Монтаж дренажного насоса актуальний для тих власників, чиї будинки розташовані в місцевості з високим розташуванням ґрунтових вод і ймовірністю їх проникнення в приміщення. Найбільше страждають підвальні приміщення, особливо коли гідроізоляція фундаменту або неякісно виконана, або відсутня зовсім. Тому, щоб швидко відкачати воду, у власників таких будинків завжди повинен існувати в господарстві дренажний насос.

Основним призначенням дренажних насосів є перекачування нев’язких рідин з незначними включеннями механічних елементів. Необхідність відкачування виникає в період інтенсивного танення снігу і затяжних дощів, коли природним шляхом відвести воду з зон зниженого рельєфу немає можливості. Також, не дивлячись на основну функцію по відкачці забруднених стоків, вони придатні і для подачі питної води. Зокрема, щоб «добути» воду з колодязя або закачати в високо розташовану ємність для поливу.

01-021


Типи дренажних насосів

За характеристиками кожен насос призначений для роботи в конкретних умовах, до яких слід віднести необхідні обсяги перекачки, висоту підйому рідини і розташування точок її забору. Цими параметрами визначається не тільки потужність дренажного насоса, але і його тип, що залежить від способу розміщення. Дренажні насоси підрозділяються на:

  • Поверхневі, коли силовий блок знаходиться поверхні, а в воду опускається лише забірний патрубок. При його установці корпус приладу встановлюється неподалік від резервуара, з якого слід відкачувати рідину, і куди подається забірний шланг.
  • Занурювані насоси цілком опускаються в воду, а забір води здійснюється не за допомогою шланга, а самим пристроєм через отвори у його дні. Діаметр цих отворів визначає допустимі розміри механічних включень, які в змозі прокачати даний прилад.

01-022

Установка дренажного насоса з компанією «Фенікс-Інстал»

Перш ніж придбати і встановити насос, треба з’ясувати , для яких цілей встановлюється насос, і в яких умовах він буде експлуатуватися. Вибираючи тип дренажного насоса і його основну характеристику – розрахункову потужність, потрібно ще врахувати:

  • Температуру рідини, її можливу агресивність;
  • Рівень забрудненості, що визначає кількостей і розмірів механічних включень;
  • Мінімально необхідні обсяги рідини за одиницю часу (продуктивність).
  • Також потрібно знайти місце установки насоса і правильно виконати його монтаж.

Ви можете зробити це самостійно або довірити вибір і монтаж дренажного обладнання високопрофесійним працівникам компанії «Фенікс-Інстал». Наші інженери проведуть розрахунок і виберуть оптимальну модель дренажного насоса для вашого будинку. Завдяки партнерській програмі з німецькою компанією Wilo ми маємо можливість встановити в вашому домі найкраще обладнання європейського класу за найвигіднішими цінами.

Ми працюємо без посередників і отримуємо обладнання за цінами виробника. Наші працівники мають високу кваліфікацію і великий досвід надання послуг в цьому сегменті. Ми в найкоротші терміни виберемо оптимальний тип насоса для вашого домоволодіння, розрахуємо необхідну потужність, проведемо монтаж, підключимо його і виконаємо пусконалагоджувальні роботи.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ