Дренажні системи складаються зі спеціальних колодязів, водозливів та використовуються для відводу ґрунтових вод або інших стоків. Залежно від призначення колодязів виділяють їх три основних типи і конструкцій:

  • Поглинальні колодязі призначені для відведення дощових або підземних вод на безпечну відстань. Їхня функція – перешкоджання накопиченню води на нерівних поверхнях. Скидання води здійснюється на ґрунт, для швидкого її поглинання;
  • Накопичувальні колодязі поглинають і накопичують воду для очищення і повторного її застосування. Найчастіше використовуються на промислових підприємствах, в умовах, де неможливо використовувати поглинальні системи або там, де дощова вода може бути єдиним джерелом вологи;
  • Оглядові колодязі встановлюються разом з першими двома видами. Іноді дренажні системи засмічуються різним сміттям або ґрунтом, що йде разом зі стоками, тому необхідно регулярно проводити профілактику. Оглядові колодязі використовуються для зручного доступу в систему, очищення та проведення комплексного огляду.

01-021


При проектуванні дренажної системи необхідно розрахувати відстань для відводу води, кількість колодязів, їх діаметр і місце розташування. Після вибору розрахункового обладнання, необхідно вирити котлован на всю висоту колодязя, після установки колодязя необхідно під’єднати труби для відводу (або приєднання до іншого колодязя, якщо в системі їх декілька) і вивести їх в зливну зону. Місце зливу не повинно нікому заважати і ймовірно має виходити на ґрунтову місцевість для подальшого поглинання.

Робота по монтажу дренажного колодязя вимагає високого професіоналізму і спецобладнання. Ви можете виконати монтажні роботи самостійно, закупивши у нас обладнання по кращої ринкової ціни, що надається нашими партнерами – прямими постачальниками продукції європейської якості. Ви також можете замовити у нас установку дренажного колодязя під ключ.

01-022


Монтаж дренажної системи під ключ в компанії «Фенікс-Інстал»

При впорядкуванні заміського ділянки особливу увагу слід приділити створенню дренажної системи. Такі комунікації прокладають для запобігання руйнуванню фундаменту будинку в результаті впливу на нього ґрунту, перенасиченого вологою. Довговічність будинку багато в чому залежить від якісно виконаної дренажу заміського ділянки.

Дренажна система також захищає стіна будинку від впливу вологи: влітку на стінах не буде цвілі, а взимку інію. Від якості розрахунків і правильного монтажу залежить майбутнє вашого фундаменту, а значить і будинку в цілому. Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує монтаж дренажних систем під ключ: ми виберемо оптимальне місце для дренажних колодязів, встановимо, який вид дренажу вам підходить – пластовий, пристінний або кільцевий, розрахуємо обладнання в залежності від типу грунту, змонтуємо систему водовідведення, встановимо дренажні насоси або каналізаційних насосних станцій (партнерські поставки обладнання всесвітньо відомої німецької компанії Wilo), проведемо тестування.

Ми здамо дренажну систему під ключ в найкоротші терміни, вартість наших робіт вас приємно здивує – партнерські програми з прямими постачальниками кращого європейського та вітчизняного обладнання дозволяють скоротити ваші витрати, оплачуючи тільки вартість робіт та обладнання від виробника. Професіоналізм наших майстрів і інженерів та хороша багаторічна практика на ринку надання послуг у сфері водовідведення дозволяють виконувати роботу швидко і якісно. Ваша присутність знадобиться тільки при прийманні роботи після пуско-налагоджувального процесу.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ