У кожній солідній компанії питання створення комфортних умов у виробничих та офісних приміщеннях є одним із самих актуальних.  Від нього залежить не тільки продуктивність роботи, але і здоров’я робочого персоналу. Тепловентилятори Sonniger – це інноваційне енергоефективне обладнання для організації якісного повітряного опалення промислових, комерційних, офісних приміщень, торгово-розважальних, спортивних центрів тощо. Всю лінійку обладнання відрізняє висока продуктивність, економічність і сучасний дизайн, який дозволяє встановлювати тепловентиляційне обладнання не тільки на складах і в гаражах, але також в фітнес-центрах і спортзалах. Тепловентилятори забезпечують ефективний обігрів великих площ, а силовий блок відрізняється економічним споживанням енергоносіїв.

Різновиди тепловентиляторів Sonniger

Кліматичне обладнання для обігріву приміщень Sonniger вироблене у вигляді декількох серій тепловентиляторів, що відрізняються, як продуктивністю, так і функціональністю:

  • Серія HEATER – відрізняються компактною і надійною конструкцією, сучасним дизайном і високою продуктивністю. Дизайн тепловентиляторів відповідає світовим тенденціям в області проектування промислового обладнання. Технічні характеристики відповідають вимогам сучасних систем опалення і відрізняються широким діапазоном показників, що дозволяє обладнати ефективне опалення в будь-якому приміщенні. Устаткування відрізняється високою якістю, присутністю інноваційних технологій і високою енергоефективністю. Нагрівання повітря здійснюється від водяного теплообмінника, який забезпечує швидкий прогрів  повітря в приміщенні до встановлених параметрів;
  • Серія AERMAX -тепловентілятори призначені для обігріву приміщень зі значною площею, забезпечують рівномірний розподіл повітряних потоків і комфортну атмосферу по всьому периметру. Зручна консоль, якої забезпечено обладнання, забезпечує легкий монтаж на стелі або стіні, а також дозволяє ровертати тепловентилятор по горизонтальній осі на 120 градусів. Двигуни тепловентиляторів відрізняються низьким споживанням електроенергії і мають широкий діапазон потужностей для ефективного обігріву, як невеликих складів, так і великих комерційних і розважальних комплексів;
  • Серія GUARD представлена ​​повітряними завісами з електричним і, які відрізняються елегантним дизайном, надійністю, безшумною роботою і високою ефективністю. Устаткування призначене для нагнітання гарячого повітря і створення «теплової штори», скорочуючи теплові втрати від дверей, вітражних конструкцій, вхідних воріт і ін. Вмонтований в панель вентилятор втягує повітря з приміщення і пропускає через теплообмінник. Нагріте повітря надходить в приміщення шляхом потужного викиду, тим самим створюючи тепловий бар’єр.

До спеціалізованих лінійок обладнання Sonniger відносяться теплообмінні модулі EMS з інтегрованою газовим пальником. Серія FARMER з епоксідування теплообмінником дозволяє ефективно і безпечно обігрівати приміщення з високим рівнем вологості (об’єкти твариництва, теплиці та ін.).

Переваги використання тепловентиляторів Sonniger

Тепловентилятори Sonniger- це сучасне, високопродуктивне і енергоефективне обладнання для повітряного опалення будівель. До переваг застосування пристроїв Sonniger для повітряного опалення приміщень можна віднести:

  • Швидкий і ефективний обігрів з низьким рівнем витрат енергоресурсів;
  • Сучасний стильний дизайн, компактність, можливість горизонтального і вертикального монтажу;
  • Можливість взаємодії з системами котельного обладнання;
  • Раціональний розподіл теплого повітря всередині приміщення;
  • Висока енергоефективність і можливість економії електроенергії;
  • Застосування обладнання для тимчасового сезонного опалення.

Тепловентилятори Sonniger є високотехнологічним устаткуванням і мають комплекс систем регулювання і управління процесами обігріву. Температура обігріву контролюється за допомогою електронного обладнання. Устаткування забезпечено термостатами і камерами змішування повітря. На консолі встановлена ​​ергономічна панель управління, яка дозволяє встановлювати робочі параметри і задавати кут повороту тепловентілятора.

Таким чином, тепловентилятори Sonniger дозволяють за короткий термін ефективно обігріти приміщення необхідної площі, мають широкий вибір параметрів обладнання і підходять по виконанню до будь-яких дизайнерських рішень.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ