Uponor – це світовий лідер у виробництві устаткування для безпечного і довговічного водопостачання, а також енергоефективних систем опалення. Комплекс обладнання для водопостачання Uponor є продуктом інноваційних розробок і має особливі характеристики, завдяки яким ідеально підходять для подачі якісної питної води. Продукція Uponor відрізняється високою механічною міцністю, довговічністю і відмінною стійкістю до дії критичних температур.

Труби Uponor-PEX з ідеально гладкою внутрішньою поверхнею надають мінімальний опір руху по ним води, значно знижуючи втрати тиску в комунікаційній системі, а також перешкоджають утворенню на стінках вапняних відкладень. Фітинги Uponor відрізняються простим монтажем та високою надійністю. Колектори Uponor дозволяють змонтувати системи різної конфігурації виключають зміни тиску і витрати води на виході. Вся продукція забезпечена сертифікатами відповідності стандартам DVGW W 551, VDI 6023 і TrinwV «Гігієна водопостачання», пройшла тестування в Україні та відповідає вимогам СП 40-102-2000 «Проектування і монтаж трубопроводів систем водопостачання і каналізації з полімерних матеріалів».

Труби Uponor Pex

Труби Упонор виробляються за запатентованою технологією. В процесі виготовлення молекули поліетилену, вступаючи в хімічну сполуку, утворюють єдину тривимірну мережу високої щільності, що забезпечує безпрецедентну міцність труб, їх гнучкість і здатність матеріалу запам’ятовувати форму. Труби тестуються в умовах максимальних термічних і механічних навантажень: рідина подається 15 хвилин при t22 ° С, потім поступово її значення підвищуються до 95 ° С на 15 хвилин і виконується різке охолодження до 22 ° С.

Система водопроводу Uponor Pex відрізняється великим експлуатаційним ресурсом і тривалим терміном служби. Але навіть якщо в процесі виконання монтажу відбувається пошкодження труби, наприклад пробою цвяхами або гострими предметами, дефектну ділянку можна легко замінити, без необхідності переробки всього кільця.

Трыйниковий метод монтажу системи водопостачання Uponor-PEX знайшов широке застосування при створенні інженерних мереж у всьому світі завдяки можливості монтувати, як стандартні схеми, так і варіанти з прихованою прокладкою труб. Значний асортимент фітингів Quick & Easy робить прокладку систем зручніше і значно скорочує час, кількість матеріалів і витрати на виконання монтажу.

Колектори Uponor

Колекторна система монтажу труб Uponor-PEX забезпечує прокладення мереж водопостачання в будь-яку точку водоспоживання без додаткових з’єднань, що мінімізує застосування фітингів і зберігає стабільний тиск в системі. При необхідності виконується зведення усіх труб в системі Uponor у єдину лінію в загальнодоступному місці в колекторну шафу. Модульна конструкція досить компактна, щоб змонтувати систему на поверхні або в прихованій версії, з розподільною шафою або без неї. Широкий перелік аксесуарів Uponor дозволяє підібрати рішення практично для будь-якого варіанту установки.

Колекторна система монтажу Uponor-PEX зручна при прокладці труб за методом «труба в трубі», при цьому кожух забезпечує додаткового захисту магістралей від механічних пошкоджень і полегшує доступ до системи для сервісного обслуговування. Залежно від типу будівлі і її призначення, для зручної установки колекторних систем водопостачання існує великий асортимент аксесуарів, що полегшить рішення найскладніших завдань монтажу. Попередньо зібрані модульні колектори підходять для установки в житлових будинках, а також на об’єктах комерційного, громадського та промислового призначення.

Переваги систем водопостачання Uponor

Системи водопостачання Uponor з міцних і довговічних труб з молекулярною пам’яттю служать не менше 50 років і мають високі експлуатаційні характеристики:

  • Стійкість до механічних навантажень та критично високих і низьких температур (максимальна робоча температура становить 95 ° С), гідроударів;
  • Гладка поверхня з коефіцієнтом шорсткості 0.0005 мм, що забезпечує стійкість до стирання;
  • Здатність переносити багаторазові цикли заморожування / відтавання води;
  • Висока стійкість до втомного руйнування;
  • Низький коефіцієнт теплопровідності;
  • Високий рівень шумопоглинання, що забезпечує тиху роботу систем.

Водопровідні мережі Uponor можна прокладати при температурі навколишнього середовища до -15 ° С, легко збирати в системи будь-якої конфігурації за рахунок використання ефекту зворотного стиснення, а також застосування ідеально сумісних фітингів і модульних колекторів.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ