Серед всіх видів інженерних мереж системи холодного і гарячого водопостачання частіше за інших мають потребу в ремонті. Це пов’язано, як з інтенсивністю їх експлуатації, так і з якістю води, в якій розчинені солі, що утворюють осад на стінках трубопроводів.

З метою продовження терміну експлуатації мереж ХВП і ГВП рекомендовано виконувати регламентне обслуговування і плановий ремонт, який включає діагностику трубопроводів, виявлення зношених ділянок і проведення заміни труб та фітингів, що вийшли з ладу. Навіть найнадійніші системи вимагають регламентного проведення сервісних робіт, які позитивно впливають на ефективність роботи систем водопостачання.

Причини пошкоджень систем водопостачання

Залежно від конфігурації водопровідної мережі, способу забору води і доставки її до споживача, до порушень цілісності магістралей можуть привести:

  • Пошкодження цілісності внаслідок розвитку корозійних процесів, обмерзання труб, механічних деформацій під час виконання будівельних робіт та ін .;
  • Розстикування труб через їх зміщення (відсутність піщаної подушки, тиску ґрунту), неякісна зварювання, знос фітингів;
  • Видалення накипу на внутрішніх стінках труб, якщо в системі не були встановлені фільтри очищення води;
  • Ліквідація засмічень.

Гідравлічні удари, зношені прокладки, неякісний монтаж і неправильно встановлені кріплення призводять до виникнення шумів і сторонніх звуків в системі, що також вказують на несправності, які потребують невідкладної ревізії та ремонту водопроводу.

Ремонт і сервіс систем водопроводу в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на проектуванні та монтажі інженерних мереж, виконує комплекс робіт по професійному обслуговуванню і ремонту систем гарячого й холодного водопостачання. Наші фахівці проводять всі види планового сервісу, поточного, аварійного ремонту трубопроводів і обладнання.

На об’єктах цивільного і промислового призначення ми виконуємо:

  • Усунення аварійних протікань з ліквідацією причин їх виникнення;
  • Монтаж додаткових елементів систем з установкою фільтрів, розводок та ін.;
  • Екстрене прочищення трубопроводів;
  • Встановлення лічильників витрати холодної і гарячої води.

Компанія «Фенікс-Інстал» проводить всі види професійного ремонту та обслуговування мереж ХВП / ГВП з гарантією якості виконання робіт. Наші фахівці в будь-який зручний час готові виїхати на об’єкт, виконати діагностику мереж, а також провести плановий або аварійний ремонт водопровідних мереж.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ