Новий тренд в дизайні – інсталяційні системи для планування та обладнання санвузла. Конструкції набувають величезну популярність, завдяки широким можливостям для максимально зручного і ергономічного розміщення сантехніки на обмеженій площі. Приставні й навісні монтажні системи дозволяють в невеликих ванних і туалетах встановити необхідну кількість сантехнічного обладнання, а також зробити кімнати більш гігієнічними і зручними в обслуговуванні.

У конструкції інсталяції інтегровані всі механічні елементи і комунікаційні лінії, завдяки чому санвузол або ванна стають більш естетичними і зручними. Сама система дозволяє встановлювати і монтувати сантехнічні прилади практично в будь-якому місці, що розширює можливість втілення різних дизайнерських ідей.

Типи інсталяційних систем

Крмплекти інсталяцій і відповідні їм сантехнічні прилади діляться на дві групи:

 • Рамкова – універсальна збірна система, що дозволяє при монтажі регулювати розміри і встановлювати устаткування, як на підлозі, так і на стіні. Конструкції ідеально підходять для маленьких ванних кімнат, суміщених з туалетом, дозволяючи розміщувати підвісні пристрої в кутку, на гіпсокартоних перегородках, і витримують навантаження до 400 кг. До недоліків можна віднести високу вартість;
 • Блокова – система має стандартні розміри і більш демократичну вартість. Конструкція є моноблочною, монтується виключно на несучу стіну. У комплекті інсталяції разом з рамою обов’язково повинні бути присутніми деталі кріплень, перехідники для колін змиву, змивні бачки і клавіші. При правильному монтажі і коректної установки такі системи зможуть доповнити інтер’єр в самому оригінальному дизайнерському стилі.

Переваги інсталяцій

Щоб створити проект санвузла, який ідеально поєднує комфорт і ергономіку, а також вирішити, яку техніку встановлювати – звичайну або навісну, слід знати переваги та недоліки інсталяцій. До плюсів інстальованих унітазів можна віднести:

 • Ергономічність – підвісна сантехніка економить місце і розширює можливості вирішення дизайнерських завдань;
 • Естетичність – комунікації в таких системах приховані за фальшстеной, тому приміщення має більш привабливий вигляд;
 • Звукопоглинання – завдяки особливостям конструкції зменшується рівень шуму в процесі змиву;
 • Гігієнічність, зручність обслуговування;
 • Надійність і довговічність – рамні інсталяції витримують навантаження до 400 кг, а блокові – до 150-200 кг.

До недоліків установки унітазів з інсталяціями можна віднести додаткові витрати на сантехніку і неможливість самостійно усунути несправності в разі їх виникнення. Але якщо врахувати, що обслуговування і ремонт будь-якого обладнання, в тому числі сантехніки, краще довіряти кваліфікованим фахівцям, то останнє зауваження навряд чи є істотним мінусом.

Як вибрати кращу інсталяцію

Віддаючи перевагу підвісній сантехнікці, вибирати інсталяції слід дуже ретельно. Обладнання не є дешевим, а демонтаж таких систем буде складним. Купувати підвісну сантехніку та інсталяції слід у одного виробника. Це гарантує надійність монтажу і довговічність всієї системи. Також при придбанні обладнання слід звертати увагу на:

 • Тип систем – якщо площа санвузла дозволяє встановити блочну інсталяцію, переплачувати за рамну конструкцію не має сенсу. У разі відсутності несучої стіни, вибирати інсталяції випливає з рамних систем;
 • Бренд – перед придбанням інсталяції є сенс почитати відгуки про рейтинг і набувати системи у рейтингових виробників;
 • Вартість – інсталяції у маловідомих виробників будуть дешевші, але тут високий ризик використання в конструкції неякісного металу. Вибирати систему необхідно з найкращим співвідношенням ціни і якості;
 • Зобов’язання – при виборі конструкції слід обов’язково знайомитися з умовами гарантії виробника.

Ви не можете вирішити, яка інсталяція буде практичною і довговічною? Перед придбанням обладнання запросіть профільного фахівця, який допоможе зробити кращий вибір.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ