До складу інженерних комунікаційних систем житлових, офісних і виробничих приміщень входять різноманітні сантехнічні прилади. Всі вони забезпечують комфорт при використанні сучасних благ цивілізації. Хоч би яким не був високотехнологічним сантехнічний прилад, у нього є кінцевий експлуатаційний ресурс, який може бути істотно скорочений поганою якістю води, засміченням або механічними пошкодженнями. Ремонт житла також часто пов’язаний з переплануванням, заміною унітазів і раковин, установкою нових душових кабін, ванн, приладів для нагрівання води та ін.

Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» на професійному рівні виконують заміну і установку всіх видів сантехнічних приладів, забезпечуючи їх надійну і безвідмовну подальшу експлуатацію. Як показує практика, самостійна установка, недотримання важливих вимог технології і рекомендацій виробників обладнання призведе до зниження якості роботи, поломки приладів або навіть до затоплення сусідів.

Що ми пропонуємо

Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» проводять весь комплекс монтажних  і демонтажних робіт по заміні наступного сантехнічного обладнання:

  1. Підлогових унітазів з горизонтальним, вертикальним і косим випуском, з бачком «компакт», системою інсталяції, прямим і зворотним змивом.
  2. Збірних і моноблочних душових кабін з відмінною конструкцією піддонів, а також додатковим функціоналом.
  3. Підвісних, кутових, вбудованих мийок, умивальників типу «тюльпан», з цоколем і тумбою. Ми працюємо зі склом, металом, каменем, фаянсом, полімерами і керамікою.
  4. Керамических, чавунних, акрилових і кам’яних ванн будь-яких форм і розмірів.
  5. Приладів накопичувального або проточного дії для підігріву води.

Ми також виконуємо роботи, пов’язані із заміною змішувачів, сифонів, запірної арматури, водоподводящих, зливних труб та ін.

Замовити заміну унітазу, ванни, умивальника в Києві

Власникам житлових, офісних приміщень, комерційних і розважальних закладів, які потребують професійної заміні сантехнічних приладів, компанія «Фенікс-Інстал» пропонує послугу встановлення сучасного обладнання для ванн, туалетів, душових, кухонь.

Висока кваліфікація наших фахівців, використання якісної фурнітури, фітингів і витратних матеріалів забезпечує високу якість проведення робіт. Ми пропонуємо доступні ціни на весь комплекс монтажних і  демонтажних  робіт, а також гарантуємо дотримання всіх технологічних нормативів.

Уточнити умови укладення договору та отримати додаткову інформацію про послуги в «Фенікс-Інстал» можна за контактними телефонами, розміщеним на сайті компанії.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ