Не так часто власник приватного будинку має можливість підключитися до централізованого водовідведення. Тому він змушений самостійно організовувати автономну каналізацію і самостійно займатися її обслуговуванням. Якщо приватний будинок знаходиться в місті або приміських районах, можна користуватися послугами асенізаційних машин. Якщо ж будинок знаходиться на відстані від місця базування служб, і виклик буде коштувати дорого, оптимальним варіантом буде встановлення фекального насоса з можливістю самостійної відкачування забруднені води з автономної системи каналізації в будь-який зручний час.

Крім того, установка каналізаційного насоса вирішує ще одну проблему в приватному будинку – знімає обмеження на можливість встановлення сантехнічного та побутового обладнання в будь-якому місці, не залежно від розташування основної каналізаційної труби. Ви можете розташовувати унітази, ванни, душові кабіни, пральні і посудомийні машини на цокольному рівні або у верхніх поверхах.

01-021


Як вибрати фекальний насос

Щоб придбати обладнання, вам потрібно буде вирішити, який тип фекального насоса буде оптимально ефективний для вашого будинку – зовнішній або занурюваний. Вибір типу насоса залежить від технічних вимог до обладнання, насамперед його потужності. Важливо також, які завдання він буде виконувати:

  • Чи потрібен буде насос з подрібнювачем;
  • Обладнання з одно- чи двоканальними робочими колесами;
  • Якої температури воду устаткування буде прокачувати;
  • Потрібен один фекальний насос або кілька.
  • Також обов’язково треба розрахувати потужність приладу і його продуктивність.

Багато сучасні домоволодіння обладнають фекальними станціями, які представляють собою устаткування, призначене для відводу води на очисні споруди. Їх використання незамінне в разі, коли немає можливості виконувати скидання стічних вод самопливом. Сучасні автоматичні каналізаційні насосні станції вимагають мінімальних зусиль для здійснення технічного обслуговування і можуть працювати в будь-яких кліматичних умовах.

Обладнання відрізняється економічністю і оптимальними габаритами. Фекальні станції можуть використовуватися не тільки в комунальному господарстві, а й для підтримки тиску в водопроводі будинку, автономного поливу на дачній ділянці та ін. Крім того, вони характеризуються практично безшумною роботою, що дозволяє експлуатувати пристрої в приватних домоволодіннях.

01-022


Вибір і монтаж каналізаційних насосів, станцій з «Фенікс-Інстал»

В процесі будівництва чи реконструкції приватної споруди багато хто стикається з проблемою вибору і придбання каналізаційного обладнання для відведення, очищення стічних вод задля підвищення рівня комфорту мешканців будинку. Ви можете самостійно, вибрати потрібний тип насоса або станції для вашого будинку, провівши розрахунки потужності та ефективності обладнання, придбати потрібний насос і виконати монтажні роботи з його встановлення. Ми пропонуємо придбати обладнання у нас або довірити проектування та монтажні роботи нашим високопрофесійним фахівцям.

Наші інженери зроблять необхідні розрахунки потужності і продуктивності обладнання, виберуть оптимальний тип каналізаційного насоса і зроблять точний монтаж в самому оптимальному місці вашого будинку. Ми можемо запропонувати обладнання провідних європейських компаній (насоси та насосні станції Wilo). Завдяки партнерській програмі ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробника, без посередників. Професіоналізм наших майстрів і інженерів і хороша багаторічна практика на ринку надання послуг у сфері водовідведення та водоочищення дозволяють виконувати роботу швидко і якісно.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ