Гідродинамічна прочищення труб – це інноваційний метод відновлення внутрішніх і зовнішніх магістральних мереж водопроводу та каналізації в житлових, виробничих приміщеннях, адміністративних і торгових центрах. Процес очищення виконується за допомогою подачі в систему води під тиском до 190 Мпа за допомогою промивної апаратури зі спеціальними насадками для різних типів засмічень.

Потік води, що рухається з великою швидкістю під високим напором, дозволяє прибирати не тільки сторонні предмети, що засмічують трубу, а й ліквідувати утворений на її стінках наліт іржі і вапняних відкладень. При гідродинамічної прочищення не використовуються хімічно активні речовини, тому такий спосіб є екологічно безпечним. Спеціаліст, який виконує роботу, має можливість регулювати діапазон робочого тиску води, а також вибирати насадки, за допомогою яких виконується очищення. Така технологія дозволяє відновлювати працездатність і збільшувати термін експлуатації навіть старих трубопровідних мереж.

Очищення трубопроводів гідродинамічним способом, переваги проведення процедури в компанії «Фенікс-Інстал»

Процес очищення труб гідродинамічним способом здійснюється, завдяки створюваній напірним струменем води реактивній тязі. Насадка здійснює подачу води, як вперед, так і назад, що дозволяє одночасно проштовхувати прилад по трубі і ефективно очищувати її стінки від накипу.

Промивання труб гідродинамічним способом є затребуваною і популярною послугою, яку надають фахівці компанії «Фенікс-Інстал». Така процедура дозволяє:

  • Провести ефективну очистку навіть при максимальному засміченні трубопроводу;
  • Прочистити труби без необхідності виконання демонтажу магістралі;
  • Виконати очищення швидко в мінімально короткі терміни;
  • Провести роботи екологічно чисті і безпечні для людей і навколишнього середовища;
  • Мати коректний і щадний режим очищення для старих труб з виробленим робочим ресурсом.

Гідродинамічне прочищення каналізації застосовується з метою профілактики, дозволяючи підтримувати пропускну здатність зливів і зменшувати ризики виникнення аварійних ситуацій та засмічення трубопроводу.

Замовити послугу гідродинамічної очистки трубопроводу в компанії «Фенікс-Інстал», Київ

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує популярну і доступну послугу гідродинамічної очистки магістральних трубопроводів в житлових, громадських і виробничих приміщеннях. Наші водострумні апарати високого тиску ефективно справляються з усіма видами засмічень, а їх компактність і мобільність дозволяє виконувати якісне прочищення труб навіть у самих важкодоступних місцях. Клієнти, які звертаються за послугою в нашу компанію, отримують:

  • Оперативність виконання робіт, виїзд майстра для попереднього обстеження;
  • Високоякісне прочищення і відновлення працездатності трубопроводів будь-якого призначення;
  • Професійну послугу з гарантією якості робіт за саму конкурентну ціну на вітчизняному ринку;
  • Швидке і ефективне проведення профілактичних або аварійних робіт;
  • Можливість прочищення труб діаметром від 50 до 150 мм.

Щоб знати більше про процедуру гідродинамічної очистки труб, вартості послуг і гарантії виконання робіт, користуйтеся телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на нашому сайті.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ