Акустичний моніторинг інженерних мереж водопостачання – це новий метод обстеження трубопроводів, що працюють під тиском, доступ до яких утруднений шаром ґрунту, води або будівельними конструкціями. В процесі експлуатації трубопроводів утворюються робочі дефекти – стоншення стінок труб, тріщини, порушення герметичності з’єднань, які призводять до витоку води, збільшення об’єму використаного ресурсу та додаткових витрат на комунальні послуги.

Актуальне завдання пошуку місць витоку в трубах, що подають питну, технічну воду, а також в магістралях теплопостачання, вирішують фахівці компанії «Фенікс-Інстал» з використанням акустичних течошукачів. Устаткування дозволяє вести пошук і точно визначати локацію витоків води в підземних трубопроводах. Якщо показники витрати води необґрунтовано збільшені, а видима частина магістралі функціонує нормально, послуга пошуку дефектів трубопроводу течошукачем Mikron3, яку надає наша спеціалізована фірма, допоможе вирішити задачу швидкого і ефективного ремонту з мінімальними витратами.

Як проводиться пошук протікання

Суть технології пошуку витоків полягає в тому, що витікаючи з дефектних зон вода створює акустичні шуми, які можна зафіксувати на самому трубопроводі або з поверхні ґрунту. Для уловлювання сигналу уздовж діагностуємої ділянки в штатних точках доступу (гідранти, клапани) встановлюються реєстратори і датчики, здатні вловлювати вібрацію, створювану акустичними сигналами від протікання. Місце витоку визначається по максимальному рівню сигналу в смузі частот, яка залежить від типу трубопроводу, його конфігурації і умов прокладки.

Акустичні сигнали, зареєстровані датчиками, передаються через канали зв’язку 3G, GPRS або SMS на наземний мікрофон і надходять для подальшої обробки в блок оператора течошукача. Мікрофон з технологією широкосмугового визначення низькочастотних шумів дозволяє визначати місця «тихих» витоків і фіксувати дефектні зони на початковій стадії руйнування стінок труб.

Результати обстеження виводяться на дисплей з функцією миттєвого заморожування сигналу для можливості його точного інтерпретування. Оператор в навушниках просувається з течошукачем уздовж магістралі, прослуховуючи сигнали і фіксуючи отриману з дисплея інформацію. Таким чином, швидка і точна діагностика труб за допомогою акустичного обладнання дозволяє виявити витік води на ранній стадії, до того, як він перетвориться в аварію на тепломережах або магістралях водопостачання.

Замовити інспекцію труб водо- і теплопостачання течошукачем в Києві

Комунальні служби та приватні особи, які потребують профілактичної діагностики мереж водопостачання та опалення в Києві, можуть скористатися послугами пошуку протікання акустичним течошукачем в компанії «Фенікс-Інстал». Ми пропонуємо ефективні та доступні послуги, які дозволять замовнику:

  • Організувати швидкий і точний пошук витоків води в трубах із застосуванням не руйнуючої технології акустичного обстеження;
  • Мати уявлення про робочі характеристики трубопроводів для можливості планування поточного ремонту, запобігання аварій в системах водопостачання і тепломережах;
  • Отримати на руки документальне підтвердження виявлених дефектів трубопроводів для можливості ефективного і економного проведення ремонтних робіт;
  • Замовити у професійного виконавця усунення неполадок роботи інженерних мереж за чесною ціною.

Дізнатися більш детальну інформацію про пошук протікання і додаткові послуги в «Фенікс-Інстал» можна з використанням контактних телефонів, здавалося на сайті нашої компанії.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ