Ви ведете будівництво приватного будинку або котеджу, бажаєте забезпечити його максимальним комфортом, збираєтеся користуватися сучасною побутовою технікою – пральної і посудомийної машинами, плануєте установку ванної, душа або басейну? Вам потрібно заздалегідь подбати про систему очищення стічних вод.

Згідно з діючими санітарними нормами, житлові об’єкти, що не мають доступу до централізованої системи збору стічних вод, повинні мати її автономний аналог. Автономна каналізація в обов’язковому порядку облаштовується з урахуванням обсягів переробляються стоків і ступеня їх забрудненості. Тільки при правильній організації відведення стічних вод і їх подальшого очищення можна забезпечити як комфортне проживання в будинку, так і екологічну безпеку на вашій ділянці і всієї навколишнього його території.

01-021


Установка автономної каналізації в приватному будинку з компанією «Фенікс-Інстал»

Автономна заміська каналізація спрямована на ефективне вирішення таких завдань як:

  • Збір стічних вод від сантехнічних приладів, встановлених у домоволодінні;
  • Якісна очистка та утилізація стічних вод.

Компанія «Фенікс-Інстал» спеціалізується на обладнанні заміських будинків очисними спорудами. Ми прокладемо труби, робимо їх розведення і підключення, проводимо установку сантехнічного обладнання в будинку (раковини, ванни, унітази, душові кабіни, підключення і установка пральних машин та ін.). Наша компанія пропонує найкращі умови для укладання договору на виконання сантехнічних робіт та гарантує їх якісне виконання без посередників. Ми пропонуємо конкурентну ціну за наші послуги завдяки прямій співпраці з партнерами – постачальниками європейського та вітчизняного обладнання.

01-022


Наші переваги

Компанія «Фенікс-Інстал» встановить автономну каналізацію в вашому домі з вигрібною ямою або септиком Наші кваліфіковані фахівці зроблять розрахунок, підберуть необхідне обладнання, проведуть монтаж і пусконалагоджувальні роботи по установці автономної каналізації в вашому домі на професійному рівні. Ми встановимо очисні споруди, прокладемо внутрішні і зовнішні каналізаційні магістралі, зробимо підключення і установку сантехнічного обладнання та побутової техніки. Наш персонал має високу кваліфікацію і хороший досвід завдяки багаторічній роботі з надання послуг у цій сфері. Всі роботи не вимагають обов’язкової присутності замовника. Ви отримаєте якісну функціональну автономну каналізацію вашого заміського будинку за демократичну ціну в найкоротші терміни.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ