Система теплопостачання домогосподарства

Монтаж системи теплопостачання в приватному будинку необхідний для створення комфортного температурного режиму. Професійно виконані роботи, правильно розрахована конфігурація магістралей, оптимальний вид котельні установки, достатня ізоляція дозволить забезпечити комфортне проживання в будинку, а також заощадити до 50% на оплаті за газ. Проектування і правильний вибір систем опалення, магістральних труб і радіаторів можуть бути зроблені виключно професійним фахівцем. Від правильного вибору і установки устаткування залежить ефективність і безперебійність роботи опалювальної системи.

Щоб правильно провести розрахунок і вибрати необхідне обладнання, потрібно враховувати архітектурні особливості будови, ступінь ізоляції, можливість доступу до джерел енергії, води та електроенергії та ін. Показники. Ви можете самі зробити розрахунки, підібрати і замовити на нашому сайті потрібний вам опалювальний котел, купити опалювальний радіатор, придбати магістральні труби, запірну арматуру та інше обладнання і матеріали бездоганної якості за найкращими ринковими цінами від наших європейських партнерів. Ми також проводимо монтаж опалення під ключ в квартирах, будинках, котеджах, в адміністративних будівлях та установах з можливістю установки котелень. Ми складемо проект і запропонуємо до розгляду найоптимальніші варіанти встановлення обладнання для вашого приміщення. Також ми проводимо гарантійне і післягарантійне обслуговування опалювальних систем, діагностику їх роботи, модернізацію старих систем. Наші фахівці мають достатній досвід і професіоналізм у проведенні робіт по установці систем Тепла підлога і Тепла доріжка.

Монтаж опалювальної системи під ключ з «Фенікс-Інстал»

Якщо кваліфіковано вибрати систему опалення, то можна зберегти в будинку досить тепла для комфортного проживання та додатково заощадити в сімейному бюджеті на оплату вартості за споживання енергоносіїв до 50%. Установка і монтаж опалювальних систем – частина професійної діяльності компанії «Фенікс-Інстал». Наші професійні інженери-проектанти допоможуть підібрати потрібну систему опалення, провести розрахунок для вибору оптимального опалювального агрегату, вибрати кращі магістральні труби і батареї опалення.

Наші професійні майстри, які мають досить кваліфікації, з високотехнологічним обладнанням та інструментами швидко і якісно проведуть монтаж всіх опалювальних вузлів, протестують систему в пусковому режимі і здадуть клієнту готову роботу під ключ. Ми надаємо гарантійне обслуговування на наші послуги, а також пропонуємо післягарантійний сервіс. Команда майстрів «Фенікс-Інстал» працює, щоб створити якісну систему опалення, яка гарантовано забезпечить дому тепло і затишок, а також збереже ваші гроші.

Послуги теплопостачання в компанії «Фенікс-Інстал»

Наша компанія має багаторічний досвід робіт в системі теплопостачання, сотні виконаних замовлень і велика кількість постійних клієнтів. Ми надаємо наступні види послуг в сфері теплопостачання:

  • Розробка котельні з можливістю установки газових, електричних, твердопаливні котлів, бойлерних станцій;
  • Монтаж котлів, радіаторів, магістральних трубопроводів, реставрація та модернізація старих опалювальних систем;
  • Установка під ключ систем опалення в квартирах, будинках, адміністративних будівлях, офісах і установах;
  • Монтаж систем Тепла підлога і Тепла доріжка.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією «Фенікс-Інстал» – альтернатива центрального теплопостачання. Співпраця з нами – це запорука енергоефективного розподілу теплоресурсів, вибір найбільш якісного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ