Побутові прилади, пов’язані з підключенням до систем подачі гарячої та холодної води – це високотехнологічні пристрої, їх монтаж вимагає кваліфікованих знань і досвіду. Багато власників квартир, приватних будинків, офісів при проведенні ремонту міняють сантехніку, водонагрівальні котли, ванни, встановлюють душові кабіни, пральні і посудомийні машини. Їх правильне підключення і під’єднання до систем подачі води – процес відповідальний.

Досить часто разом з їх монтажем доводиться встановлювати додаткове обладнання або прокладати трубопроводи, запірну арматуру, фітинги, а також ставити прокладки, картриджі, фільтри та ін. Іноді, крім підключення до водних комунікацій, такі прилади вимагають приєднання до систем електропостачання. Також монтаж будь-якого побутового приладу вимагає застосування професійного інструменту. Тому спеціалісти «Фенікс-Інстал» радять замовляти підключення побутових приборів до ліній водопостачання у професіоналів.


Послуги по зміні обладнання та приладів, що приєднуються до системи водопостачання

Більшість людей переробляють чи ремонтують кухні, ванні кімнати тільки один раз в житті, тому їх досвід обмежується знаннями, отриманими багатьма роками раніше. При виникненні питання заміни старого обладнання і монтажу нових високотехнологічних пристроїв прості споживачі стикаються з проблемою відсутності інформації і досвіду по роботі, як  з новими приладами, так  і додатковими матеріалами.

Навіть досить прості роботи, пов’язані з установкою унітазу або мийки слід довіряти професіоналам. У цьому разі ви не будете мати проблем з протіканням і засміченням. Крім того, об’єкти, що часто виходять з ладу і приєднані до загально будинкової системи водопостачання, порушують звичний ритм її функціонування. Це позбавляє комфорту не тільки мешканців квартири, але й сусідів. При зверненні до професіоналів, ви ніколи не будете мати неприємностей з функціонуванням побутових приладів, які можуть призвести до неприємних наслідків і серйозного збитку.


Заміна і монтаж приладів, пов’язаних з системами подачі води, з компанією «Фенікс-Інстал»

При необхідності встановити якісну сантехніку, забезпечити свій будинок приладами підігріву води, встановити ванну, душову кабінку, пральну машину та ін., звертайтесь до спеціалістів «Фенікс-Інстал». Обладнання, пов’язане з врізкою або підключенням до систем водопостачання в будинку, найкраще встановити за допомогою професійного фахівця. Компанія «Фенікс-Інстал» вже багато років займається наданням послуг в системі водопостачання. Ми маємо величезний досвід і досить знань, щоб вирішити будь-які питання, пов’язані з роботою пристроїв, що створюють комфорт в будинку.

Компанія має найсучасніше обладнання, матеріали та інструментарій. Завдяки партнерській програмі співпраці з провідними вітчизняними та європейськими постачальниками обладнання для систем водопостачання, ми можемо зробити своїм клієнтам найпривабливіші пропозиції. Ви будете приємно здивовані професіоналізмом наших фахівців, а також якістю і вартістю наших послуг.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ