Займаючись облаштуванням комфорту в своїй оселі, в першу чергу потрібно подбати про тепло в приміщенні. Нарівні з традиційним облаштуванням дому радіаторним обігрівом, в останні роки значною популярністю користуються системи «тепла підлога». Можливе використання двох систем одночасно, в залежності від кліматичних умов домоволодіння та побажань його мешканців.

Володарі таких систем мають можливість завжди тримати ноги в теплі, що запобігає простудним захворюванням. Вони також отримують можливість контролю над температурою в помешканні і створенні здорового мікроклімату. Тепла підлога не пересушує повітря в приміщенні, а система опалення не впливає на рівень вологості, створюючи додаткову зону комфорту для дорослих, дітей та людей з ослабленим імунітетом і чутливих до алергенів і подразників.

01-021


Водяна тепла підлога

Маючи традиційну систему опалення, можна додатково встановити водяну теплу підлогу. Принцип роботи її досить простий: на підлозі розташовуються гнуті труби невеликого діаметру, по яких подається гаряча вода з системи централізованого опалення або котельної установки. Тепловий потік проходить через труби, потім через шар стяжки, що представляє собою гріючу плиту, а також через покриття підлоги і передається в навколишнє середовище. Підпільне водяне опалення віддає тепло рівномірно, що має велике значення для приміщень з різним рівнем стель. Зазвичай конвективні потоки в високих приміщеннях збирають тепло вгорі, створюючи, таким чином, різницю температур в зоні знаходження людей до 7-8 градусів.

Системі теплих водяних підлог властива саморегуляція. Будь-яке зростання температури повітря в приміщенні призводить до падіння віддачі підпільного опалення та, тим самим, до реакції протидії зростанню температури. При постійній витраті води в гріють контурах, це спричинить зростання температури води на виході і до економії енергії джерела тепла, оснащеного автоматикою для управління теплоносія. В системі опалення підлоги перекриття добре ізольовані, що зменшує втрати тепла.

01-022


Замовити установку теплої підлоги в компанії «Фенікс-Інстал»

Система теплих водяних підлог передбачає прокладку в шарі бетонної стяжки змійовиків нагрівальних труб, по яких буде подаватися теплоносій. Якість опалювання буде залежати від виконання робіт та проведення заходів з:

  • Вирівнювання підлоги;
  • Вибору і укладання утеплювача;
  • Створення підкладки з фольгованого шару;
  • Укладання армованої сітки;
  • Вибору матеріалів для теплої підлоги та проведення монтажних робіт.

Монтаж теплих водяних підлог вимагає спеціальних навичок і знань, тому, якщо ви вирішили у власному будинку реалізувати опалення подібним методом, слід звертатися виключно до професіоналів.

Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» позбавлять вас від необхідності займатися розрахунками про потрібну кількість матеріалу і обсязі робіт, розраховувати та підбирати обладнання,  проводити монтажні роботи. Наші співробітники зроблять вам найактуальніші пропозиції по монтажу теплої підлоги, виходячи з ваших можливостей. Завдяки партнерській програмі з постачальниками європейського та вітчизняного обладнання, ви гарантовано отримаєте теплу підлогу в бездоганному виконанні за розумною ціною. Робота по монтажу труб, модулів підмішування і колекторних груп та переходів буде проведена швидко і якісно. Монтаж виконується  професійними фахівцями, що мають величезний досвід і знання в сфері теплопостачання.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією «Фенікс-Інстал» – альтернатива центрального теплопостачання. Грамотний розподіл енергоресурсів, вибір найбільш ефективного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету з можливістю отримати найактуальніші пропозиції на ринку послуг теплопостачання України.

01-023

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ