими можливостями виконання робіт з різним обладнанням. На дачі можна встановити вигрібну яму, в котеджі – септик, великий будинок обладнати насосами або облаштувати фекальною станцію з можливістю подрібнення відходів.

01-021


Розрахунок і вибір оптимального обладнання для автономної каналізації

Тільки при правильній організації відведення стічних вод та їх подальшого очищення можна забезпечити, як комфортне проживання в будинку, так і екологічну безпеку на ділянці і всієї навколишнього його території. Щоб забезпечити правильну роботу каналізації потрібно враховувати багато факторів:

  • Знати, яку ємність використовувати для стічних вод;
  • Вміти розрахувати глибину монтажу устаткування;
  • Правильно вибрати тип фекальних насосів або станцій, враховуючи їх потужність і продуктивність;
  • Провести кваліфікований монтаж.

Також потрібно розрахувати діаметр магістральних труб і можливість правильного їх відведення з зон зливу. Крім усього, потрібно виконати енергоємні і важкі земляні роботи з використанням спеціальної вантажопідйомної техніки,  та провести запуск всіх систем автономної каналізації. Якщо у вас достатньо можливостей і кваліфікації, можливо виконати ці роботи самостійно. Весь комплекс робот з облаштування автономної каналізації ви маєте можливість довірити фахівцям компанії «Фенікс-Інстал», які ось уже на протязі багатьох років надають високопрофесійні послуги в сфері водопостачання та водовідведення.

01-022


Встановити автономну каналізацію під ключ з компанією «Фенікс-Інстал»

Послуги компанії «Фенікс-Інстал» – це не тільки продаж обладнання, проведення робіт в повному обсязі по організації автономної каналізації в приватному будинку або на дачі. Ми надаємо послуги:

  • Проектування, вибору і розрахунку необхідного обладнання;
  • Проведення земляних робіт;
  • Виконуємо прокладку магістралей, установку і підключення обслуговуючих систему приладів:
  • Проводимо монтаж всіх вузлів каналізації;
  • Забезпечуємо пусконалагоджувальні роботи і запуск системи.

Наші фахівці можуть провести підключення до каналізації приладів побутової техніки – ванн, унітазів, мийок. Наші фахівці мають достатній рівень кваліфікації, щоб впоратися з роботами будь-якої складності. Ми використовуємо найбільш якісне і надійне обладнання від європейських і вітчизняних партнерів і маємо можливість робити своїм клієнтам кращі ринкові пропозиції.

Власники приватних будинків, які скористалися нашими послугами, отримали можливість повноцінно користуватися душовими кабінами, ванною, туалетом, пральними і посудомийними машинами. Ми гарантуємо якість і довговічність встановленої системи каналізації. Ефективна автономна каналізація, змонтована нашими фахівцями, відповідає всім санітарним нормам і технологічним вимогам, а також умовам безпеки при її експлуатації.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ