Поняття «сантехнічні прилади» є досить об’ємним і включає велику різноманітність різного устаткування. До цієї групи приладів відносяться ванни і душові кабінки, унітази, біде, інсталяції, умивальники, мийки, змішувачі, сифони і багато іншого обладнання, що забезпечує можливість створювати затишок і комфорт в будинку.

Намір зробити ремонт або перепланування в житлових / побутових приміщеннях часто пов’язано з необхідністю замінити застарілі або вичерпавших робочий ресурс сантехнічні прилади новим обладнанням. Вибір, встановлення та підключення таких високотехнологічних приладів, як інсталяції, ванни джакузі або кабіни для душа вимагають не тільки точного виконання технології підключення, але і застосування спеціального інструменту.

Як правильно вибрати сантехніку – 5 порад від Фенікс Інстал

На ринку сантехніки постійно з’являються більш досконалі і високотехнологічні новинки, і покупцеві іноді складно зорієнтуватися в їх практичності. Вартість сантехнічного обладнання досить висока, тому вибирати предмети побуту краще підготовленим. Ми рекомендуємо всім, хто вирішив замінити сантехніку, використовувати наші нескладні поради при виборі нового обладнання:

  1. При виборі побутового приладу слід враховувати такі фактори, як зручність, комфорт і гігієнічність. Стиль, форма і розмір підбираються залежно від особистих переваг і можливостей приміщення.
  2. Якість – сантехнічними приладами користуються не один рік, і їх експлуатаційні властивості повинні зберігатися весь заявлений виробником термін. Навіть найвідоміші бренди мають демократичні лінійки сантехнічної продукції. Тому перевагу краще віддавати виробникам з хорошим рейтингом.
  3. Матеріал – для раковин, унітазів і біде кращим вибором буде сантехнічний фаянс або фарфор. Фаянс легше і дешевше, але відрізняється пористістю і зберігає експлуатаційні якості гірше порцеляни, яка більш стійка до механічних і теплових навантажень і проста у догляді. Композитні прилади легко обслуговуються, виглядають ефектно, але мають високу вартість. Скло модне і вишукане, але перед придбанням такого обладнання варто переконатися в хорошій якості гарту матеріалу. Плями на таких поверхнях добре помітні, тому їх треба буде обслуговувати щодня.
  4. Спосіб кріплення умивальників – настінні, фігурні і каскадні моделі відрізняються не тільки формою, а й способом підключенням змішувачів. Перш ніж придбати обладнання, краще проконсультуватися з фахівцем з питань монтажу.
  5. Вибір унітазу – відповідальне рішення, від якого буде залежати рівень комфорту і гігієни в вашому домі. Слід звернути увагу на метод зливу – краще, якщо він буде круговим, а також кут відведення води. Щоб уникнути зайвих переробок і підгонки труб при монтажі приладів, необхідно віддати перевагу унітазів з аналогічними параметрами.

При купівлі обладнання не забувайте оформляти на прилади гарантійні документи. Всі рейтингові виробники визначають експлуатаційні резерви сантехнічних приладів і дають на нього гарантію.

Монтаж сантехніки

Заміна сантехніки на нове обладнання – процес клопіткий і вимагає достатніх технічних знань. Перед встановленням приладів і монтажем інженерних комунікацій слід ретельно спланувати всі види робіт, не зайвим буде ознайомитися з типовими проектами приміщень в багатоповерхових будинках. Перш ніж здійснювати розведення труб, слід створити детальну схему (колекторних або послідовну), яка допоможе уникнути помилок в роботі і недоліків при розташуванні нових приладів. Наступними етапами проведення монтажних робіт є:

  1. Демонтаж старих труб і укладання нових магістралей закритим або відкритим способом. Від якості труб, фітингів, запірної арматури та встановлених фільтрів буде залежати термін і якість експлуатації нових сантехнічних приладів.
  2. Збірка, встановлення приладів на робоче місце – для неї потрібні спеціальні розмічальні інструменти, кріплення і установче електрообладнання. Кожен тип сантехнічних приладів має свої секрети монтажу, відхилення від технології може позначитися на функціональності обладнання.
  3. Підключення приладів до інженерних комунікацій потребують знань не тільки сантехніки, але і основ електрики. Тут також важливий процес дотримання технології та рекомендацій виробника, заявлених в технічному паспорті.

Якщо ви не впевнені в своїх силах, нічого не розумієте в зливах-переливах, прокладці труб і електрокабелів, у вас немає в господарстві спеціальних інструментів, краще довірити роботу по установці дорогою, а іноді і примхливої ​​сантехніки досвідченим фахівцям.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ