Ні для кого не секрет, що ефективно функціонуюча система водовідведення – це гарантія комфортних умов проживання і заставу стійкої санітарно-епідеміологічної обстановки на виробництві. Періодична профілактика каналізаційної системи виключить виникнення засмічень в каналізаційних трубах. Якщо ви не бажаєте мати справу з проблемою витоку в приміщенні забруднених каналізаційних вод, стічні магістралі повинні своєчасно обслуговуватися і очищатися.

Зараз найбільш ефективним методом для профілактики стічних трубопроводів є гідродинамічна промивка, що дозволяє позбутися від скупчився сміття навіть в самих важкодоступних місцях каналізації. Наша компанія здійснює гидродинамічне очищення труб діаметром до 150 мм за допомогою високотехнологічної мобільної установки. Ми виробляємо обслуговування інженерних мереж житлових котеджів і багатоквартирних будинків, торгових центрів, громадських, комерційних і виробничих об’єктів.

Процес гідродинамічного очищення

Метод гідродинамічної промивки надзвичайно ефективний і включають наступні заходи:

  • У засмічений трубопровід через каналізаційний колодязь вводиться спеціальний шланг з промивальним насадками для різного виду засмічень;
  • Спеціалізована установка створює високий тиск 190 мПа, під дією якого промивна насадка переміщається по трубопроводу, розмиваючи всі види відкладень на його стінках;
  • Сильний напір води без застосування хімічно активних речовин дозволяє одночасно з очищенням виводити забруднення з труби, видаляючи сміття в каналізаційний колодязь;
  • Вимиті забруднення відкачуються з колодязя за допомогою потужної вакуумної установки, потім зневоднюються і утилізуються.

При гідродинамічному очищенні магістралей всі процеси автоматизовані, тому профілактичні заходи виконуються швидко і ефективно.

4 причин виконати своєчасну промивку каналізації

Періодичне обслуговування і регулярна промивка водовідвідних комунікацій – необхідна умова їх тривалої безаварійної служби. Гідродинамічне очищення інженерних каналізаційних магістралей дозволяє:

  • Забезпечити нормальну роботу трубопроводів і також запірної арматури відповідно до вимог технології;
  • Знизити ризик виникнення аварійних ситуацій;
  • Скоротити витрати на експлуатацію та ремонт трубопроводів;
  • Мати об’єктивну інформацію про стан системи водовідведення.

Періодична гідродинамічна промивка каналізаційних стоків коштує набагато менше, ніж ліквідація аварійних ситуацій. Уклавши договір на одноразове або періодичне обслуговування водовідвідних мереж в нашій компанії, можна забути про виникнення засмічень і заторів в каналізаційних трубах.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ