Всі компоненти інженерних мереж, обладнання газо-, водопостачання і каналізації потребують регламентному обслуговуванні. При цьому обстежується стан трубопроводів, виконується пошук і усунення явних та прихованих дефектів (тріщин, засмічень, протікання). Сервісні роботи включають комплекс робіт з підтримки ефективності роботи нагрівального і опалювального обладнання – чищенні ТЕНів від накипу та відкладень, звільнення пальників і камер котлів від нагару. Після пошкоджень або в результаті закінчення терміну служби змінюються сантехнічні прилади, ділянки трубопроводів, фітинги та арматура.

Сервісне обслуговування спрямоване на підтримку інженерних систем в працездатному стані, продовження їх заявлених технічних показників і терміну експлуатації, а також можливості знизити ризики виникнення аварій. Компанія «Фенікс-Інстал», що спеціалізується на проектуванні та монтажі систем газо-, водопостачання і каналізації, виконує весь комплекс регламентних і позапланових сервісних робіт.

Комплекс сервісних послуг в «Фенікс-Інстал»

Високотехнологічне обладнання, великий досвід в проведенні планових та аварійних ремонтних робіт фахівців дозволяє запропонувати нашим клієнтам послуги обслуговування систем професійного рівня. Їх перелік включає:

 1. Діагностику, ендоскопію трубопроводів із застосуванням тепловізорів та комп’ютерної телеметрії;
 2. Усунення засмічень і протікання будь-якої складності;
 3. Ремонт, заміна труб, фітингів систем ХВП і ГВП
 4. Ремонт, заміна труб каналізації;
 5. Заміна унітазів, інсталяцій, умивальників, душових кабін, піддонів, ванн та ін. сантехнічного обладнання;
 6. Ремонт чистка електро-, газових і твердопаливних котлів;
 7. Чистка бойлерів і теплообмінників.

Для виконання робіт застосовується новітнє обладнання, а також спеціальні інструменти, що забезпечують дотримання технології проведення сервісного обслуговування і дозволяє виконавцям гарантувати його якість.

Замовити сервісне обслуговування систем ХВП, ГВП, каналізації та опалення в Києві

Компанія «Фенікс-Інстал» пропонує комплекс професійних послуг приватним особам та організаціям для проведення на цивільних і промислових об’єктах сервісного обслуговування інженерних комунікацій. Завдяки наявності сучасної матеріально-технічної бази і досвідченого персоналу, постійно підвищує кваліфікацію, ми забезпечуємо нашим замовникам:

 • Виконання комплексу планового обслуговування систем, обсяг і терміни якого встановлені галузевими нормативами і держстандартів;
 • Проведення аварійних робіт з відновлення роботи магістралей і устаткування водопостачання, опалення та водовідведення;
 • Використання в роботі професійного обладнання та матеріалів від рейтингових виробників;
 • Доступну вартість послуг професійного рівня з гарантією якості всіх виконаних робіт;

Виїзд на об’єкти в Києві і інші регіони України.

Залишилися питання про умови укладення договору та вартості обслуговування інженерних систем? Користуйтеся контактними телефонами, зазначеними на сайті нашої компанії або залиште електронну заявку на зворотний дзвінок.

Замовити послугу

Перейдіть на сторінку зворотнього зв’язку.

Замовити послугу

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ