Засмічення каналізації – проблема, що виникає в інженерних мережах при порушенні правил їх експлуатації або у зв’язку з нерегулярним профілактичним обслуговуванням. Засмічення – це проблема, яка потребує негайного реагування і швидкого усунення. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» можуть вирішити задачу очищення каналізаційних магістралей і впоратися з проблемами самого складного рівня.

Механічне прочищення каналізації проводиться у разі складного засмічення – потрапляння в труби будівельного сміття, предметів гігієни і навіть проростання коренів дерев. Процес очищення полягає в руйнуванні засмічення в результаті впливу на нього спеціального обладнання з механічними насадками. Можливість застосування насадок різного діаметру і конструкції дозволяє чистити труби діаметром від 40 до 100 мм, як у внутрішніх, так і зовнішніх магістральних мережах. Механічні насадки забезпечені подрібнювачами, які ліквідують засмічення, а подача води сприяє виведенню сміття з труб.

Послуга механічного очищення каналізації в компанії «Фенікс-Інстал»

Незважаючи на появу високотехнологічних методів чищення каналізації, механічне видалення сторонніх предметів з магістральних труб є ефективним, а іноді і незамінним способом впоратися з неприємною ситуацією засмічення. Фахівці компанії «Фенікс-Інстал» мають великий досвід і сучасне обладнання, щоб вирішити задачу ліквідації засмічень каналізації найскладнішого рівня.

Механічне очищення виконується із застосуванням спеціального електромеханічного обладнання, яке впорається з будь-якими видами засмічень внутрішньо будинкових і зовнішніх каналізаційних мереж. Спеціальні спіральні секції та насадки швидко витягнуть з труб сторонні предмети і відновлять роботу каналізаційних мереж.

З метою недопущення аварійної ситуації, фахівці нашої компанії виконають профілактичне очищення труб в житлових багатоквартирних приміщеннях, заміських будинках і виробничих комплексах.

Компанія «Фенікс-Інстал» вже більше 15 років надає послуги на вітчизняному ринку по монтажу і професійному обслуговуванню каналізаційних інженерних мереж. Наші переваги:

  • Оперативне реагування, якісне та швидке обслуговування;
  • Наявність професійного обладнання;
  • Колектив висококваліфікованих і відповідальних працівників;
  • Самі конкурентні ціни на послуги на вітчизняному ринку;
  • Гарантія якості виконаних робіт.

Для того, щоб знати більше про механічне очищення каналізаційних мереж в нашій компанії, її вартість та якість, можна скористатися телефонами, зазначеними в розділі «контакти».

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ