Сигналом до того, що водопровідні труби в будинку вимагають заміни, є слабкий напір води в крані, повна її відсутність, а також виявлення зон протікання. Ситуація виникає раптом і відразу, але передумови до неї складаються поступово. Зазвичай, труби з часом зношуються, на внутрішніх поверхнях накопичується вапняковий наліт та іржа. З часом подача води стає неякісною, напір струменя зменшується. Якщо ви плануєте виконувати якісний і ефективний ремонт в будинку, то його слід проводити разом з заміною водопровідних труб. В іншому випадку є ризик демонтажу дорогою плитки або сантехніки, якщо старі труби почнуть протікати.

До процесу заміни старих і вибору якісних нових труб водопостачання потрібно підходити відповідально. Водопровідні труби виробляються з різних матеріалів. За типом матеріалу труби виготовляють з поліпропілену, металопластика, міді, сталі та із зшитого поліетилену. Найкращими є мідні труби, вони найменше схильні до корозії і тривалість їх експлуатації складає більше 200 років. Вартість таких труб надзвичайно висока і неприйнятна для середнього споживача. Сталеві труби схильні до корозії, на їх стінках відкладається іржа, яка в подальшому призводить до виходу з ладу підключених пристроїв. Реальний термін служби сталевих труб – не довше 10 – 15 років. Металопластикові труби добре гнуться і легко укладаються, термін їх служби складає до 50 років. Вони термостійкий, тому можуть використовуватися як для водопроводу, так і для опалення. Поліпропіленові труби не схильні до корозії, хімічно нейтральні, не токсичні і безпечні. Гарантійний термін їх служби складає близько 15 років, реальний – до 30 років. PEX-труби являють собою моноліт з молекулярно зшитого поліетилену, мають високу міцність і твердість, їх гарантійний термін експлуатації становить 50 років.

Також труби для зовнішніх та внутрішніх ліній різняться розміром діаметру. Для магістральних водопроводів використовуються труби діаметром не менше 110 мм. Для внутрішніх стояків застосовуються труби перетином 40 мм, а труби з перетином 15 – 20 мм використовуються для розведення холодної і гарячої води.


Додаткове обладнання при заміні водопровідних труб

При заміні водопровідних труб слід звернути увагу на додаткове обладнання – водонагрівач, розширювальний бак і насос підкачки, а також запірна арматура, фільтри, нарізні сполучення. Деякі роботи слід планувати з урахуванням заміни стояків. Монтаж нагрівального елементу проводиться після його ретельного вибору з урахуванням оптимального виду підігріву. Розширювальний бак виконує завдання вирівнювання тиску і відведення зайвої води, яка згодом охолоджується і повертається назад. Насос підкачки допоможе підвищити тиск в трубах і зробить подачу води більш ефективною. Також слід знати, що разом з трубами приходять в непридатність вентиля. Їх слід міняти на більш продуктивні пристрої кульової конструкції. Незалежно від того, який тип змішувачів для кухні і ванної кімнати ви виберете, установка фільтрів після вентилів – обов’язкова процедура. Вибір і установка фільтра, навіть самого простого грубого очищення, вимагає знань і досвіду. Всередині фільтра повинна бути сітка з нержавіючого металу і маленький відстійник, в якому накопичується шлак. Фільтри завжди монтуються кришкою вниз, інакше шлак буде потрапляти в воду для пиття.


Демонтаж старих водопровідних труб і установка нового водопостачання в квартирі, будинку або офісі з компанією «Фенікс-Інстал»

Якісна і професійна заміна старих водопровідних труб на нові в будинку або квартирі – це досить відповідальний етап для створення комфортних умов проживання та забезпечення мешканців якісною питною водою. Компанія «Фенікс-Інстал» надає своїм клієнтам послуги з проведення заміни водопровідних труб і магістралей внутрішніх і зовнішніх мереж водопроводу а також пропонує заміну додаткового обладнання, пов’язаного з подачею гарячої та холодної води. Ми підберемо труби і обладнання відповідно до ваших вимог і можливостей.

Завдяки партнерській програмі з вітчизняними та європейськими постачальниками обладнання, ми можемо запропонувати заміну водопровідних труб у вашому будинку з найактуальніших цінами. Наші фахівці володіють всім необхідним набором інструментарію, а також виключним досвідом і кваліфікацією, щоб виконати всі роботи, пов’язані з заміною труб і різних засобів для подачі холодної і гарячої води.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ