Чистка бойлерів є регламентним видом обслуговування, який продовжує експлуатаційний термін обладнання. На поверхні водонагрівача поступово з’являється накип, що утворюється від розпаду солей кальцію і магнію під час підігріву води. Чим жорсткіше вода, тим інтенсивніша швидкість утворення відкладень. Накип грає роль теплоізолятора, що знижує продуктивність приладу і веде до збільшення витрат електроенергії.

Компанію «Фенікс-Інстал» проводить професійне обслуговування водонагрівальних бойлерів, а також теплообмінників газових колонок та котлів. Ми використовуємо сучасні засоби очищення, які забезпечують збереження дорогого обладнання і відновлюють робочі характеристики приладів до показників, заявлених виробником.

Коли потрібно чистити водонагрівальні прилади

Виробники бойлерів і газових колонок в технічних паспортах вказують терміни обов’язкового обслуговування обладнання. Як правило, воно проводиться один раз в 1-2 роки. Але, з урахуванням якості води в магістралях, ознаки, що вказують на таку необхідність, можуть з’явитися раніше:

  • Істотно знижується температура води, що нагрівається, при зростанні споживання електроенергії або газу;
  • Під час роботи бойлера чути гуркіт і неприємний сірчаний запах;
  • Устаткування часто включається на підігрів;
  • Шумить циркуляційний насос, що подає воду в теплообмінник. Чути перебої в його роботі.

Більшість бойлерів оснащуються магнієвим анодом, який є захистом водонагрівальної ємності від корозії і повинен своєчасно замінюватися. Несвоєчасна заміна анода веде до іржавіння бака, утворення протікання і повного виходу приладу з ладу.

Обслуговування водонагрівальних приладів в «Фенікс-Інстал»

Конструкція сучасних водонагрівальних приладів розрахована на тривалу експлуатацію, і вартість її значна. Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на створенні та обслуговуванні інженерних мереж, проводить на професійному рівні сервісне обслуговування водонагрівачів, забезпечуючи їм надійність і довговічність. Чистка бойлерів і теплообмінників проводиться з використанням наступних технологій:

  • Механічне очищення ручним інструментом і промивка спеціальними сумішами;
  • Гідродинамічна чистка для видалення накипу із стінок обладнання струменем води високого тиску;
  • Хімічне очищення з використанням спеціальних бустерів, які вводяться в розчин для промивання.

Наші фахівці в процесі обслуговування водонагрівальних приладів виконують заміну магнієвих анодів, промивку клапанів, ревізію бака, ущільнювачів, перевірку заземлення та ін. Види сервісних робіт, передбачених регламентом.

Замовити чистку бойлерів і теплообмінників в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує приватним особам та організаціям послугу професійного сервісу водогрійного обладнання з проведенням чистки бойлерів і теплообмінників. Висока кваліфікація і великий досвід наших майстрів в обслуговуванні та ремонті водонагрівальних приладів, а також партнерські відносини з виробниками обладнання дозволяють запропонувати нашим клієнтам вигідні умови співпраці:

  • Повний комплекс регламентних робіт, що включають чистку бойлерів і теплообмінників, а також проведення поточного ремонту обладнання;
  • Доступні ціни на послуги професійного рівня;
  • Оперативне реагування на позаштатні ситуації і швидкий виїзд фахівця на об’єкти в Києві і регіоні.

Більш детальну інформацію про послугу та умови укладення договору можна отримати за телефонами, розміщеним на сайті «Фенікс-Інстал».

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ