Монтаж котлів, радіаторів, магістральних трубопроводів, реставрація та модернізація старих опалювальних систем в компанії «Фенікс-Інстал»

Якісний монтаж систем опалення – основна складова в забезпеченні комфортних умов проживання в будинку. Найважливішим етапом при проведенні робіт є вибір і підключення опалювального обладнання. Найбільш популярним видом устаткування є опалювальні котли, які залежно від типу енергоносія поділяються на кілька категорій: твердопаливні; рідкопаливні; електричні та газові.

Вибрати оптимальну модифікацію котла і правильно його встановити – це досить складне завдання. Монтаж і підключення всіх типів котлів повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці. Це має значення не тільки з точки зору максимально ефективної та якісної роботи системи, але і дотримання вимог безпеки. Крім цього, сучасні моделі котлів часто використовують складну автоматику, коректне налаштування якої може виконати тільки професіонал.

01-021


Вимоги до монтажу систем опалення

Установка радіаторів і прокладка магістрального трубопроводу є обов’язковий етап монтажу системи опалення. Радіатори являють собою один з основних елементів системи, який забезпечує тепловіддачу від теплоносія повітрю в приміщенні. Їх вибір і монтаж повинен здійснюватися з урахуванням кількох ключових вимог. Теплові радіатори підбираються з урахуванням максимальної надійності. Опалювальні прилади повинні забезпечувати хорошу тепловіддачу. Установка радіаторів обов’язково виконується із суворим дотриманням горизонтального рівня, в іншому випадку в них буде накопичуватися повітря. Підключення радіаторів до трубопроводів повинно виконуватися максимально надійно і повністю герметично.

01-022


Монтаж трубопроводів систем опалення здійснюється поетапно:

  • Попереднє складання деталей у великі вузли;
  • Підйом і установка вузлів на опори і підвіски;
  • З’єднання вузлів між собою;
  • Перевірка та уточнення положення змонтованого трубопроводу.

В процесі роботи монтаж водопроводу ув’язується з технологічною послідовністю установки іншого теплового обладнання і конструкцій приміщень. Монтаж трубопроводів починають з основних магістралей, а потім виконують відгалуження до обладнання.

01-023


Монтаж опалення, реставрація та модернізація старих опалювальних систем в компанії «Фенікс-Інстал»

Якщо ви вирішили забезпечити власний будинок надійною системою теплопостачання та бажаєте, щоб на всіх етапах роботи були виконані бездоганно, відповідали вимогам безпеки, а обладнання працювало максимально ефективно, вам навряд чи вдасться виконати весь комплекс робіт самостійно. Установка і підключення котлів, радіаторів, прокладка магістральних труб теплопостачання може бути виконана тільки фахівцями на професійному обладнанні.

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує установку всіх систем і вузлів сучасної системи теплопостачання на будь-якому етапі, а також модернізацію та реконструкцію старих систем в приватних будинках, квартирах, офісах і промислових приміщеннях. Завдяки партнерській програмі з постачальниками кращого європейського та вітчизняного обладнання, ми можемо зробити замовникам найактуальніші пропозиції на ринку послуг з теплопостачання України. Наші фахівці мають достатній досвід і знаннями, щоб виконати монтажні роботи всіх вузлів систем і магістралей тепломережі будь-якої складності.

Ми допоможемо підібрати обладнання для вашої системи опалення, встановити котли, розрахувати і підібрати опалювальні радіатори і прокласти магістральні теплопроводи з матеріалу, який ви виберете. Ви будете приємно здивовані відповідністю якості наших послуг і їх вартістю. Користуючись послугами компанії «Фенікс-Інстал», ви заощадите кошти і час. Роботи будуть виконані в обумовлені терміни, і відповідати всім санітарним нормам, вимогам безпеки та енергоефективності.


02-034

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією «Фенікс-Інстал» – альтернатива центрального теплопостачання. Грамотний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ