Система опалення в кожному будинку є найважливішою комунікацією, від якості та продуктивності якої залежить комфорт і здоров’я людей. Необхідність створення автономної системи опалення для багатьох власників будинків і котеджів є актуальним питанням. Також важливим є створення систем опалення в багатоповерхових будинках, офісах і адміністративних будівлях, заміни застарілого обладнання на більш енергоефективне і продуктивне. Створити в будинку комфортний температурний режим непросто. Якісне рішення даного завдання потребує проведення цілого комплексу робіт, включаючи:

  • Розрахунок систем опалення будинку;
  • Підбір обладнання;
  • Безпосереднє виконання робіт по установці всіх необхідних компонентів;
  • Тестування і введення в експлуатацію.

Для того, щоб забезпечити максимальну ефективність і економічність функціонування систем опалення, а також виключити ймовірність появи збоїв або відмови її компонентів, важливо, щоб виконання монтажу обладнання виконувалося на професійному рівні.

01-011


Монтаж систем автономного опалення виконується з урахуванням особливостей підключення інших інженерних комунікацій так, щоб забезпечити їх якісну, безперебійну і безпечну для людини взаємодію. Ключовим моментом в наданні послуги з монтажу опалення є вибір типу системи – від цього буде залежати і вартість, і ефективність її експлуатації. Також в більшості випадків встановлюється опалення, в якому в якості теплоносія використовується вода. Тому додатково стоїть завдання вибрати вид джерела тепла для системи. Підігрів води здійснюється котлом, який може бути газовим, електричним, твердопаливним або комбінованим. Крім того, потрібно правильно здійснити монтаж магістралей і вибрати тип і кількість опалювальних радіаторів. У будь-якому випадку важливо, щоб монтаж опалення виконувався сертифікованим обладнанням, досвідченими працівниками із суворим дотриманням всіх вимог проектної документації. Тільки в цьому випадку можна гарантувати якість результату.

01-013


Компанія «Фенікс-Інстал» – кваліфікований монтаж систем опалення під ключ, Київ

Наші фахівці мають високу кваліфікацію, володіють всіма навичками і знаннями, необхідними для якісного створення інженерних комунікацій. Монтаж систем опалення від компанії «Фенікс-Інстал» – це комплексне обслуговування, спрямований на створення продуктивних, ефективних, надійних і безпечних опалювальних комунікацій. Ми виконуємо монтаж опалення під ключ в кілька етапів: виробляємо попередній розрахунок системи, підбір обладнання, монтаж всіх вузлів і магістралей теплопостачання, встановлюємо, тестуємо технічні системи. На всіх етапах виконання робіт присутність замовника не вимагається. Наші клієнти приймають готові системи і присутні вже на пусконалагоджувальних заходах.

Послуги з монтажу опалення розпочинаються з виїзду фахівців для оцінки обсягу робіт. На даному етапі виконується обмір приміщень, первинний огляд, загальна оцінка проекту, консультування замовника з виникаючих питань. Далі послуги з монтажу системи опалення припускають розрахунок майбутніх комунікацій, характеристик обладнання та навантаження на нього, визначення передбачуваної комплектації, а також розташування комунікацій. За результатами замовник отримує повністю готові схеми, що включає в себе детальну інформацію про те, як повинен виконуватися монтаж систем опалення в організації або житловому приміщенні, а також всі необхідні схеми та інструкції по експлуатації.

Заключний етап – монтаж систем опалення, який передбачає доставку необхідного обладнання, складання окремих елементів, прокладку труб, установку котлів, радіаторів та іншого обладнання. Роботи вважаються завершеними тільки після технічних випробувань опалювальних систем. Все обладнання встановлюється завдяки партнерській програмі за ціною прямого постачання від європейських і вітчизняних постачальників. Кваліфіковані співробітники нашої компанії можуть забезпечити установку систем опалення будь-якої складності. Пропонуючи монтаж системи опалення, ми працюємо з повітряними, водяними, настінними і підлоговими комунікаціями.

Економічне автономне опалення приватного будинку, квартири, промислового приміщення з компанією «Фенікс-Інстал» – альтернатива центрального теплопостачання. Енергоефективний розподіл теплоресурсів, вибір найбільш якісного обладнання, створення максимально продуктивною автономної системи опалення та економія бюджету забезпечать системи теплопостачання від «Фенікс-Інстал».

01-012

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ