Експлуатація і ремонт систем водопроводу та каналізації регламентується ДБН В.2.5-64:2012, ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012, а також відомчими нормативами. Існують планові терміни ревізії, ремонту каналізаційних трубопроводів і заміни їх ділянок. У цей період проводиться виявлення зношених ділянок магістралей та заміна їх новими трубами. Встановлений виробником робочий резерв труби може бути істотно зменшений складними умовами експлуатації інженерних мереж, механічними пошкодженнями, засміченням або помилками при проведенні монтажних робіт.

Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на монтажі, обслуговуванні та ремонті інженерних мереж цивільних, комерційних і промислових об’єктів, виконує весь комплекс робіт по відновленню функціональності каналізаційних магістралей. Наші досвідчені фахівці оперативно відреагують на аварійні ситуації (засмічення, протікання) та запропонують індивідуальні рішення для планового ремонту каналізаційних трубопроводів.

Причини пошкоджень систем водовідведення

У системах водовідведення будівель найбільш часто зустрічаються такі несправності, як засмічення трубопроводів і гідрозатворів, пошкодження внутрішніх і зовнішніх стінок труб, запірної арматури, неприємний запах та шум в системі водовідведення. До загальних причин пошкодження каналізаційної системи і порушення її функціонування відносяться:

  • Корозійні процеси в чавунних системах, які в перспективі ведуть до її прориву;
  • Тріщини в пластикових і поліпропіленових трубах якщо температура води перевищує номінальні показники для матеріалу.

Будь-який тип труб, незалежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, може давати протікання через надмірне внутрішнього тиску води в системі або перевищує допустимі нормативи міцності ваги грунту, якщо магістраль прокладена під землею.

Як проводиться заміна труб каналізації

Незалежно від матеріалу, з якого виготовлені зливні труби, застосованої технології монтажу або призначення об’єкта, ремонтні роботи по повній або частковій заміні каналізаційної магістралі проводиться з урахуванням наступних правил:

  1. Заміна ділянок трубопроводів виконується знизу вгору;
  2. Труби стояків каналізації замінюються виключно на якісні бездефектні аналоги з точним дотриманням розмірів;
  3. Розтруби монтуються назустріч напрямку руху води;
  4. Встановлюється коректний нахил для внутрішньої і зовнішньої частини системи каналізації, який перешкоджає утворенню засмічення труб.

Оформлюючи замовлення на ремонт або заміну каналізаційних труб в нашій компанії, ви можете бути впевнені в якості проведення всього комплексу робіт і відповідності вимогам діючим нормативам.

Послуга ремонту і заміни труб каналізації в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує власникам приватного житла, комерційних і виробничих організацій послугу планового, капітального, аварійного ремонту каналізаційних мереж з повною або частковою заміною труб. Ми здійснюємо:

  • Повний комплекс робіт, без залучення фірм-субпідрядників, і гарантуємо якість всього обсягу виконаного ремонту;
  • Використання в роботі виключно сертифікованих труб, фітингів, запірної арматури;
  • Ремонтні роботи професійного рівня за доступною ціною. Оптимізація ремонтної кошторису можлива завдяки партнерству з найбільш рейтинговими виробниками труб і наявності високотехнологічної матеріально-технічної бази;
  • Всі типи ремонту каналізації з виїздом на об’єкти різного призначення Києва і регіону.

Більш детальну інформацію про послугу можна отримати, зробивши дзвінок в офіс нашої компанії за телефонами, розміщеним на сайті.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ