Сучасний приватний будинок неможливо уявити без набору основних зручностей. Крім підведений води, повинен бути організований і відтік  стоків та фекальних мас. Для цього необхідно пристрій каналізаційної системи в будинку – внутрішньої (стояки, фанові труби, розводка труб до кухні, ванній, туалету) і зовнішньої (відведення труб до септика або станції глибокого очищення).

Іноді відбувається підтоплення підвальних приміщень або земельної ділянки, і тоді виникає питання установки дренажної системи. Послуга каналізація для будинку під ключ дозволить уникнути проблем і турбот з часом, а її доступна ціна, стане додатковим плюсом і можливістю зберегти бюджет. Компанія «Фенікс-Інстал» готова запропонувати Вам найефективніші рішення і послуги європейської якості за кращими ринковими цінами.

01-021


Послуги з установки систем каналізації, очищення та дренажу в компанії «Фенікс-Інстал»

Компанія «Фенікс-Інстал» надає весь комплекс послуг по влаштуванню надійної каналізаційної системи для будинку і господарських об’єктів. Наші фахівці можуть якісно провести дренажні роботи на ділянці, відкачати воду з підтоплених підвальних приміщень, встановити фекальні насоси і станції необхідної потужності. Також ви можете провести розрахунки самостійно, вибрати обладнання на нашому сайті за найкращими ринковими цінами від надійних європейських виробників – дренажні насоси для водовідведення або фекальні насоси і станції для очищення води, септики, каналізаційні труби, запірну арматуру та ін. Обладнання.

Компанія «Фенікс-Інстал» також пропонує власні послуги з проведення всіх монтажних робіт від проекту і до налагодження системи. Ми виконуємо весь комплекс робіт з виготовлення надійної каналізаційної системи, здатної обслуговувати Ваш будинок,  забезпечити його мешканцям максимум комфорту та заощадити ваші кошти. Ми пропонуємо:

 • Скласти план системи, з урахуванням обсягів стічних вод і правильним розміщенням очисних споруд на ділянці;
 • Виконати монтаж системи трубопроводу;
 • Встановити септики або змонтувати вигрібну яму;
 • Провести підключення, запуск і налаштування системи.

Для роботи використовуються обладнання та витратні матеріали від наших партнерів – прямих постачальників кращої продукції європейської якості. Каналізація для заміського дому під ключ, зроблена нашими високопрофесійними фахівцями, обійдеться Вам недорого, а роботи не будуть потребувати вашої участі.

01-022


Послуги каналізації, водовідведення, дренажу і очищення в компанії «Фенікс-Інстал»

Наша компанія представляє професійні послуги в обладнанні каналізації, дренажних систем і очищення стічних вод:

 • Вигрібна яма в приватному будинку
 • Автономна каналізація для дому
 • Автономна каналізація в приватному будинку під ключ
 • Встановлення септика під ключ
 • Проектування і монтаж септиків
 • Встановлення дренажної системи під ключ
 • Проектування і встановлення дренажного насоса
 • Проектування і монтаж фекального насоса, фекальної станції.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ