TERMOJET – вітчизняна марка, продукція якою призначена для створення інженерних мереж європейської якості

Власникам об’єктів, що будуються, житлового, комерційного та промислового призначення на вітчизняному ринку для створення систем опалення доступні комплекти дешевого російського і якісного європейського обладнання. Продукція нового українського бренду TERMOJET, завдяки впровадженню власних інновацій і застосування кращих напрацювань зарубіжних виробників, може успішно конкурувати з найпопулярнішими виробниками обладнання для монтажу теплових інженерних мереж. Колектори та Гідрострілки для котельнь торгової марки TERMOJET можуть запропонувати більш актуальну ціну, ніж російські аналоги, а також відмінну якість і сучасний дизайн, який не поступається дорогим європейським моделям.

 

Особливості обладнання TERMOJET

Колектори і гідроурівнювачі TERMOJET дозволяють виконати монтаж газових або твердопаливних котлів для найскладніших систем опалення. Виробник рекомендує їх застосування в складних мережах для опалення приміщень, як з значною, так і з малою площею. Устаткування Термоджет виконано з високоміцної легованої сталі, корпуси зварені на напівавтоматичних верстатах в вуглекислої середовищі. Всі вироби мають додаткову антикорозійний захист – корпуси деталей вкриті порошковою фарбою і фінішним лаком. Це забезпечує надійність та тривалий термін експлуатації, і гарантує обладнанню збереження естетичного зовнішнього вигляду.

Функциональність пристроїв TERMOJET розширюють додаткові компоненти:

  • Вже в базовому оснащенні колектори комплектуються зручними навісними кріпленнями для настінного монтажу;
  • Колектори розраховані на монтаж насосних груп з відстанню між осями 125 мм – такі характеристики мають саме затребуване обладнання для тепломереж на світовому ринку;
  • При необхідності колектори комплектуються Гідрострілками, що дозволяє ергономічно встановити вузол, заощадивши робочу площу в котельні та істотно знизити витрати на проведення монтажних робіт.

Устаткування проходить гідравлічне випробування під тиском 10 бар і відповідає нормативам ДБН В.2.5-20 «Інженерне обладнання споруд», а також ДСТУ Б В.2.5-33 «Поквартирне теплопостачання житлових будинків з теплогенераторами»

Переваги застосування систем TERMOJET

Застосування в променевих системах опалення колекторів з гідроурівнювачем TERMOJET складно переоцінити. Недороге і високоякісне обладнання забезпечує:

  • Зручність, легкість і високу швидкість виконання монтажних робіт;
  • Можливість своєчасного регулювання систем опалення;
  • Значну енергоефективність опалювального обладнання;
  • Істотне підвищення якості мікроклімату в приміщеннях;
  • Економію енергоресурсів і зниження витрат їх використання.

Завдяки застосуванню колекторів з Гідрострілкою на всі системи опалення буде подаватися рівномірно прогріті теплоносії. Щоб налаштувати таку систему немає необхідності виконувати регулювання кожного елемента, досить встановити режим роботи колектора. Завдяки застосуванню колекторів технологічний трубопровід може бути розташований на будь-якій висоті, а також у розкритих зонах або під підлогу. Радіальний опалювальний контур при несправності в одному промені не вимагає відключення всієї системи, і може бути відновлений тільки при перекритті одного контуру.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ