Розробка котельні з можливістю установки газових, електричних, твердопаливні котлів, бойлерних станцій з компанією «Фенікс-Інстал»

У зв’язку з нестабільністю цін на послуги теплопостачання, з кожним роком облаштування будинків різного призначення автономними котельнями стає все більш затребуваним у всіх регіонах України. Котельнями оснащують приватні котеджі і багатоквартирні будинки, промислові підприємства, торгові і складські приміщення, офіси та інші споруди.

Для обладнання опалення використовують котельні, що складаються з окремих видів котлів, їх комбінованих модифікацій або модулів, обладнаних різними типами пристроїв. Їх можна підібрати для найбільш оптимального виду палива у відповідному регіоні. Потужність модульної котельні завжди можна збільшити, додавши ще один блок. Вони можуть працювати на газі, електриці, твердому або рідкому паливі. Також досить актуальним є питання модернізації старих котельнь з відпрацьованим ресурсом і заміни їх на більш енергоефективне та продуктивне обладнання.

01-021


Монтаж котельних установок всіх типів в приватних, багатоквартирних будинках, промислових будівлях і офісах з компанією «Фенікс-Інстал»

Вибір і монтаж котельні – процес, що вимагає виконання робіт фахівців високого рівня. Монтаж теплових котелень, незалежно від типу обладнання, включає в себе виконання наступних завдань:

  • Вибір місця розташування котельні;
  • Розрахунок потужності котла з урахуванням параметрів обігріва будівлі;
  • Вибір відповідно до галузевих нормативів місця, де будуть розміщені димові труби і вентиляція;
  • Підбір монтажного обладнання.

Після проведення попередніх робіт можна приступати до монтажних робіт. Монтаж котельних установок вимагає високої кваліфікації відповідно до вимог правил безпеки. Компанія «Фенікс-Інстал» завдяки партнерській програмі співпраці з виробниками найнадійніших котлів європейського і вітчизняного якості, може зробити своїм клієнтам найактуальніші пропозиції. Замовник також може підібрати обладнання самостійно і замовити послуги монтажу нашими фахівцями.

01-022


Переваги монтажу котельнь в компанії «Фенікс-Інстал»

Ми вже багато років успішно працюємо в сфері послуг теплопостачання України. Завдяки партнерській програмі, ми співпрацюємо з виробниками високоякісних котельних установок, надаємо послуги вибору, налагодження, складання і монтажу всіх систем і теплових пунктів, а також їх гарантійне обслуговування і ремонт. Наші фахівці мають величезний досвід і досить кваліфікації, щоб виконати роботи по установці котелень будь-якої складності.

Ми напряму працюємо з кращими виробниками котлів різних видів. Своїм клієнтам з Києва та інших регіонів України ми робимо найактуальніші пропозиції на всі види послуг з монтажу котельних установок будь-якої складності і гарантуємо своєчасне виконання робіт в найкоротші терміни.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією «Фенікс-Інстал» – альтернатива центрального теплопостачання. Грамотний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ