Переваги систем Тепла підлога Uponor

Теплі підлоги з водяним підігрівом – це одне із самих практичних рішень для створення систем опалення. Їх надійність і довговічність багато в чому залежить від якості використовуваних труб. Тепла підлога Uponor є високотехнологічною системою, яка об’єднує, як продуктивне теплопостачання, так і активне енергозбереження. Конструктивно така система теплопостачання включає термоізолятор, арматурні сітки і багатошарові композиційні труби. Для більш комфортної експлуатації теплі підлоги Упонор можуть керуватися дистанційно за допомогою бездротових електронних систем.

Труби Uponor зручні в монтажі і надійні в експлуатації, мають високу стійкість до впливу агресивних середовищ, мають відмінну гнучкістю, легким вагою і високими звукоізоляційні характеристики. Термін безаварійної експлуатації таких труб становить 50 років.

Продукція для теплої підлоги Упонор

Компанія поставляє кілька серій труб, з яких можна створити підлогове опалення, яке може експлуатуватися в різних умовах:

  • Труби із зшитого поліетилену Uponor Pex (Wirsbo) – їх внутрішній діаметр не зменшується з часом через корозію або заростання, як у металевих аналогів. Матеріал труб не втрачає свої властивості при контакті з будівельними матеріалами, інертний до хімічних добавок у воді і може амортизувати гідравлічний удар в 3 рази краще, ніж металеві труби;
  • Труби Uponor MLC (Unipipe) – йдуть в наборі з фітингами і додатковими аксесуарами, складають єдину систему, ідеальну для створення теплих підлог;
  • Труби Uponor Ecoflex – універсальні системи, які можуть бути використані для установки підлогового опалення, а також гарячого і холодного водопостачання. У кожному разі труби комплектуються колодязями відгалуження, подовжувальними комплексами, проходами, кінцевими запобіжниками і сполучними фітингами. Труби дозволяють транспортувати рідини як всередині, так і зовні будинків з мінімальною втратою температур.

Системи підлогового опалення Uponor – це труби з сполучними аксесуарами і комплексною програмою інструментів від одного виробника, що забезпечує високу надійність і якість монтажу. Високотехнологічні фітинги утворюють абсолютно герметичне з’єднання за рахунок ефекту пам’яті форми матеріалу. Після розширення кільце самообтискається навколо труби.

Переваги підлогових систем опалення Uponor

Системи тепла підлога Uponor підходять для монтажу систем опалення, як в новобудовах, так і реконструйованих будинках. Такий вид опалення добре впливає на здоров’я та самопочуття людини. Прихований монтаж дозволяє забути про прибирання пилу і бруду за радіаторами і виступаючими трубами, що створює ідеальні умови для людей, які страждають від алергії. Променисте тепло, що генерується системами поверхневого опалення Uponor, впливає безпосередньо на об’єкти, що знаходяться в приміщенні, минаючи проміжну стадію початкового прогрівання повітря. Це дозволяє отримати аналогічний рівень комфорту зі звичайними системами, але при температурі в приміщенні на 2 ° C нижче.

У числі переваг підлогового опалення Uponor:

  • Приховане енергоефективне рішення;
  • Комфортне променисте тепло на поверхні великої площі;
  • Сумісність з альтернативними джерелами енергії;
  • Висока надійність і довговічність систем;
  • Свобода дизайну та архітектури;
  • Легкий монтаж і можливість модернізації систем опалення.

Прогріваючи кожен сантиметр площі приміщення, в порівнянні з експлуатацією традиційних систем опалення, використання систем підлогового опалення Uponor дозволяє економити понад 10% витрат на енергоносії. Інтегрована система управління дозволяє регулювати температуру в кожній окремій кімнаті за допомогою унікальної фірмової технології автобалансування (ABT). Всі системи підлогового опалення Упонор використовують низьку температуру теплоносія, тому витрата енергоносіїв при обігріві приміщень значно менше, ніж у традиційних схемах опалення.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ