Обстеження систем опалення та ГВП на предмет витоків в прихованих трубопроводах із застосуванням тепловізора – це один з швидких і недорогих методів, що дозволяють достоменно знати про стан тепломереж та їх енергоефективність. Підозрюєте, що в магістралі системи опалення вашого будинку повітряна пробка, тепла підлога пошкоджена, а затишок порушує зона холодного повітря? Обстеження тепловізором – це можливість точно визначити зони тепловтрат, а також встановити місця несправностей прихованих інженерних комунікацій.

Компанія «Фенікс-Інстал» надає послугу діагностики комунікаційних мереж за допомогою тепловізора. Такий аудит дозволяє швидко обстежити тепломережі і отримати термограмму в PDF-форматі, на якій візуально відзначені всі проблемні зони. Кожен знімок чітко зазначає ділянку конструкції, що потребує доопрацювання або ремонту. Наші фахівці супроводжують зображення коментарями з поясненнями та рекомендаціями щодо оптимального виправлення дефектів.

Завдання діагностики опалювальних систем тепловізором

Основною проблемою в обстеженні інженерних мереж є те, що опалювальні труби часто розміщують в стяжках або під оздобленням ГКЛ. Це ускладнює доступ до труб, а технологічні несправності проявляються в протіканнях, джерело яких важко виявити. І тільки на етапі серйозних несправностей системи помітно зниження ефективності обігріву, з’являються зони вогкості з цвіллю. Часто власники приміщень, не маючи точного уявлення про схему укладання труб, особливо в системах теплих підлог, можуть випадково пошкодити цілісність мереж під час проведення ремонтних або монтажних робіт. В цьому випадку діагностика тепловізором буде єдиною можливістю визначити проблемне місце в тепломережі.

Неруйнуюче обстеження мереж опалення та ГВП тепловізором – це можливість об’єктивно оцінити термоізоляційні якості огороджувальних конструкцій, виявити місця енерговитрат, перевірити цілісність систем і прихованих комунікацій. Іноді власники приміщень підозрюють про наявність витоків в системах опалення або недостатньої тепловіддачі радіаторів, але візуально виявити проблемні зони і локалізувати несправність не мають можливості через обмежений доступ до комунікацій. Термограма при обстеженні тепловізором наочно покаже, де розташовуються протікання, приховані зони зволоження конструкцій і інші дефекти. Обстеження тепловізором дозволить визначити точну схему ліній прокладки опалювальних труб, місця засмічень в радіаторах, зони витоку тепла та ін. дефектів при проведенні ремонту або встановленні нового обладнання.

Переваги діагностики тепломереж із застосуванням тепловізора

Застосування методу обстеження систем опалення за допомогою термозйомки дозволяє:

  • Точно визначити рівномірність прогріву контурів і забезпечити у всіх приміщеннях комфортну температуру;
  • Визначити місця засмічень і повітряних прорбок в радіаторах опалення, дізнатися настільки вони ефективно працюють у встановленій системі;
  • Знати температурний режим нагрівального обладнання (котлів, бойлерів).

Даний метод енергоаудиту приміщень відрізняється великою точністю і об’єктивністю. Обстеження не займає багато часу, а послуги діагностики тепловізором доступні навіть сім’ям з невеликими доходами.

Замовити обстеження опалювальних систем тепловізором в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує актуальну послугу енергоаудиту приміщень в Києві та регіоні за допомогою сучасних мобільних тепловізорів. З нашою допомогою кожен власник будинку або квартири буде знати, наскільки ефективно працює опалювальне обладнання, зможе визначити якість ремонту або монтажу мереж, а при покупці житла буде впевнений, що взимку в приміщенні буде тепло і затишно.

Зйомка тепловізором в компанії «Фенікс-Інстал» – швидка процедура, яка не займе більше однієї години. Ви призначаєте зручний час для проведення аудиту, готуєте приміщення, і в режимі реального часу отримуєте знімок термограмми, на якій видно області критичних температур. Дзвінок для заявки на обстеження ваших квартир, котеджів, офісних приміщень тепловізором – найкраща профілактика виникнення аварій в системах опалення та економії витрат при оплаті комунальних послуг.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ