Німецька компанія Duker є визнаним світовим лідером з виробництва каналізаційних систем з чавуну, її продукція давно стала символом надійності і якості. Труби, фітинги та різні фасонні елементи водовідвідних систем Duker виробляються виключно на території Германії відповідно до європейських та міжнародних стандартів EN 877 / DIN 19522. Виробництво ведеться по повністю завершеному циклу – від лиття до нанесення захисного покриття.

Значна вартість каналізаційного обладнання Duker окупається довгим терміном служби, легкістю і зручністю монтажу і високою надійністю і комфортом в експлуатації водовідвідних систем. Безшумна, не вимагає ремонту і спеціального обслуговування каналізація Дюкер, стійка до механічних пошкоджень і агресивних середовищ, розрахована на термін експлуатації не менше 50 років.

Безрострубна каналізація Duker SML

Труби Duker SML для установки мереж водовідведення всередині будівель виробляються з сірого чавуну, покриваються спеціальною ґрунтовкою червоно-коричневого кольору з товщиною шару 40 мкм. На внутрішню поверхню труб наноситься епоксидне захисне покриття товщиною 120 мкм. Завдяки такій конструкції трубопровід надійно захищений від впливу хімічно активних середовищ і деформаційних навантажень. Компактні фітинги, розроблені інженерами Duker, дозволяють скоротити час монтажу майже на 70%. Труби з’єднуються хомутами з полімерного каучуку EPDM і високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до деформаційних навантажень і підвищеного тиску.

Не дивлячись на те, що труби SML розраховані на установку внутрішніх мереж каналізації, їх при установці додаткової антикорозійного захисту широко використовують для обладнання підземних паркінгів та облаштування зовнішніх водостічних труб. Виробник пропонує для пристрою каналізаційних мереж труби і фітинги SML з розмірами від 40 до 400 DN. Фасонні сполучні елементи мають ідентичне трубах захисне покриття стандартної товщини і стандартні розміри.

Переваги продукції Duker SML

Високотехнологічне виробництво каналізаційних труб, постійний контроль якості на всіх етапах їх виготовлення, а також застосування власних розробок і постійне удосконалення технології дозволяє створювати системи Duker з високими технічними характеристиками. Безрострубна мережі Duker SML:

  • Легко монтуються – одне з’єднання виконується за 30 сек .;
  • Мають довгий термін служби – труби, фітинги і сполучні елементи безвідмовно експлуатуються понад 50 років, не вимагаючи ремонту та спеціального обслуговування;
  • Труби утворюють пожежобезпечні конструкції класу А1, які не горять і не є переносником полум’я;
  • Мають високий опір зносу і міцність. Показники міцності на розрив складають 150 МПа для фітингів і 200 МПа для труб. Міцність на стискання 3 4-кратне значення мінімальної міцності на розрив;
  • Мають безшумність в експлуатації завдяки ідеально гладкої внутрішньої поверхні і опору освіти нальоту на стінках труб.

Особлива конструкція і високі експлуатаційні якості дозволяють швидко змонтувати або розібрати ділянку каналізації, для чого потрібно всього лише зняти хомут і звільнити потрібний елемент. Труби повністю герметичні на стиках, а завдяки епоксидному покриттю можуть стійко переносити статичні і динамічні навантаження, а також високу температуру і тиск. Труби Duker SML зарекомендували себе як найбільш практичний і надійний матеріал для створення ефективних і безвідмовних систем водостоків у житлових, громадських будинках, на комерційних та виробничих об’єктах.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ