Теледіагностування труб – це сучасний засіб швидко і ефективно виявити несправності магістральних мереж, прийняти правильне рішення про ремонт або заміну їх ділянки. При цьому витрачається мінімальна кількість технічного і робочого ресурсу, економлячи час та вартість ремонтних робіт.

Відео діагностика є відмінним засобом профілактики, і під час періодичного обслуговування ділянок трубопроводу допоможе своєчасно виявити тріщини, раковини, здуття на внутрішній поверхні труб. Можливість своєчасно вжити заходи та швидко усунути дефекти допоможе запобігти аварійним ситуаціям, скоротить збитки від розгерметизації трубопроводу і утворення протікання.

Технічний ендоскоп в компанії Фенікс-Інстал, переваги застосування

Ендоскоп – це інноваційний прилад, який дозволяє здійснювати візуальний контроль внутрішніх поверхонь трубопроводів і вузлів устаткування. Відео діагностика, яка здійснюється за допомогою технічного ендоскопа, має такі переваги:

  • Можливість обстеження важкодоступних поверхонь без демонтажу і порушення цілісності конструкції;
  • Малий діаметр камер надає можливість проникнути апаратурі у вузькі порожнині, в оптичне підсвічування досліджуваної поверхні дозволяє виявити навіть дрібні дефекти стінок труби;
  • Можливості передачі даних на комп’ютер з виведенням результатів обстеження на монітор;
  • Можливість запису результатів діагностики в цифровому форматі з метою документального підтвердження результатів обстеження.

Ендоскопія та відео діагностика труб застосовується для ефективного і оперативного виявлення розривів, областей корозійних процесів, місць засмічення і потрапляння в порожнину сторонніх предметів.

Послуга відео діагностики труб за допомогою ендоскопа в компанії Фенікс-Інстал

Компанія Фенікс-Інстал пропонує популярну інноваційну послугу – обстеження внутрішніх порожнин трубопровідних мереж за допомогою технічного ендоскопа. За допомогою нашої ендоскопічної апаратури замовник отримає:

  • Швидке і точне обстеження стан внутрішніх порожнин працю за саму конкурентну ціну на ринку послуг регіону;
  • Наявність регульованою LED-підсвічування і чітке зображення поверхні;
  • Можливість діагностики труб діаметром від 50 до 150 мм;
  • Запис інформації в цифровому форматі МР3;
  • Обстеження стану трубопроводів в Києві і області.

Щоб замовити послугу ендоскопічної відео діагностики трубопроводів в «Фенікс-Інстал» або дізнатися більше інформації про послуги і їх цінах в компанії, слід скористатися контактними телефонами, зазначеними на нашому сайті.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 ФЕНІКС ІНСТАЛ